IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Полки, повтарявм : "много конспиративно"
    Сега предлагам следната нова трактовка на цената на затваряне по твой вкус.
    "Дигаме цената заради дивидента до 6.7.17"
    П.П. не знам дали има дивидент, предполагам - има
    Last edited by VNM; 27.06.2017, 18:06.

    Коментар


    • После ще излезнат отчетите за второто тримесечие, докато спим по плажовете и те така...

      Коментар


      • Това пък какво е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
          бруто...
          разбира се, че бруто ................ винаги се "казва", че от холдинга са раздали по 0,054 лв. на акция , а никога не се казва, че акционерите получават чисто по 0,0513 лв./акция

          Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
          много конспиративно
          не само конспиративно, а направо налудничаво може да звучи за някой, но всеки има право да си мисли каквото си поиска

          миналата година когато гласуваха по 0,045 лв. дивидент цената на акцията беше 1,22 лв. като доходноста беше 3,69%

          след малко ще разберем колко е доходноста от акцията за 2016 година

          смятам, че няма да е по-малко от 3% ---> просто изразявам предположение
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Едно очакване за утре.С уговорката.че може и да не стане така...

            https://youtu.be/erU5qiuMyok?t=4

            Коментар


            • И каква е тая омерта? Няма да ви Очистят, тази година може да споделите малко от осато.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

                O2, само като приятелска препоръка - такива коментари могат да се считат за заблуждаващи и да си имаш проблеми с Кафенето.
                не съм имал нищо в предвид, даже не съм и на събранието,,очаквайте каквото ви се очаква..... успех на всички

                Коментар


                • бруто...
                  много конспиративно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от конфуций Разгледай мнение

                    O2, само като приятелска препоръка - такива коментари могат да се считат за заблуждаващи и да си имаш проблеми с Кафенето.
                    Преди няколко години един подобен специалист беше глобен с 25 К за фалшива новина на дивидент....
                    Ака момчето толкова си може ,та не вервам някой да му се върже , въздух под налягане....
                    ....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение

                      Да не са отменили дивидента бе ???
                      то остава и това да направят

                      по-скоро си мисля, че днес цената ще остане под 1,80 за да може за статистиката да остане, че са раздали дивидент от над 3%

                      докато цената ако затвори на над 1,80 тогава за статистиката ще остане, че са дали 2,98% дивидент и няма да е така впечатляващо, че са дали дивидент от над 3%

                      не знам дали е така, но човек като няма информация си измисля логична причина да дадени действия

                      не е препоръка за нищо .............. имам акции...
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение

                        За хора като мен дето влизат да четат темата с цел някакъв компетентен коментар чисто тролене като твоето си е проблем.
                        Не обиждам никого...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                          Що бе Марков, не ти ли е весело ?
                          За хора като мен дето влизат да четат темата с цел някакъв компетентен коментар чисто тролене като твоето си е проблем.
                          http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                          Коментар


                          • Що бе Марков, не ти ли е весело ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                              Не, ще гласуват доста по-висок
                              O2, само като приятелска препоръка - такива коментари могат да се считат за заблуждаващи и да си имаш проблеми с Кафенето.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                                Не, ще гласуват доста по-висок
                                ох котьоооо
                                Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                                Коментар

                                Working...
                                X