IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
    Тук има предварителна подготовка и преразпределение на акциите, така че дивидента да отиде в правилните ръце, а после ще дойде и избухването. Мислите ли че основните акционери тук не са заинтересовани да расте акцията? Просто имат и други дружества, които трябва да се облажат от предстоящия ръст, така че да се отрази в печалбата на консолидирания отчет на хима. При положение че основните дружества са финансови те имат пряк интерес от цената на акциите. Поне така разсъждавам аз
    В тази посока мисля и аз. Различни дружества ще изкупят акциите на големите зорлии с големи пакети и после следва ръста, иска ми се първоначално да е рязък, а след това плавен и продължителен.
    През това време ще има отново продажби на пакети на големи външни инвеститори докато един ден не дойде нова криза и всичко започне от начало. Това си мисля, че се случва в момента .
    Last edited by mibova; 24.06.2017, 10:43.

    Коментар


    • Тук има предварителна подготовка и преразпределение на акциите, така че дивидента да отиде в правилните ръце, а после ще дойде и избухването. Мислите ли че основните акционери тук не са заинтересовани да расте акцията? Просто имат и други дружества, които трябва да се облажат от предстоящия ръст, така че да се отрази в печалбата на консолидирания отчет на хима. При положение че основните дружества са финансови те имат пряк интерес от цената на акциите. Поне така разсъждавам аз
      Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Давай флагмане - я виж къде изстреляха всички!!? Даже еврохолда се набалончва зад номинала, а тук какво !?!? - пак ли ще гази в плитки води!?)))
        Тук май екипажа е в Слънчака и не им се мърда

        Коментар


        • да. пише го и на ника!!!)))) Силен творчески импулс забелязвам)))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            Тези братя които пеели на ушенце на другаря Брежнев във волгата, къде се разбягаха!?!?, последно единия беше се загубил из скандинавията, а другия май тук.!?)) А състава не се ли разпадна при това положение!?)))
            Ама ти верно много и разнообразно си ...прецакан

            Коментар


            • Давай флагмане - я виж къде изстреляха всички!!? Даже еврохолда се набалончва зад номинала, а тук какво !?!? - пак ли ще гази в плитки води!?)))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Тези братя които пеели на ушенце на другаря Брежнев във волгата, къде се разбягаха!?!?, последно единия беше се загубил из скандинавията, а другия май тук.!?)) А състава не се ли разпадна при това положение!?)))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • https://www.youtube.com/watch?v=ynzXlrYXNG4

                  нещо свежо

                  Коментар


                  • До тук не си струваше кибика с месеци, дано след събранието и дивидента нещо се промени.

                    Коментар


                    • Пружината е навита, доста добре, мисля си че след събранието ще се скъса, а може и така да ми се иска

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        Какъв по-добър момент да изкъртим 1,80 от един заспал петък следобед
                        вааахти каменоломнята стана тука... цяла седмица къртене и само на джелезо удряте.

                        имам тапети на трибуквието

                        Коментар


                        • Какъв по-добър момент да изкъртим 1,80 от един заспал петък следобед

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение

                            Акции закупени до коя дата ще имат право на глас на ОСА :?
                            16 дни преди ОСА-то, за да си в ЦД книжата 14 дни преди това

                            Коментар


                            • Тия от Съпротивата някой хубав ден да не станат активни борци по позицията?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение

                                Ами като боксува едната да се пробва с другата. Ако не поне ЗХБГ минава и за кандидат за СОФИКС.
                                Определено ми оправяш настроението ... вече няколко пъти днес

                                Коментар

                                Working...
                                X