IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    И какъв е смисълът като ти ги свалят на левче?
    е, как, какъв е смисъла ?!?!?!??

    ако падне на левче ще вземем два пъти повече акции отколкото на 1,95-1,97

    но не вярвам да падне толково много...
    fuск the bеаr - give me the bееr

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
      Е сега, ако дадат дивидента, ще е супер, ама не! Яко в батака. Одрусаха новобранците.
      не бързай .............. другата седмица ще дадат дивидента...

      но нека първо да падне на 1,60 и тогава пак ще купим

      не е препоръка за каквото и да било
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Е сега, ако дадат дивидента, ще е супер, ама не! Яко в батака. Одрусаха новобранците.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
          И на 1,10 имаше достатъчно желаещи да продадат...Според мен при евентуално тръгване на цените надолу, без значение каква и колко дълбока корекция ще е, ХИМ е една от първите акции, която продават...
          Тук се гледа не само ликвидността на една компания, а доколко нейната цена е адекватна на пазара. Хима е далече по - стабилна акция от някои други вече понабалончени акции. Тук играта е друга ... да се купи в ниското и да се стресират малките,за да им се вземат акциите за без пари. И тук и на други места има огромни възможности в момента. Въпроса е кой ще се възползва

          Коментар


          • И на 1,10 имаше достатъчно желаещи да продадат...Според мен при евентуално тръгване на цените надолу, без значение каква и колко дълбока корекция ще е, ХИМ е една от първите акции, която продават...
            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

            Коментар


            • Днес още един дивидент надолу?
              The strongest stand last.

              Коментар


              • - 4% Що така?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  Какво ми остава?
                  сипвай, сипвай

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

                    Ам продавай ?или алчността по силна от теб
                    Какво ми остава?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                      казвай направо коя акция ще хвалиш - много обичате да плюете тук и да си хвалите шитовете.
                      помня навремето един субект постоянно плюеше тук и хвалеше един адсид...
                      Нито хваля,нито плюя,само гледам как някой тарикати измъкват парите на другите и ги правят на балами.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                        Имам от групата им ,пък те са като скачени съдове.Та затова сериозно се притеснявам.
                        Ам продавай ?или алчността по силна от теб

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                          Имам от групата им ,пък те са като скачени съдове.Та затова сериозно се притеснявам.
                          казвай направо коя акция ще хвалиш - много обичате да плюете тук и да си хвалите шитовете.
                          помня навремето един субект постоянно плюеше тук и хвалеше един адсид...

                          Коментар


                          • Стихоплетец - анал-лизатор.....УжасТ....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                              ами ти кажи, нали ги фъргаш...

                              имаш ли, или прости си хейтиш?
                              Имам от групата им ,пък те са като скачени съдове.Та затова сериозно се притеснявам.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Ами два пъти падна,единият беше много под левчето.Въпросът, че тук от три години се наредиха само големи продавачи.Един ги свърши,друг
                                ги почва,що така бе Пени?
                                ами ти кажи, нали ги фъргаш...

                                имаш ли, или прости си хейтиш?

                                Коментар

                                Working...
                                X