IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
    Ти гледай да не пробием под 1.35, че тогава едни жални песни пак ще слушаме
    В края на годината няма шанс за пробив надолу. През последните години без една движението е било нагоре, така че вероятността за пробив на 1.45 е по-голяма от пробива на 1.35

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Balans Разгледай мнение
      Колега не ми се отваря графиката
      Пак!!!
      Attached Files

      Коментар


      • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
        Ти гледай да не пробием под 1.35, че тогава едни жални песни пак ще слушаме
        Уффф не ми се мисли тогава.Като нищо ще спре на 1.10 Ще гледаме играта .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tutun4o Разгледай мнение
          Докато не пробием рейнджа 1.35 - 1.45 при обикновените явно няма да видим сериозно раздвижване. Като гледам предното застояване в рейндж е с продължителност 4 месеца, колкото е и настоящото. Мисля си, че може да очакваме пробив преди края на годината или в началото на януари. Ако пробием нагоре - за едно мигване на окото и ще се озовем на 1.60
          Ти гледай да не пробием под 1.35, че тогава едни жални песни пак ще слушаме

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tutun4o Разгледай мнение
            Докато не пробием рейнджа 1.35 - 1.45 при обикновените явно няма да видим сериозно раздвижване. Като гледам предното застояване в рейндж е с продължителност 4 месеца, колкото е и настоящото. Мисля си, че може да очакваме пробив преди края на годината или в началото на януари. Ако пробием нагоре - за едно мигване на окото и ще се озовем на 1.60
            Колега не ми се отваря графиката

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
              Ako не е от единия джоб в другия /важно е през кое ИП е минала сделката/, може някой голям да е излезнал без да бута цената ... .
              А може някой да е влязъл, но толкова дълго време тъпчем на едно място и всички останали по пазара виждат само негативните сценарий!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                Миналия понеделник минаха над 20000 акции на 1,47 + .
                Еми това не е реален пробив.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tutun4o Разгледай мнение
                  Докато не пробием рейнджа 1.35 - 1.45 при обикновените явно няма да видим сериозно раздвижване. Като гледам предното застояване в рейндж е с продължителност 4 месеца, колкото е и настоящото. Мисля си, че може да очакваме пробив преди края на годината или в началото на януари. Ако пробием нагоре - за едно мигване на окото и ще се озовем на 1.60

                  [IMG]file:///C:/Users/Root/Desktop/CHIM.PNG[/IMG]
                  Миналия понеделник минаха над 20000 акции на 1,47 + .

                  Коментар


                  • Докато не пробием рейнджа 1.35 - 1.45 при обикновените явно няма да видим сериозно раздвижване. Като гледам предното застояване в рейндж е с продължителност 4 месеца, колкото е и настоящото. Мисля си, че може да очакваме пробив преди края на годината или в началото на януари. Ако пробием нагоре - за едно мигване на окото и ще се озовем на 1.60
                    Attached Files
                    Last edited by tutun4o; 14.12.2015, 18:02.

                    Коментар


                    • Потъник се потапя не се блъскайте вода има за всички .

                      Коментар


                      • Ako не е от единия джоб в другия /важно е през кое ИП е минала сделката/, може някой голям да е излезнал без да бута цената ... .

                        Коментар


                        • 6C4P - 3 643 000 на 1.436

                          http://bse-sofia.bg/?page=OTCtrades

                          Батя?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Хич не е на хубаво, ама друго - да коментираме оборот от няколко десетки хиляди ...
                            Извода - не се набивай в позиции, които се търгуват веднъж седмично
                            Правилно !!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              И аз от тогаз. Като лапета ходехме. Имаше балон. И дупки през които се гледаше в женските бани. И те не са променяни
                              Ето две скици на това което ще правят.....дупки трудно ще има вече

                              http://www.stconstantine.bg/news/rea...ntin-i-ieliena
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                                и тука оптимизма май умря...издъхна като войн на бойното поле...и този който изсипва дали скоро ще му свършат бройките че да видим някакви сделки и над 1.50
                                Не е Препоръка!!!
                                Или едни и същи акцийки се връткат някой да си оправи касата преди нова година...
                                колкото толкова

                                Коментар

                                Working...
                                X