IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Колегата Димитър 1978 друго каза,на кого да вярва чоловек?
    На мен разбира се

    Коментар


    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

      Няма да стане това, към края на октомври сам ще се натискаш да останеш
      Колегата Димитър 1978 друго каза,на кого да вярва чоловек?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

        Още в понеделник ще е с ряз надолу
        абе тоя драскач къде изчезна някой да има информация че го търся . хяхяхяхяхяхяхя

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
          За наказание дето натискат цената, като си взема дивидента, ще си купя акции на ЦКБ.
          Няма да стане това, към края на октомври сам ще се натискаш да останеш

          Коментар


          • За наказание дето натискат цената, като си взема дивидента, ще си купя акции на ЦКБ.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Монти ,тук ти ли бегаеш бъзливо тигре?
              Па аз тези дни ги купих , чакам откат до 1,95 поне...
              Ако исках да се гъбаркам щях за продавам сутрин или вечер и да купувам по обяд ....
              Не е препоръка...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Купих тези дни над 1,70 около няколко Иляди акции....
                само аз не бях купил , та да видим ,дали сме нагорЕ или надолЕ....
                Много милиони минаА ,та нЕма да остане тая цената...
                целта е 1,90-1,95 и стоп на 1,5...,
                Монти ,тук ти ли бегаеш бъзливо тигре?

                Коментар


                • Някой се прехвърля от Хима в Адванса ли?

                  Само пакети през по 800...
                  Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                  Коментар


                  • Не пускат и това е .....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                      И тука пак. От сабален сме станАле и не сме мръднАле.
                      Мръднали сме - надолу!

                      Коментар


                      • И тука пак. От сабален сме станАле и не сме мръднАле.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          е Монти ти за 15 стинки профит ли се хвана да се мъчиш, дотам ли го докара, няма ли лятото да попродадеш нещо и да си направиш едно море на сен тропе?!)))
                          Имам около 250 бр. БТХ , това прави около 1380 лв дивидент и 6 бр Чез с 150 лв и хим и те окооло 150 лв ,та с 1000 долара и на Карибите бих отишъл..

                          Акциите в БТХ за сега са толкова , може и да ги удвоя на хубава цена....

                          Коментар


                          • е Монти ти за 15 стинки профит ли се хвана да се мъчиш, дотам ли го докара, няма ли лятото да попродадеш нещо и да си направиш едно море на сен тропе?!)))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                              Тук стана като сапунен сериал. И след месец да погледнеш, няма да изпуснеш много. Добре, че другите растат.
                              Купих тези дни над 1,70 около няколко Иляди акции....
                              само аз не бях купил , та да видим ,дали сме нагорЕ или надолЕ....
                              Много милиони минаА ,та нЕма да остане тая цената...
                              целта е 1,90-1,95 и стоп на 1,5...,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                                Тук стана като сапунен сериал. И след месец да погледнеш, няма да изпуснеш много. Добре, че другите растат.
                                ами ако удари кризата?

                                Коментар

                                Working...
                                X