IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Ми, то хем едното, хем другото. И ни заслепява с мисъл, чувство и далновидност.
    Недей да мъдруваш в теми дето не разбираш, а иди да сложиш нещо на масата, че тази диета ме побърква....
    Не стига, че си счупих кунките от бачкане на вилата, но и се лишавам от вкусотии...

    пп. Дет се вика - поне от една благинка се ограничавам....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ярък Разгледай мнение

      Не слушайте старило, а слушайте патило....
      Ми, то хем едното, хем другото. И ни заслепява с мисъл, чувство и далновидност.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Вслушвайте се в мъдрите съвети на старите хора!
        Не слушайте старило, а слушайте патило....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ярък Разгледай мнение
          Дааа, убав отчет ...
          И какво от това ?
          Вместо цена на акциите спрямо печалбата да е от 2,20 лв до 4 лв или около 2.5 спрямо приходите, се врътка с по 2 стинки нагоре, надолу....и трудно пробива 72 стинки....

          пп Разбира се, както пише мистър Керезов, затова са виновни дребните акционери ....Неглежирали дружеството...
          Давайте 50% от печалбата като дивидент и гледайте цената къде ще отиде....

          пп Даже няма само да гледате, но ще си продадете акциите и ще си построите по още една къща....
          Вслушвайте се в мъдрите съвети на старите хора!

          Коментар


          • Дааа, убав отчет ...
            И какво от това ?
            Вместо цена на акциите спрямо печалбата да е от 2,20 лв до 4 лв или около 2.5 спрямо приходите, се врътка с по 2 стинки нагоре, надолу....и трудно пробива 72 стинки....

            пп Разбира се, както пише мистър Керезов, затова са виновни дребните акционери ....Неглежирали дружеството...
            Давайте 50% от печалбата като дивидент и гледайте цената къде ще отиде....

            пп Даже няма само да гледате, но ще си продадете акциите и ще си построите по още една къща....

            Коментар


            • Click image for larger version

Name:	chim.jpg
Views:	1
Size:	46.5 КБ
ID:	4161746

              Коментар


              • И тук много добър отчет!

                Коментар


                • Бах маа му....
                  Пилешките кълки на Градус имат ТРИ пъти по-голяма капитализация от ХИМ....!!!

                  пп Иде ми да хвана пистолета...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                    Ти не продаде ли?
                    Малко продадох над 80, но сега купувам под 70 взех към 10т. и имам заложени още толкова

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

                      Има-няма 200-300 тона макс с айсбергите..... въпроса е колко продавачи има.... последно време намаляват ми се струва..... май има потенциал за атака на предишния връх от около 85 ст. и тест на 90
                      Ти не продаде ли?

                      Коментар


                      • И аз така мисля!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
                          Тия от ляво вероятно чакат някой самосвал.
                          Има-няма 200-300 тона макс с айсбергите..... въпроса е колко продавачи има.... последно време намаляват ми се струва..... май има потенциал за атака на предишния връх от около 85 ст. и тест на 90

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
                            Тия от ляво вероятно чакат някой самосвал
                            Ще могат да поемат само много малко камионче.
                            Дойде ли някой голям валяк,ще ги гази

                            Коментар


                            • Тия от ляво вероятно чакат някой самосвал.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                Когато хартишката е развързана от фундамент, капитализацията губи значение и се играйка от "майсторите на ТА" само по цена (chart).
                                Затова цената се е оказала като определящ параметър в зоната на чистите.
                                аха, разбирам, има логика за цената, но излиза, че няма значение дали е малка(50ст.) или голяма(50лв.), а самата траектория

                                Коментар

                                Working...
                                X