IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Здравко Разгледай мнение
    Далеч съм от мисълта че с ЦКБ нещо се е случило. Просто безхаберието ме влудва.

    При инвестирането най-вжаното е доверието. Иначе какво - спекулираме с надеждата да не сме последните по веригата глупаци останали с горещия картоф в ръка.
    Адаш, темата за доверие и регулации толкова е дъвкана във форума, та чак ни е омръзнала ! Всички са/сме/ наясно с проблемите, но ако искаш да не се париш най добре сам да си отсееш читавите компании !

    Коментар


    • Далеч съм от мисълта че с ЦКБ нещо се е случило. Просто безхаберието ме влудва.

      При инвестирането най-вжаното е доверието. Иначе какво - спекулираме с надеждата да не сме последните по веригата глупаци останали с горещия картоф в ръка.

      Коментар


      • Добре де, а отчета на ЦКБ защо го няма. Нали е банка? Нали уж регулаторните органи я следят изкъсо?

        Коментар


        • Логиката е безупречна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
            Няма страшно! Загубата няма да е повече от 72-73стотинки/бр.
            Който не рискува, той не печели или сухо дупе, риба не яде. Така казват.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
              Няма страшно! Загубата няма да е повече от 72-73стотинки/бр.
              А ако искат още да минимализират загубите може да си купят Зърнени храни !

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                Няма страшно! Загубата няма да е повече от 72-73стотинки/бр.
                Викаш нищо пара

                Коментар


                • Няма страшно! Загубата няма да е повече от 72-73стотинки/бр.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maradona Разгледай мнение

                    И аз купувам вече по-сериозно на тия нива..... дет викаш ЦЦБто е по-скъпо вече.... иначе на отчети и печалби не им вярвам хич....
                    Аз също купувам от тези. Дано да си заслужава, ще видим.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                      Kапитализацията на Химимпорт е колкото на ССB... че има бизнеси които не са добре е ясно, но все пак.... P/B 0.13 e нещо уникално и ще са уникални и печалбите когато този дефект изчезне. Ще раздадат дивидент тази година на ниските нива след това цената не мисля че ще спре преди да стигне 2,40 лева. Набутах последнта половин година със средна 76 стотинки всичко взето от 2 пъти успешна търговия на супер неликвидната акция на Проучване на нефт и газ, беше почти 6 цифрено число (веднъж преди мно000го години и втори път миналата година), прецених че съм изключително луд! Бая драма да продам толкова акции миналата година на порции
                      И аз купувам вече по-сериозно на тия нива..... дет викаш ЦЦБто е по-скъпо вече.... иначе на отчети и печалби не им вярвам хич....

                      Коментар


                      • Kапитализацията на Химимпорт е колкото на ССB... че има бизнеси които не са добре е ясно, но все пак.... P/B 0.13 e нещо уникално и ще са уникални и печалбите когато този дефект изчезне. Ще раздадат дивидент тази година на ниските нива след това цената не мисля че ще спре преди да стигне 2,40 лева. Набутах последнта половин година със средна 76 стотинки всичко взето от 2 пъти успешна търговия на супер неликвидната акция на Проучване на нефт и газ, беше почти 6 цифрено число (веднъж преди мно000го години и втори път миналата година), прецених че съм изключително луд! Бая драма да продам толкова акции миналата година на порции

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Здравко Разгледай мнение

                          Дивдидент?? Та те зорлем плащаха и дивидената по привелегированиете акции.

                          Според мен "неразпределената печалба" отдавна е източена и изпапана.
                          Дивидент 03.09.2019 0,063 лв
                          Дивидент 11.07.2018 0,063 лв
                          Дивидент 07.07.2017 0,054 лв
                          Дивидент 08.08.2016 0,045 лв

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от конан Разгледай мнение
                            Бавно си купуват акциите и в един момент ще пуснат дивидент.
                            Дивдидент?? Та те зорлем плащаха и дивидената по привелегированиете акции.

                            Според мен "неразпределената печалба" отдавна е източена и изпапана.

                            Коментар


                            • Бавно си купуват акциите и в един момент ще пуснат дивидент.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Здравко Разгледай мнение

                                а вероятно след още 10 години и 0.06.

                                Поредното КТБ! Че и с два пенсионни фонда + банка!

                                Ще стане мазало в БГ кочината.

                                Но така е когато купените реголаторни органи угоднически спят!
                                Чак пък толкоз,
                                не съм видял босовете да сменят G-класите с А

                                Коментар

                                Working...
                                X