IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    И защо така мислиш....?
    Звездите ли ти говорят или Керезов е открил злато в Плиска..?
    Тук вече година не можете да минете 1,70-1,80 ..
    Мани, мани, голяма мъка. Ще се чака здраво, ама май се оказа голямо дърво.
    “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

    Коментар


    • Не съм си и представял, че Еврохолд ще прави повече проценти ръст от Хим-а някога.
      The strongest stand last.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

        Добре де ако те съборят на 1.4 тогава как ще я смяташ?Лошото е ,че всички са настроени за ура пък
        то до септември може само с ууууу да се мине.
        Не отричам че има риск тук но пък за сметка на това има дивидент. Да си ме чул да рева като продадох БФБ от 3.60 на 2.30 не си в същото време портфейла ми с тази сделка е на 62% печалба за 2 години без дивидентите какво от това че цената пада :?
        http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Добре де ако те съборят на 1.4 тогава как ще я смяташ?Лошото е ,че всички са настроени за ура пък
          то до септември може само с ууууу да се мине.
          Ако пак дадат 5 стотинки дивидент на 1.4 ще са супер много проценти пък и средната ми цена ще падне почти до там дето се вика дреме ми
          Last edited by bnight; 28.06.2017, 16:43.
          http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

          Коментар


          • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение

            Аз Химимпорта го купувам от както беше 2 лв за акция мен не ме мисли 3% при 0.2% лихва в банката е много добре да ти кажа. Пък и прибави към това една не лоша капиталова доходност ако си успял да хванеш дъното.
            Добре де ако те съборят на 1.4 тогава как ще я смяташ?Лошото е ,че всички са настроени за ура пък
            то до септември може само с ууууу да се мине.
            Last edited by Grosss; 28.06.2017, 16:39.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

              Ти откога нахитре толкова откакто стана английски лорд или английски фонд ...обърках се кое по точно....
              Това като кажеш 3 % дивидент и мериносовите оФци в каспичан почват да се смеят те дават повече печалба......
              При криза тук ще гледате пистата на Лилехамер..
              Не е препоръка..
              Аз Химимпорта го купувам от както беше 2 лв за акция мен не ме мисли 3% при 0.2% лихва в банката е много добре да ти кажа. Пък и прибави към това една не лоша капиталова доходност ако си успял да хванеш дъното.
              http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение

                С едни 35% на 1 милион лева и едни 3% дивидент дето ти е текнал бая хубаво може да си спиш и да не ти дреме от разни драскачи по форума
                Ти откога нахитре толкова откакто стана английски лорд или английски фонд ...обърках се кое по точно....
                Това като кажеш 3 % дивидент и мериносовите оФци в каспичан почват да се смеят те дават повече печалба......
                При криза тук ще гледате пистата на Лилехамер..
                Не е препоръка..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Аз мисля ,че отчетите ги правят по този от предишния и ако мине 2 .00 - 2,20 требва да почерпите....
                  Другата година може да сме в криза -глобална и пред парламентарни избори и т.н...
                  А акцията не е акция убежище....през 2014 стигна 2,4 при по нисък софикс а сега няма кой да я вдигне....Защо ?
                  А като няма да се получат тия апокалиптични очаквания какво се получава ?

                  Коментар


                  • Тук само разлайват кучетата и толкоз.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                      Мисля че следващата година дивидента ще бъде с 30 % повече а и да прибавим факта че привилегиите ще са в миналото, което допълнително ще даде тласък, мисля че едни 0.10-0.12 лв дивидент при запазване на 3 % доходност, те нещо такова , а ти как мислиш Монти ?
                      Аз мисля ,че отчетите ги правят по този от предишния и ако мине 2 .00 - 2,20 требва да почерпите....
                      Другата година може да сме в криза -глобална и пред парламентарни избори и т.н...
                      А акцията не е акция убежище....през 2014 стигна 2,4 при по нисък софикс а сега няма кой да я вдигне....Защо ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                        Най-положителното качество на Хима е ликвидността. Хората със сериозни портфейли знаят за какво става дума. Имам относителна сигурност, че мога да изляза, ако поискам. Че печалбата била само 35% - това е по-малкото зло, Ако трябва да съм откровен - достатъчно ми са, за да не ми се налага да се занимавам с друго! Дори мога да поспя...
                        С едни 35% на 1 милион лева и едни 3% дивидент дето ти е текнал бая хубаво може да си спиш и да не ти дреме от разни драскачи по форума
                        http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                        Коментар


                        • Най-положителното качество на Хима е ликвидността. Хората със сериозни портфейли знаят за какво става дума. Имам относителна сигурност, че мога да изляза, ако поискам. Че печалбата била само 35% - това е по-малкото зло, Ако трябва да съм откровен - достатъчно ми са, за да не ми се налага да се занимавам с друго! Дори мога да поспя...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                            И защо така мислиш....?
                            Звездите ли ти говорят или Керезов е открил злато в Плиска..?
                            Тук вече година не можете да минете 1,70-1,80 ..
                            Мисля че следващата година дивидента ще бъде с 30 % повече а и да прибавим факта че привилегиите ще са в миналото, което допълнително ще даде тласък, мисля че едни 0.10-0.12 лв дивидент при запазване на 3 % доходност, те нещо такова , а ти как мислиш Монти ?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                              И защо така мислиш....?
                              Звездите ли ти говорят или Керезов е открил злато в Плиска..?
                              Тук вече година не можете да минете 1,70-1,80 ..
                              Може и двете , пък може и на боб да е гледал

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                                Мисля че цената следващия юли ще бъде не по-малка от 3,50 лв ,
                                И защо така мислиш....?
                                Звездите ли ти говорят или Керезов е открил злато в Плиска..?
                                Тук вече година не можете да минете 1,70-1,80 ..

                                Коментар

                                Working...
                                X