IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

    Аз пък се целя в другата свещ дето е на 1.20 и нещо....
    Дано, се случи и за sofix ще е отлично.
    Имам някоя хартишка и не мисля да я подарявам на моментни цени.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
      Няма да се изненадам, ако тръгне към черните чертички.

      https://tvc-invdn-com.investing.com/data/tvc_0826993055e2d6fa9ff359ca57c30e7b.png

      Аз пък се целя в другата свещ дето е на 1.20 и нещо....

      Коментар


      • Не съм изненадан

        Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
        Няма да се изненадам, ако тръгне към черните чертички.

        https://tvc-invdn-com.investing.com/data/tvc_0826993055e2d6fa9ff359ca57c30e7b.png

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Здравко Разгледай мнение
          И каква е причината че да дърпа?? Супереският отчет.дето още не сме го видели? Дивидента може би?

          Подскока на умрялата котка.

          Не е препоръка! За съжаление има от тези боклуци!
          Отчетът ще е топ, гарантирам!!!

          Коментар


          • И каква е причината че да дърпа?? Супереският отчет.дето още не сме го видели? Дивидента може би?

            Подскока на умрялата котка.

            Не е препоръка! За съжаление има от тези боклуци!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение
              Все ще дръпне в един момент. Имам, купувани на по-високи цени.
              Аз мисля, че ще е скоро.

              Коментар


              • Все ще дръпне в един момент. Имам, купувани на по-високи цени.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

                  Делян Пеевски: "Трябва всички да разберат къде се намират и да кацнат в парламента! Защото се реят още и не разбират какво се случва в България! Всичко, където летяха някъде в розовите облаци СВЪРШИ!"
                  Според мен това няма как да не засегне и нашите тюлени .
                  Не се излагай.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

                    Дилемата е много голяма, мисля
                    Делян Пеевски: "Трябва всички да разберат къде се намират и да кацнат в парламента! Защото се реят още и не разбират какво се случва в България! Всичко, където летяха някъде в розовите облаци СВЪРШИ!"
                    Според мен това няма как да не засегне и нашите тюлени .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от GTR03 Разгледай мнение

                      Дали се чудят какво да правят и затова да бавят ОСА и резултатире от тримесечието? Може да е избор между даване на дивидент или не
                      Дилемата е много голяма, мисля

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

                        На "Зрънчо " е за 28.06 ОСА-то
                        Дали се чудят какво да правят и затова да бавят ОСА и резултатире от тримесечието? Може да е избор между даване на дивидент или не

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение

                          Тези хора си правят каквото си поискат от край време ! Аз ли бъркам или по закон са длъжни да направят ОСА до края на Юни като поне месец преди това трябва да го обявят? Толкова ли няма една работеща институция в България, та да им издърпа ушите поне за очевадните неща? Според мен живеят в един свят отпреди 20 години и не разбират, че това рано или късно ще свърши!
                          На "Зрънчо " е за 28.06 ОСА-то

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Здравко Разгледай мнение
                            Крайно време е мръсните мутри да публикуват отчет! Какъвто и да е!
                            Ама те и отчет ли не са публикували още ? Аз гледам за ОСА, с любопитството дали пък не биха почерпили "една комунистическа бозичка", ама и там дърво.

                            Коментар


                            • Няма кой да им повярва на тия. Ако рипне акцията ще е само щото мажо е решил така, както предните няколко пъти. Мисля си обаче, че вече няма интерес да го прави. Ако реши да прави увеличение няма кой да го запише ...освен мажо.
                              Бита карта са тези. Сами се докараха до това дередже с явната си незаинтересованост към дребните.

                              Коментар


                              • Крайно време е мръсните мутри да публикуват отчет! Какъвто и да е!

                                Коментар

                                Working...
                                X