IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

    Доктор Тренчев, коментирайте моля,
    Свързаното с ХИМ дружество не си е платило купонното плащане по облигационна емисия.
    Last edited by Dr.Tren4eff; 09.03.2021, 17:01.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Dr.Tren4eff Разгледай мнение
      Временно спиране или прекратяване от търговия:
      Дата и час на публикацията / съобщението 2021-03-09T09:53:00.Z
      Вид действие Спиране
      Основания за действието неизвършено лихвено плащане
      В сила от 2021-03-09T09:44:00.Z
      В сила до 2021-03-10T07:30:00.Z
      В ход Вярно
      Място (места) на търговия XBUL
      Наименование на емитента Родна Земя Холдинг АД-София
      Емитент 8945007DLMJK85QV7591
      Идентификатор на инструмента BG2100003206
      Пълно наименование на инструмента Родна Земя Холдинг
      Свързани деривати
      Други свързани инструменти
      Бележки
      Доктор Тренчев, коментирайте моля,
      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Груйче, тук гледай да избягаш поне на 1 лев, за повече в момента е мечта..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          ми ти не знаеш ли, че у нас нещо расте, щото расте
          Объркал си се, тук пада, защото пада, трябваше BDT да вземеш, тя си расте, защото расте
          Last edited by Yori; 09.03.2021, 17:08.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Груйче и защо да го прави този ръст..Да не станали и те много технологични..
            ми ти не знаеш ли, че у нас нещо расте, щото расте, и пада, щото пада Като на хамериканската борса - борсата ратсе, щото се увеличили помощите за безработица, после пък пада, щото се увеличили помощите за безработица - тя да се качи, пък ще го мислим после що А дали ще се качи - идея си нямам, просто купих някоя бройка за спорта и ега стане. Ако не стане - нося си минуса и продължавам напред без мрънкане, че са ме излъгали и т.н., просто щото никога не съм имал доверие ениуей, пък и те не са се пропагандирали като някакви честни частници, за разлика от други звездолети
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Груйче и защо да го прави този ръст..Да не станали и те много технологични..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от top Разгледай мнение

                Груец, колко е ev/ebitda тука?
                Нямам никаква идея и не ме и интересува - акцията е купена изцяло спекулативно с оглед на моментума и изцяло дубективното ми мнение, че е еФтина, и нямам абсолютно никакво намерение да я държа с години, в очакване на светлото бъдеще, правейки пачки от неполучени дивиденти. Обикновена врътка - кумини, както биха казали в Пловдив
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Евем ти пазара в такъв случай...
                  П.С. Купих малко хим за спорта на 94 стинки миналата седмица - и аз не знам що, но от сантименти. Ако направи 20-25% ръст, ще го продам, ако не направи - здраве да е
                  Груец, колко е ev/ebitda тука?

                  Коментар


                  • Временно спиране или прекратяване от търговия:
                    Дата и час на публикацията / съобщението 2021-03-09T09:53:00.Z
                    Вид действие Спиране
                    Основания за действието неизвършено лихвено плащане
                    В сила от 2021-03-09T09:44:00.Z
                    В сила до 2021-03-10T07:30:00.Z
                    В ход Вярно
                    Място (места) на търговия XBUL
                    Наименование на емитента Родна Земя Холдинг АД-София
                    Емитент 8945007DLMJK85QV7591
                    Идентификатор на инструмента BG2100003206
                    Пълно наименование на инструмента Родна Земя Холдинг
                    Свързани деривати
                    Други свързани инструменти
                    Бележки

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                      и при мен е от големите.... продължавам да добавям на тия нива..... споко, ще дойде видов ден
                      Ще дойде разбира се. Я с патките кво стана.
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                        При мен е най-голямата позиция и то с доста. Ама не кефи
                        и при мен е от големите.... продължавам да добавям на тия нива..... споко, ще дойде видов ден

                        Коментар


                        • При мен е най-голямата позиция и то с доста. Ама не кефи

                          Коментар


                          • Отдавна се каня да питам кой е Лешперя тук?
                            Четох преди време за някакъв лешпер, ама темата все на зазаде отива та не можех да попитам?
                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                              Може би пазара ги смята за поне 2пъти по-перспективни
                              Евем ти пазара в такъв случай...
                              П.С. Купих малко хим за спорта на 94 стинки миналата седмица - и аз не знам що, но от сантименти. Ако направи 20-25% ръст, ще го продам, ако не направи - здраве да е
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                                Може би пазара ги смята за поне 2пъти по-перспективни
                                Напълно е възможно да е така ... над 100% ръст до момента

                                Коментар

                                Working...
                                X