IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Май са ти малко криви сметките Мапа! Взеха от ЕТФа 304Т и не мисля че са продали нещо все още или ако са дали е дребно.. Какви 100Т бълнуваш, кога се изтъргуваха другите 200 !?
    Минаха големите обеми преди 2 седмици или малко повече, не помня точно..... и 200 или 300 да са пак ше минат. Успех Батя, аз последно време съм доста доволен от пазара, предполагам и ти също

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      Слагай каската!!!!На 100 000 ако сложиш 10 ст дисконт може да изчислиш дъното.След като на шефовете не им пука
      така се получава на практика.
      Нещо не си в час! Ще се равдам да купя толкова евтино, но сметките ти са много далеч от истината. Въобще, все повече ми се набиваш като супер слаб форумец без никаква полезност и мисля да ти ударя скоро един Игнор

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        Май са ти малко криви сметките Мапа! Взеха от ЕТФа 304Т и не мисля че са продали нещо все още или ако са дали е дребно.. Какви 100Т бълнуваш, кога се изтъргуваха другите 200 !?
        Слагай каската!!!!На 100 000 ако сложиш 10 ст дисконт може да изчислиш дъното.След като на шефовете не им пука
        така се получава на практика.
        Last edited by Grosss; 18.02.2021, 12:34.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

          Докато ОД купуваше акции на Сфарм за над 3млн лв( само декември), за да подкрепи цената и даде ликвидност на излизащите, то тук бат Сашо символично купи 1 000бр. , няма място за сравнение. не е до помощта - желание няма.
          Тони не го приемай като критика към О.Донев и групата на Софарма. Искам да кажа точно обратното ... дадох пример как от "джънк" компания може да се изкарат пари. Друг е въпроса дали О.Донев иска да помогне на излизащите от Софарма или има друга причина. Все пак той е главен редактор на утрешния вестник

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
            По мои сметки имат още 100 макс 120т да продават. Ще минат до седмица и после ще е якото рали тука.....
            Май са ти малко криви сметките Мапа! Взеха от ЕТФа 304Т и не мисля че са продали нещо все още или ако са дали е дребно.. Какви 100Т бълнуваш, кога се изтъргуваха другите 200 !?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

              По принцип си прав, но от друга страна бяхме свидетели как може да се спечели "Доверие" и да се постигне огромен ръст на акциите на компанията за няколко години. Чрез закупуване на "Банка" в държава от бившия Соц Блок ... В този ред на мисли не е лоша идея да наемат О.Донев. Мисля, че може да им помогне
              Докато ОД купуваше акции на Сфарм за над 3млн лв( само декември), за да подкрепи цената и даде ликвидност на излизащите, то тук бат Сашо символично купи 1 000бр. , няма място за сравнение. не е до помощта - желание няма.
              Last edited by tony1975; 18.02.2021, 10:28.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                Понеже си все по сметките и през седмица пишеш как другата ще отплаваме, да те питам как ще минат 120т за седмица при тези обороти?
                Не се заяждам и не ме разбирай грешно!
                Аз също искам да сме на други цени ама си трябва мажо на място и Доверие, а то тука липсва ама многоооо липсва. Лошото е, че не виждам как ще се върне
                По принцип си прав, но от друга страна бяхме свидетели как може да се спечели "Доверие" и да се постигне огромен ръст на акциите на компанията за няколко години. Чрез закупуване на "Банка" в държава от бившия Соц Блок ... В този ред на мисли не е лоша идея да наемат О.Донев. Мисля, че може да им помогне

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                  По мои сметки имат още 100 макс 120т да продават. Ще минат до седмица и после ще е якото рали тука.....
                  Понеже си все по сметките и през седмица пишеш как другата ще отплаваме, да те питам как ще минат 120т за седмица при тези обороти?
                  Не се заяждам и не ме разбирай грешно!
                  Аз също искам да сме на други цени ама си трябва мажо на място и ДОВЕРИЕ, а то тука липсва ама многоооо липсва. Лошото е, че не виждам как ще се върне
                  Last edited by polax; 18.02.2021, 10:19.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                    По мои сметки имат още 100 макс 120т да продават. Ще минат до седмица и после ще е якото рали тука.....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

                      Много те моля, дай малко почивка на това надъхване тук, че още помним миналата зима.
                      Не се надъхвам, помня потъването от миналата зима. Всичко тръгна от голямото репо за над милион акции, може и 2 да бяха, не помня точно. Флагманъ не е лош иначе, малко свежа кръв в мениджмънта и ще го видим в друга светлина..... просто трябват нови идеи и прозрачност малко

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                        По мои сметки имат още 100 макс 120т да продават. Ще минат до седмица и после ще е якото рали тука.....
                        Много те моля, дай малко почивка на това надъхване тук, че още помним миналата зима.
                        М.... . ш..... ..й.о!

                        Коментар


                        • По мои сметки имат още 100 макс 120т да продават. Ще минат до седмица и после ще е якото рали тука.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                            Батя веднъж ми чете конско и каза "щастието обича тишината"
                            Колегите да кажат, че да не излезе, че си рекламирам стоката
                            ps. Ама все пак 100годишните компании не са много на бфб - за Харко се отнася
                            То хубаво ти е казал, но тишината понякога поражда безумия...
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                              Не знам какво е имал/ а предвид, но аз бих заложил на това:
                              https://aroma.bg/за-арома/история
                              Умно момче пък само 15%. Време му е да направи едно ддс поне

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                                Така и не каза коя е компанията. Пазите тайна за да може само вие да си инвестирате там.

                                Батя веднъж ми чете конско и каза "щастието обича тишината"
                                Колегите да кажат, че да не излезе, че си рекламирам стоката
                                ps. Ама все пак 100годишните компании не са много на бфб - за Харко се отнася
                                Last edited by precakanoto; 14.02.2021, 17:42.

                                Коментар

                                Working...
                                X