IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


    Сделка в четвъртък- сътълмента е в понеделник 17,00ч
    А тези от днес сътълмента е във вторник
    28-06-2017 - Протокол от Общо събрание на акционерите: .......Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят има право на дивидент, е 07.07.2017 г......

    Коментар


    • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

      На 14 - я ден трябва да сте вписан в списъците на Централния депозитар.
      Като направиш сделка трябва да минат 2 работни дена да я отразят в ЦД.
      Така ,че днеска е .
      А и в понеделник от БФБ трябва да изтрият всички съществуващи поръчки по позицията и ще въведат последната цена без дивидента като начална котировка - допълнителен нюанс.

      Сделка в четвъртък- сътълмента е в понеделник 17,00ч
      А тези от днес сътълмента е във вторник

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kerezov Разгледай мнение
        Колеги, как сметнахте, че днес е последния ден за търговия на акции с дивидент? До колкото си спомням, право на дивидент имат притежателите на акции към 14-тия ден след датата на ОС.
        На 14 - я ден трябва да сте вписан в списъците на Централния депозитар.
        Като направиш сделка трябва да минат 2 работни дена да я отразят в ЦД.
        Така ,че днеска е .
        А и в понеделник от БФБ трябва да изтрият всички съществуващи поръчки по позицията и ще въведат последната цена без дивидента като начална котировка - допълнителен нюанс.

        Коментар


        • Колеги, как сметнахте, че днес е последния ден за търговия на акции с дивидент? До колкото си спомням, право на дивидент имат притежателите на акции към 14-тия ден след датата на ОС.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Днес последния ден с дивидент ли е..?
            ДА! Днес 07.07.2017г. е последният ден за търговия на акциите с дивидент!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
              Кота 1.80 ще се окаже непосилна за сега..
              С тия 11 000 акции там най-вероятно дам. Нищо аз си добавих още малко средната ми цена отиде на 1.756 ама поне ще има дивидентче на всички акции.
              http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

              Коментар


              • "
                Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Мерси !
                П.П. 10 е в понеделник..?
                "

                "Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят има право на дивидент, е 07.07.2017 г. "

                Коментар


                • Кота 1.80 ще се окаже непосилна за сега..
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bnight Разгледай мнение

                    Реално е 10-ти ама е неделя така че дам днес е последният ден с дивидент.
                    Мерси !
                    П.П. 10 е в понеделник..?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Днес последния ден с дивидент ли е..?
                      Реално е 10-ти ама е неделя така че дам днес е последният ден с дивидент.
                      http://bnight.sytes.net - Някой интересни неща за форекс-а. Както и ежедневни валутни ана

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                        Брей, как се появило търсене на акции с дивидент!
                        Днес последния ден с дивидент ли е..?

                        Коментар


                        • Брей, как се появило търсене на акции с дивидент!

                          Коментар


                          • Според мен цената ще върви НАГОРЕ - бавно, но славно! За първото тримесечие печалбата е с +30% нагоре. Сега все още се търгуват акции с дивидент, а пък той е с +20% по - голям от миналогодишният! До момента Химимпорт е най-изоставащата и подценена акция! Дори си спомням, че Батя беше споменал за тези дефекти на БФБ, а пък той от тях големи проценти направи. АЛЧНОСТ.........СТРАХ ......... РИСК.......Това е всичко! Рано или късно нещата си идват на мястото! Важното е кой колко процента печалба е успял да направи!
                            Успех желая!

                            Не препоръчвам нищо! Само мислете преди да направите нещо!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                              Явно си мислиш че всички непременно помнят дословно твоите очаквания. Ако искаш недей отговаря, жега ми е
                              Не искам да се натрапвам, а и всеки има право на мнение !

                              П.П.

                              Аз съм на климатик и ми е екстра :-)

                              Коментар


                              • Явно си мислиш че всички непременно помнят дословно твоите очаквания. Ако искаш недей отговаря, жега ми е

                                Коментар

                                Working...
                                X