IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

    Кой бяга от пълнене в ниското..
    И аз съм доволен, вчера купих 6т. Имам да пълня още мин. 20-30т. Дебна в ниското с бидове и не бързам. Истината ще е наесен, пенсиите на Химаджиите мисля, че тогава ще започнат да надуват заради преоценките в края на годината

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

      До един-два месеца може да е под осемдесе стинки.
      Кой бяга от пълнене в ниското..
      М.... . ш..... ..й.о!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

        До един-два месеца може да е под осемдесе стинки.
        Надали....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

          Минава пакета на пенсиите до няколко дни на около 90 стот. После 1.10-20 до 1-2 месеца
          До един-два месеца може да е под осемдесе стинки.
          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
            ДА ПРОДАВАТ БЕЗ ПАРИ. ЛЮБИМОТО НА ПЕНСИОННИТЕ ФОНДОВЕ!!! Отработена система за източването им.
            Други от държавата на мафията купуват на двойни цени от пазарната. Пак отработена система за източване, но този път на държавата.

            Коментар


            • ДА ПРОДАВАТ БЕЗ ПАРИ. ЛЮБИМОТО НА ПЕНСИОННИТЕ ФОНДОВЕ!!! Отработена система за източването им.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                Минава пакета на пенсиите до няколко дни на около 90 стот. После 1.10-20 до 1-2 месеца
                Че като ще качи само толкоз не е ли по-хубаво сега да падне повечко?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Е колко е това задължение да го еВа ? Сигурно някой счетоводител не си е свършил работата ! То нищо чудно държателите на облигациите да са техни свързани компании и пенсионните им фондове !
                  най-вероятно си прав за държателите на облигациите и за счетоводителите,..., но Шиханът му изтърва края от толкова много дружества и вместо да структурира ХИмимпорт, и да го управлява добре....се чуди как да нарои още уж "несвързани" компании, в които пенсионери и УД-та под негов контрол да изливат пари....Свръзаността прозира във всичките им "несвързани" дружества, но КФН, БНБ или не знаят как да работят с търговския регистър...или учтиво мигат с очи... Освен чрез квалифицирани участия свързаността може да се установи, чрез: хора в управлението на повече от едно дружество; Адреси на регистрации на дружества; изготвили счетоводните отчети; инвестиции в дълг и акции на тези дружества от ЦКБ СИЛА и Съгласие и десетките УД-та и инввестиционни посредници под техен контрол....
                  Last edited by Dr.Tren4eff; 10.03.2021, 00:08.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                    Кажете моля как ги виждате нещата?
                    Минава пакета на пенсиите до няколко дни на около 90 стот. После 1.10-20 до 1-2 месеца

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение

                      Глупости
                      Кажете моля как ги виждате нещата?
                      Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                        Благодаря. Предполагам че гмуркачите поемат по пътя на Еврофутбол.

                        Глупости

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Dr.Tren4eff Разгледай мнение

                          Свързаното с ХИМ дружество не си е платило купонното плащане по облигационна емисия.
                          Благодаря. Предполагам че гмуркачите поемат по пътя на Еврофутбол.

                          Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            "Лошо Седларов, лошо..."
                            Аз мислих, че ще направят опит да поделят ЧЕЗ с Еврохолд, а те нямат кинти да си покриват задълженията....

                            Бах маа му.....
                            Е колко е това задължение да го еВа ? Сигурно някой счетоводител не си е свършил работата ! То нищо чудно държателите на облигациите да са техни свързани компании и пенсионните им фондове !

                            Коментар


                            • "Лошо Седларов, лошо..."
                              Аз мислих, че ще направят опит да поделят ЧЕЗ с Еврохолд, а те нямат кинти да си покриват задълженията....

                              Бах маа му.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Нямам никаква идея и не ме и интересува - акцията е купена изцяло спекулативно с оглед на моментума и изцяло дубективното ми мнение, че е еФтина, и нямам абсолютно никакво намерение да я държа с години, в очакване на светлото бъдеще, правейки пачки от неполучени дивиденти. Обикновена врътка - кумини, както биха казали в Пловдив
                                Ти май не ми разбра въпроса, ама нищо

                                Коментар

                                Working...
                                X