IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ярък Разгледай мнение

    Не мога...Имам 10 К на 2 лв и 10 К на 3 лв....Болката ще отшуми, но срама от загубата ще тежи до края...

    пп Гледам, че има натрупване в търсенето и според моите наблюдения очаквам едни "леки" 30 % корекции....като начало...
    закривай за компанията, не за позицията ти

    Коментар


    • Първоначално изпратено от beta181 Разгледай мнение
      закривай.....
      Не мога...Имам 10 К на 2 лв и 10 К на 3 лв....Болката ще отшуми, но срама от загубата ще тежи до края...

      пп Гледам, че има натрупване в търсенето и според моите наблюдения очаквам едни "леки" 30 % корекции....като начало...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ярък Разгледай мнение

        Бях прочел някъде, че може да минат с глоба 2000 лв и да не се тормозят от среща с миноритари....
        пп. Г-н Керезов може да разсее пушилката, но ....
        закривай.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от beta181 Разгледай мнение
          тук някаква иновация ли има?
          Адв. Вангелов е вкарал в ТР годишния отчет със заявление Г2, без да е свиквано ОСА?
          не вярвам да не го знаят от най-големия публичен холдинг ;(
          Бях прочел някъде, че може да минат с глоба 2000 лв и да не се тормозят от среща с миноритари....
          пп. Г-н Керезов може да разсее пушилката, но ....
          Last edited by ярък; 02.10.2023, 11:57.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tandem Разгледай мнение
            Хайде газа от Балоните SLиSF да надуе платната яко .
            Точно тук ли да надуе??
            Верно че оптимизмът не свършва. Значи няма опасност за индекса
            Last edited by AF Debugger; 28.09.2023, 17:13.

            Коментар


            • Хайде газа от Балоните SLиSF да надуе платната яко .

              Коментар


              • тук някаква иновация ли има?
                Адв. Вангелов е вкарал в ТР годишния отчет със заявление Г2, без да е свиквано ОСА?
                не вярвам да не го знаят от най-големия публичен холдинг ;(

                Коментар


                • Друсане на крушата или клатене на лодката...?
                  Срамна работа !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                    От колко години тук минават пакети и нещата така и не се оправят
                    Значи намаляват.... и 2010г. беше така и падна под 1 лв. и после отиде на 2.50 даже и повече..... на мен лично последните отчети ми харесват

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

                      От пакета на ПФБК има още малко..... скоро ще замине в по-добри ръце и нещата ще си дойдат по местата......
                      От колко години тук минават пакети и нещата така и не се оправят

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ярък Разгледай мнение
                        Нито търпението, нито здравите нерви ще помогнат на позицията и нещастните дребни инвеститори...
                        За съжаление водата от студена започва да става ледена, с тенденция за втвърдяване с форма на два домата и краставица по средата....
                        Не се препоръчва консумацията ѝ, даже и като добавка към уиски.
                        Търговията с акциите на "флагмана " в последния месец е жива подигравка с БФБ....
                        Поздравявам колегите, дето са напуснали коритото.
                        За жалост имам....
                        От пакета на ПФБК има още малко..... скоро ще замине в по-добри ръце и нещата ще си дойдат по местата......

                        Коментар


                        • Нито търпението, нито здравите нерви ще помогнат на позицията и нещастните дребни инвеститори...
                          За съжаление водата от студена започва да става ледена, с тенденция за втвърдяване с форма на два домата и краставица по средата....
                          Не се препоръчва консумацията ѝ, даже и като добавка към уиски.
                          Търговията с акциите на "флагмана " в последния месец е жива подигравка с БФБ....
                          Поздравявам колегите, дето са напуснали коритото.
                          За жалост имам....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
                            Тук ще се правят големи пари,но когато дойде момента
                            Съгласен съм..... само търпение.... и здрави нерви

                            Коментар


                            • Тук ще се правят големи пари,но когато дойде момента

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                                Колко тона събра тук, сигурно наближаваш мажо ?
                                Почти половинка

                                Коментар

                                Working...
                                X