IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
    За кого? За нас с акциите или за изпаднали прогнозисти схватливковци?
    За първите, разбира се!!!!

    Коментар


    • Обаче това 1358 много силно .ръст ръст.ташака монтьо гетофа пипето и торанагата да кажат ръст че това 1358 разплаква еврейски мичоци

      Коментар


      • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
        Днес ще е весело, надявам се
        За кого? За нас с акциите или за изпаднали прогнозисти схватливковци?
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Днес ще е весело, надявам се

          Коментар


          • два пакета на много различна цена...

            Коментар


            • пак ли райфайзен?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от sofkeks Разгледай мнение
                Ще ги думкаме ли яко ?
                Както кажеш шефе.

                Коментар


                • Ще ги думкаме ли яко ?

                  Коментар


                  • аз съм си накупил малко акциики в тим....ей така за всеки случай,че ако тръгне влака да не ме е яд после....пък от тук нататък-каквото стане
                    "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                      +1
                      след този продължителен спад няма да е чудно ако станем свидетели на новогодишно рали...то движение само в една посока няма и няма как да продължи вечно
                      нека декември и януари да изкараме така както последните 3 месеца, а от февруари нататък да става каквото ще...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                        Тези айсберги, зад които се крият купувачите е показател за техният страх да не избяга текущата цена на дясно. Така е в началото докато им отпускат по някоя бройка, но най-много ме кефи втората част. В нея бройките свършват, а купувачите директно започват да купуват от продавачите...........даже се бутат с лакти кой ще изпревари. Те този филм ми пуснете да гледам ( май му викахте РАЛИ ).
                        +1
                        след този продължителен спад няма да е чудно ако станем свидетели на новогодишно рали...то движение само в една посока няма и няма как да продължи вечно
                        "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                          мдааа, взех малко над 7 хил.бр. ................ дано пусне още...

                          Тези айсберги, зад които се крият купувачите е показател за техният страх да не избяга текущата цена на дясно. Така е в началото докато им отпускат по някоя бройка, но най-много ме кефи втората част. В нея бройките свършват, а купувачите директно започват да купуват от продавачите...........даже се бутат с лакти кой ще изпревари. Те този филм ми пуснете да гледам ( май му викахте РАЛИ ).

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                            Пълни каруцари ....., при оставащ дивидент около 30 ст., направиха разликата 15 ст.?!!
                            Ами привилигированите се конвертират автоматично в обикновени. Нормално е да се скъсява разликата в цената.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                              Пълни каруцари ....., при оставащ дивидент около 30 ст., направиха разликата 15 ст.?!!
                              и какво от това?

                              .............. преди две-три години обикновенни и привилегировани бяха на една цена .................... а в началото още имаше един момент когато обикновенните бяха по-скъпи от привилегированите

                              въпрос на търсене и предлагане ................ цар пазар .................... няма нищо каруцарско...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                                мдааа, взех малко над 7 хил.бр. ................ дано пусне още...
                                дааа

                                Коментар

                                Working...
                                X