IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ярък Разгледай мнение

    А стига бре !
    Верно ли ...?
    Аз се съмнявам това да са истинските мажовци...Все ми се струва, че има руска намеса в този бизнес и докато не мина патакламата с Украйна, ще има снишаване на групата. Ако станат много големи я шишо, я биби, я големия брат зад океана ще потърси как да се отнемат активи.
    А стига бе !
    Верно ли не са истинските мажовци ?
    Ако не са още по лошо, защото това е публична компания ! Какво общо има руската намеса можеш за разкажеш повече, защото цената на акцията не от вчера или днес е такава !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

      Колега не знам от колко време си на борсата, но обяснения защо положението е такова е давано много пъти ! Основната причина е мажоритаря ! Така е в още няколко компании с подобни или същите собственици !
      А стига бре !
      Верно ли ...?
      Аз се съмнявам това да са истинските мажовци...Все ми се струва, че има руска намеса в този бизнес и докато не мина патакламата с Украйна, ще има снишаване на групата. Ако станат много големи я шишо, я биби, я големия брат зад океана ще потърси как да се отнемат активи.

      Коментар


      • М. Иванов е изпълнителен директор на ХИМ. ( Ся, кво изпълнява е друга бира...)
        Мистър Керезов е шеф на Управителния съвет. ( Ся, кво управлява е друга бира...)

        пп Само уточнявам

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

          Колега не знам от колко време си на борсата, но обяснения защо положението е такова е давано много пъти ! Основната причина е мажоритаря ! Така е в още няколко компании с подобни или същите собственици !
          Целият управителен съвет е пълна трагедия. На ОС Миролюб Иванов не знаеше как работи обратно изкупуване, кога за последно са плащали дивиденти т.н. Мислеше си, че само миналата година и тази не са давали дивидент. Като му се предложи да направят обратно изкупуване и да подобрят управлението на компанията, след което да продадат обратно закупените акции и да реализират печалба за холдинга. Гледа, гледа и каза, че са доволни от сегашната печалба на дружеството и не им трябват подобни стъпки...

          Абе като цяло цветарка от Женския пазар да сложиш в ръководството, ще се справи по-добре...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ярък Разгледай мнение

            За какво помпане става въпрос ? 2 стотинки нагоре и 3 надолу.
            Цената се държи все едно е на дружество в технически фалит.
            Нищо не разбирам....
            Колега не знам от колко време си на борсата, но обяснения защо положението е такова е давано много пъти ! Основната причина е мажоритаря ! Така е в още няколко компании с подобни или същите собственици !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
              Всеки опит за изкуствено помпане на акцията води след себе си до по-дълбоко дъно.
              За какво помпане става въпрос ? 2 стотинки нагоре и 3 надолу.
              Цената се държи все едно е на дружество в технически фалит.
              Нищо не разбирам....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                Всеки опит за изкуствено помпане на акцията води след себе си до по-дълбоко дъно.
                Тази тема заедно с други една две теми са ми по интересни,весели и смешни от темата "Бисери и вицове"

                Коментар


                • Всеки опит за изкуствено помпане на акцията води след себе си до по-дълбоко дъно.

                  Коментар


                  • Мдааа, сега може да ви разкаже приказката за алигатора
                    Last edited by Спекулант79; 08.02.2024, 23:00.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                      не се притеснявайте за полки
                      Привет polki,
                      чесно казано без твое присъствие тук беше доста скучно, липсваше ми най-вече оптимизма ти.
                      ​​​Много тонаж държа тук и след като изчезна, започнах да губя оптимизъм.
                      Радвам се, че се върна и успех!

                      Коментар


                      • не се притеснявайте за полки
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 19_12 Разгледай мнение
                          Тези които продават на настоящите нива, в скоро време ще пишат в темата и ще се самоуспокояват, че "акцията пак ще падне".

                          Не е препоръка, имам акции!!!
                          Полк, да беше се рахатясал от този нечрезвичайно тежък товар. Пари щеше да изкараш.
                          А сега караш само мъки

                          Коментар


                          • Тези които продават на настоящите нива, в скоро време ще пишат в темата и ще се самоуспокояват, че "акцията пак ще падне".

                            Не е препоръка, имам акции!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение
                              Какво става тук. Някакви големи пакети.
                              Да не са решили в края на отчетния период на доходността да отчетат някаква капитализация, колкото за кумова срама пред фондовете и общите връзки с цкб? Време им е
                              Last edited by AF Debugger; 26.01.2024, 09:57.

                              Коментар


                              • Какво става тук. Някакви големи пакети.

                                Коментар

                                Working...
                                X