IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

    Плюс Фарма си удвои печалбата, а тук е същата като миналата година. Поне дивидент нещо да имаше.
    Като кожеш думата дивидент във форума и мажо прав се изправя

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      Има да по чакаш....
      Във фармата вършеше мажо, а тук мажо не му пука.
      Плюс Фарма си удвои печалбата, а тук е същата като миналата година. Поне дивидент нещо да имаше.
      Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
        Очаквам Софарма да повлече крак и тук
        Има да по чакаш....
        Във фармата вършеше мажо, а тук мажо не му пука.

        Коментар


        • Очаквам Софарма да повлече крак и тук

          Коментар


          • Чета и май сантимента е жив при флагмана, ако и да го бъркат с подводници , потъници Вера сута и т.н.
            Едно време какви прахосмукачки имаше - дето се вика за ден можеше да ми стигнат средната.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              С погнуса гледам, че цеко и пеко, дето ми откраднаха 100 акции от БОРОСПОРТ, се грижат повече за акциите си, отколкото нашите сръдльовци ...
              Така е, цековци, лековци, градусовци, еверести, чичовци ... имат някаква кумова загриженост.
              С крокодолски сълзи и тях да ги ожалиш

              Коментар


              • С погнуса гледам, че цеко и пеко, дето ми откраднаха 100 акции от БОРОСПОРТ, се грижат повече за акциите си, отколкото нашите сръдльовци ...

                Коментар


                • хима е като намазани дрехи с нафталин,все някога ще е пак на мода,коги Байохуйос се завърне на власт може би

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                    И от мен едно отвращение. Доливам и стискам.
                    Правилно..... сега е времето, имам 6-то чувство за тая артия, била тя и мека

                    Коментар


                    • И от мен едно отвращение. Доливам и стискам.
                      М.... . ш..... ..й.о!

                      Коментар


                      • Мажо, сам ще си го вдигне.. идва края на годината... и аз стискам с отвращение

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ivan.b Разгледай мнение
                          Какво ще стане на пролет.
                          Ще цъфнат налъмите ​​​​​​

                          Абе и аз допълвам тук с отвращение и по малко при всеки спад.

                          Продадох преди време половината за да платя новите ДОХ и сега си ги взимам обратно с отстъпка. А ДОХ гони дабъл от тогава

                          Коментар


                          • Какво ще стане на пролет.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Имхотеп Разгледай мнение

                              Искай ги налични на мека хартия.


                              Имам и налични..... догодина пролетта ще си говорим

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                                Всеки ден, вече имам безброй акцийийий
                                Искай ги налични на мека хартия.



                                Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X