IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Важно е да движим.

    Коментар


    • Аз си мисля ,че пътя до 3 лв. е отворен до края на годината ...Ама ще видим

      Коментар


      • Много чакат до 1.9лв. да купят..........

        КУПУВА
        1 100 1,960 лв
        2 460 1,955 лв
        3 600 1,950 лв
        4 1000 1,945 лв
        5 1500 1,940 лв
        6 1579 1,935 лв
        7 2596 1,933 лв
        8 10970 1,932 лв
        9 5000 1,931 лв
        10 7087 1,930 лв
        11 500 1,927 лв
        12 5000 1,925 лв
        13 6000 1,920 лв
        14 470 1,919 лв
        15 630 1,913 лв
        16 1500 1,911 лв
        17 7112 1,910 лв
        18 625 1,907 лв
        19 5797 1,904 лв
        20 1000 1,901 лв
        21 20600 1,900 лв
        22 2000 1,890 лв
        23 1000 1,880 лв
        24 1200 1,870 лв
        25 1400 1,860 лв

        Коментар


        • Кога ще минем ДВАТА лева? Остават само около два процента до тях. Не препоръчвам нищо, само питам. Какво ли ще стане след някой и друг когато се върнат от море ......?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dim11 Разгледай мнение
            Ха ха , след на знам колко години чакане,(почти мислих,че няма да доживея момента), не знам колко усреднявания, честно , не знам колко акции имам, вече съм на 2 - 3 стинки печалба тука. Ако ми имах и палформите на лаптопа сигурни щях да пусна поръчки продава.
            Тя мамата си трака борсовата далавера.Който не е ял дървото нищо не знае.

            Коментар


            • Ха ха , след на знам колко години чакане,(почти мислих,че няма да доживея момента), не знам колко усреднявания, честно , не знам колко акции имам, вече съм на 2 - 3 стинки печалба тука. Ако ми имах и палформите на лаптопа сигурни щях да пусна поръчки продава.

              Коментар


              •  
                Keep going ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от stat counter Разгледай мнение
                  Тука този дето продаде яки бройки на левче колко ли тАп се чувства сега...
                  Това беше друг филм преди много години едни чужденци искаха да излязат на всяка цена - това е вече прочетена и затворена книга. Големи пакети вече няма да тежат на акцията. Който каквото иска само през пазара. Това е реалността сега. Нали виждаш как се бутат в ляво да вземат нещо , но балъците свършиха. ХИМ-а се обърна с лице към миноритарите, започна да дава дивидент вече втора поред година и то по обикновените акции и то тази година увеличи дивидента с 20%, а за догодина ще видим при условие, че показаха за първото тримесечие +30% печалба. Какво ли ще стане другият месец като изплатят дивидента?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                    Утре дватАх лева.. Монти да зяпа отсрани..
                    Двата лева не са актуални, по-скоро въпроса е каква ще е цената към 30.09.2017 и 31.12.2017

                    Коментар


                    • Тука този дето продаде яки бройки на левче колко ли тАп се чувства сега...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                        Добре започваме
                        Утре дватАх лева.. Монти да зяпа отсрани..
                        М.... . ш..... ..й.о!

                        Коментар


                        • Добре започваме
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение

                            За мен логиката е , че всеки иска да вземе по-евтини акции ( правилно разсъждаваш - не искат- помисли защо им е да вдигат рязко цената и да купуват скъпо, но като се съберат повече купувачи ,тогава става конкуренция и отиваме на ....кой превари той завари ) но като няма - тогава отиваме на по-скъпи цени , където ще има и предлагане и купуване. Това е истината.
                            .....аз на тази истина се надявам и в нея вярвам....чакаме. Мисля, че едно рязко обиране на 10те най добри оферти ще раздвижи мудните купувачи и цената ще се спре на около 2.2 там би трябвало да има съпротива...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              Проблема е че десетина дни не могат или не искат да ги отвеят...
                              За мен логиката е , че всеки иска да вземе по-евтини акции ( правилно разсъждаваш - не искат- помисли защо им е да вдигат рязко цената и да купуват скъпо, но като се съберат повече купувачи ,тогава става конкуренция и отиваме на ....кой превари той завари ) но като няма - тогава отиваме на по-скъпи цени , където ще има и предлагане и купуване. Това е истината.
                              Last edited by radon222a; 21.08.2017, 23:11.

                              Коментар


                              • За пореден ден сме спАле и не сме мръднАле. Даже сме спаднАле.

                                Коментар

                                Working...
                                X