IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

    добре, но как се обяснава този синхрон тук и при ПИБ - различни мажовци, а купуват едновременно?
    Интересите са едни и същи ...Ако сегашните левове ги направят в евра, лошо ли е...
    Може да се очаква, че цялата борса може да направи едни хубави проценти....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

      тук има пауър за 2 лева, а не за левче ..... 1 лев е смешна цена дори и днес да се включиш ...... огледай се и виж какво става по света и у нас...

      Ааааа, ето кой направил оборота вчера!!!
      Добре дошъл в платформата на форума, липсваше и доста хора почнаха да пресмятат, че отиват към 0,45!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Според мен покачването на цената има връзка с излизането на атинската борса.
        На мажовците акции в сигмент пени, хич не им допада...Ще направят едни хубави графики на растеж, само и само да се закачат големите фондове.
        До колко ще докарат акциите, това само те си знаят...
        Според мен едни 30 %, като начало е добре....
        Там цената ще е в евро, така че пак ще е пени сток

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Според мен покачването на цената има връзка с излизането на атинската борса.
          На мажовците акции в сигмент пени, хич не им допада...Ще направят едни хубави графики на растеж, само и само да се закачат големите фондове.
          До колко ще докарат акциите, това само те си знаят...
          Според мен едни 30 %, като начало е добре....
          добре, но как се обяснава този синхрон тук и при ПИБ - различни мажовци, а купуват едновременно?

          Коментар


          • Да видим сега, кой пръв ще продаде?

            Коментар


            • Според мен покачването на цената има връзка с излизането на атинската борса.
              На мажовците акции в сигмент пени, хич не им допада...Ще направят едни хубави графики на растеж, само и само да се закачат големите фондове.
              До колко ще докарат акциите, това само те си знаят...
              Според мен едни 30 %, като начало е добре....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                Ако това са двете неща, които имат значение защо не Юрий Гагарин с BVPS 87.38 и P/E 3.24?
                Идея е. Обаче на около 5 лв. А и там нещата с пасивите не ми харесват. Не знам вие как мислите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                  Ако това са двете неща, които имат значение защо не Юрий Гагарин с BVPS 87.38 и P/E 3.24?
                  Имам много дълбоки съмнения че това bvps на гагата е поне наполовина по-малко. Както и бизнеса.
                  Също мисля, че си прав, че не са единствените показатели за подцененост
                  Last edited by Zaki; 11.01.2022, 06:18.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    тук има пауър за 2 лева, а не за левче ..... 1 лев е смешна цена дори и днес да се включиш ...... огледай се и виж какво става по света и у нас...
                    За много години и добре дошъл!
                    Помня как преди години, графиката ти позна предстоящо движение с точност до седмица - сега би ли дал прогноза?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                      Не съм купувал днес, но в петък взех 7 и нещо т., за да си закръгля бройките. Както и доста понапълних последните 3 месеца.
                      Под 1.20 не продавам и 1 акция.
                      Успех на всички!!!
                      ти от 2,20 все ги закръгляш ...... колко ти стана средната?
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        Според мен има пауър за атака на 1 лв.
                        тук има пауър за 2 лева, а не за левче ..... 1 лев е смешна цена дори и днес да се включиш ...... огледай се и виж какво става по света и у нас...
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tany tan Разгледай мнение
                          Какво има да му се чудим при BVPS 5.34 и P/E 10.01? Ще лети, как няма? Крайно време беше.
                          Ако това са двете неща, които имат значение защо не Юрий Гагарин с BVPS 87.38 и P/E 3.24?

                          Коментар


                          • Какво има да му се чудим при BVPS 5.34 и P/E 10.01? Ще лети, как няма? Крайно време беше.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ivan.b Разгледай мнение
                              10% доволно.Да видим утре.
                              Според мен има пауър за атака на 1 лв.

                              Коментар


                              • 10% доволно.Да видим утре.

                                Коментар

                                Working...
                                X