IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Хайде дано от 8-мия опит се получи
    Нали знаеш, че всяка акция си има път.... все някога ще се получат нещата и тук..... даже било то и от 16тия път.... има потенциал за дабъл даже и трипъл

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

      Хайде дано от 8-мия опит се получи
      Предишният път. Спяха до 1.29... сега лято... умряла ликвидност... по скоро може и до 1.50 да го закарат....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
        Мисля, че стигнахме дъното на корекцията и тръгваме нагоре по канала с таргет 1.40-45
        Хайде дано от 8-мия опит се получи

        Коментар


        • Мисля, че стигнахме дъното на корекцията и тръгваме нагоре по канала с таргет 1.40-45

          Коментар


          • Днес хвърлих едно око на търговията и нещо ми се чини, че някой свързан с мажо действа с покупки. Разбира се може и да се заблуждавам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

              Аз пък си мисля, че има потенциал да подгони ЦКБ, тъй като исторически ХИМ е бил винаги една идея по-скъп...... да видим кой ще се окаже прав
              В момента двете се оценяват еднакво 210-220 млн . Парадокс ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от shokova terapia Разгледай мнение

                Каква преграда? Китайската стена ?
                Не се занимавай с шитове, за да ти е мирна главата
                Време му е на това да изхвърча от софикс,
                Не го пожелавам, просто мисля, че не му е мястото там и е въпрос на време да бъде изхвърлено, за да не грози индекса а и за да не го държи като закотвена шамандура
                Аз пък си мисля, че има потенциал да подгони ЦКБ, тъй като исторически ХИМ е бил винаги една идея по-скъп...... да видим кой ще се окаже прав

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                  Преградата на цената падна..... да видим колко бързо ще минем отново Лева
                  Каква преграда? Китайската стена ?
                  Не се занимавай с шитове, за да ти е мирна главата
                  Време му е на това да изхвърча от софикс,
                  Не го пожелавам, просто мисля, че не му е мястото там и е въпрос на време да бъде изхвърлено, за да не грози индекса а и за да не го държи като закотвена шамандура
                  Last edited by shokova terapia; 29.06.2022, 12:41.
                  Не е препоръка

                  Коментар


                  • Преградата на цената падна..... да видим колко бързо ще минем отново Лева

                    Коментар


                    • Прочетох доклада никъде не пише какво ще придобива химимпорт ад.Можеше да дадат малко дивидент.Дано размислят имат още време.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                        + сделка по чл. 114 - ще се вземат някакви книжа от ЦКБ, ама какво и на каква цена е несъществено според чорбаджиите.
                        Според мен КФН трябва да им наложи ПАМ по тази точка поради липсата на достатъчно инфо за какво става дума - не става ясно за каква сделка иде реч,брой на инструментите ,себестойност,заинтересовани / свързани лица и влияние върху дружествата след евентуално осъществяване.

                        Така инвеститорите,които не присъстват лично не могат да направят информиран избор и всички ,които дават пълномощно за участие трябва да гадаят какво да правят.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                          + сделка по чл. 114 - ще се вземат някакви книжа от ЦКБ, ама какво и на каква цена е несъществено според чорбаджиите.
                          Банката в Татарстан или нещо друго?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Poncho Разгледай мнение
                            + сделка по чл. 114 - ще се вземат някакви книжа от ЦКБ, ама какво и на каква цена е несъществено според чорбаджиите.
                            Тук ще да е скрита причината за необяснимото изкупуване при ЦЦБ.

                            Коментар


                            • Иска ми се

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ivan.b Разгледай мнение
                                Ще има
                                Иване, НИКОГА повече не прави така!!!
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X