IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
    сигурен показател, че сме на дъното ..................... това го запомни от мен...

    ще ти разкажа в скоро време за една случка от 2008 година по тази позиция, но в момента нямам време да пиша (а и не ми се пише)


    Благодаря и дано да си прав!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
      То да е само той да се разберете, ама от почти 2 г. по тази позция само се изсипва... фондове ли не продаваха, то чужденци ли, то който се е сетил да продаде по-рано по-малко е загубил.... не знам вече къде е истината. Дори вчера на аукциона се изсипаха за капак едни 7000бр.. Явно на играчите вече не им издържат нервите.
      сигурен показател, че сме на дъното ..................... това го запомни от мен...

      ще ти разкажа в скоро време за една случка от 2008 година по тази позиция, но в момента нямам време да пиша (а и не ми се пише)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение


        ще го местя белаза .......................... ама нагоре

        иначе този , ако е много на зор да ми пише на лични да се разберем да му го взема белаза...

        То да е само той да се разберете, ама от почти 2 г. по тази позция само се изсипва... фондове ли не продаваха, то чужденци ли, то който се е сетил да продаде по-рано по-малко е загубил.... не знам вече къде е истината. Дори вчера на аукциона се изсипаха за капак едни 7000бр.. Явно на играчите вече не им издържат нервите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
          Вейдъра да не се премести с БЕЛАЗА


          ще го местя белаза .......................... ама нагоре

          иначе този , ако е много на зор да ми пише на лични да се разберем да му го взема белаза...

          Коментар


          • Вейдъра да не се премести с БЕЛАЗА

            Коментар


            • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
              Онова ми прилича на БЕЛАЗ!!!!

              https://www.google.bg/search?q=%D0%B...jc3ilMyDPBk%3D
              Нямаше нужда от снимка, расъл съм в комунистическата диктатура на Живков и съм виждал БЕЛаз.
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                И на 1.37 има още една.
                Онова ми прилича на БЕЛАЗ!!!!

                https://www.google.bg/search?q=%D0%B...jc3ilMyDPBk%3D

                На аукциона поне бяха само половината. С тези айсберзи не можеш им хвана края. Знаеш ли колко по 10000 ще излязат..... ееее най-много 20Х10000бр. А ако вземе да моделира и айзберга.....
                Last edited by radon222a; 16.12.2015, 13:42.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                  Тук освен една спирачка лека на 1.31лв. не се вижда. Няма феродо.
                  ССБто е като гора от стомана.

                  Коментар


                  • И на 1.37 има още една.
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Тук освен една спирачка лека на 1.31лв. не се вижда. Няма феродо.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                        Здравей. Да пакетите са малки. Повече от 500 на ден не смятам да продавам и то не всеки ден. ИП-то е Елана ако някой се чуди.
                        Все пак това е форум и искам да бъда коректен към колегите си.

                        .............................................

                        На пазарни. Днес на 1.342
                        Това не е моята акция. Единствената губеща.
                        Само хабя нерви и давам пари за лекарства
                        не ми е ясно защо продаваш по 300 бройки??? ................. кво ти пречеше да ги пуснеш по 600 да речем???

                        верно, че има и други които са по-зле и от теб , но все пак като излизате от позиция поне го правете като мъже, а не като мисирки...

                        продаваш на дъно , но ти си го знаеш това...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                          За мой късмет нямам.
                          Благодаря за съвета

                          За пакет се говори от 10000 бройки нагоре особено при ХИМ, а малките бройки няма какво да се коментират. Не го мисли. Всички тук и губим и печелим. Важно е ти какво си решил. И накрая не си длъжен да споделяш с никой и не дължиш обяснения на никой. Това е твоята позиция и твоята игра. Успех.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                            ако имаш голям пакет за продаване, по-добре звънни на посредника ти
                            За мой късмет нямам.
                            Благодаря за съвета
                            Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                              На пазарни. Днес на 1.342
                              Това не е моята акция. Единствената губеща.
                              Само хабя нерви и давам пари за лекарства
                              ако имаш голям пакет за продаване, по-добре звънни на посредника ти

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от daneda121 Разгледай мнение
                                на какви цени ги даваш пакетите?
                                На пазарни. Днес на 1.342
                                Това не е моята акция. Единствената губеща.
                                Само хабя нерви и давам пари за лекарства
                                Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                                Коментар

                                Working...
                                X