IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
    любопитно ми е като не притежаваш и не си притежавал акции,защо се изливаш тук...сигурно ти е скучно и се опитваш да разцъкаш малко по форума...иначе в гуглето има интересни игри....пасианси....това-онова
    1. Защото следя гиганта на българската борса от любопитство.

    2. Защото като купуваш 40% над цената, на която оценявам Химимпорт, може би скоро ще авериджваш на "по-добри цени".

    Коментар


    • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
      И аз се надявах да станат по някои позиции обърквации и се бях заложил, но продавачите по-стиснати от тебе и мене взети заедно
      +1

      както се казва нема лошо...пазара винаги дава шансове...както в посока надолу,така и в посока за нагоре...търпение му е майката
      "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

      Коментар


      • Първоначално изпратено от CorruptedMarket Разгледай мнение
        Не разбирам какви фундаментални причини намираш в купуването на компания с намаляващи показатели, близо до multi-year low.

        Надявам се да има добър край това приключение, но засега липсват всякакви фундаментални подсказки за възтановяване в холдинга.

        Не притежавам и не съм притежавал акции.
        любопитно ми е като не притежаваш и не си притежавал акции,защо се изливаш тук...сигурно ти е скучно и се опитваш да разцъкаш малко по форума...иначе в гуглето има интересни игри....пасианси....това-онова
        "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
          вярно е да ти кажа по някой път и аз не мога да се понасям...иначе си имах и оферта на 1.313 и на 1.295 че видиш ли последен ден на годината...всеки бърза нанякъде....и обърквации стават всякакви...и така
          И аз се надявах да станат по някои позиции обърквации и се бях заложил, но продавачите по-стиснати от тебе и мене взети заедно

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            а ако си избързал.......
            да не изказваш пак поздрави за познат резултат на чичо манчо и следващата година.....
            Цяла година ме ядоха хим феновете и не мога да ги поздравя за последно с едно малко поздравче.....
            септември ще бъде май......
            лека и успешна 2016 г.....
            А ако не съм избързал Нито аз,нито ти може да знаем. Преди 1-2 месеца и при Монбат "избързах" на 7.3-7.4 лв., та сега доста кеш се освободи от него и ги намествам- малко Хим, Пиб , Трасе и т.н.
            Ако и ти беше познал, щях да те поздравя, моята прогноза за Софикса се размина "само" с 230 единици , но по-важно е че порфейла ми е дори на малък +
            Здраве, късмет и успехи през 2016!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
              мерси...лошото е че нямаше кой да ми продаде още на тази цена....иначе щях да изкажа благодарност още по ИЗРАЗИТЕЛНО
              Не разбирам какви фундаментални причини намираш в купуването на компания с намаляващи показатели, близо до multi-year low.

              Надявам се да има добър край това приключение, но засега липсват всякакви фундаментални подсказки за възтановяване в холдинга.

              Не притежавам и не съм притежавал акции.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                а ако си избързал.......
                да не изказваш пак поздрави за познат резултат на чичо манчо и следващата година.....
                Цяла година ме ядоха хим феновете и не мога да ги поздравя за последно с едно малко поздравче.....
                септември ще бъде май......
                лека и успешна 2016 г.....
                и да си сбъркал важното е да го направиш по правилния начин и туко-виж грешката се оказала вярна иначе ми се струва че си прекалено песимистичен към пазара като цяло......но според мен ни чака по оптимистична година по доста от позициите от изтичащата в момента
                Не е Препоръка!!!
                "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                Коментар


                • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
                  Имаше достатъчно на 1.33,от които и аз взех, но ти си се стиснал за 1 ст.
                  а ако си избързал.......
                  да не изказваш пак поздрави за познат резултат на чичо манчо и следващата година.....
                  Цяла година ме ядоха хим феновете и не мога да ги поздравя за последно с едно малко поздравче.....
                  септември ще бъде май......
                  лека и успешна 2016 г.....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от api Разгледай мнение
                    Имаше достатъчно на 1.33,от които и аз взех, но ти си се стиснал за 1 ст.
                    вярно е да ти кажа по някой път и аз не мога да се понасям...иначе си имах и оферта на 1.313 и на 1.295 че видиш ли последен ден на годината...всеки бърза нанякъде....и обърквации стават всякакви...и така
                    Last edited by absd; 30.12.2015, 22:27.
                    "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                      мерси...лошото е че нямаше кой да ми продаде още на тази цена....иначе щях да изкажа благодарност още по ИЗРАЗИТЕЛНО
                      Имаше достатъчно на 1.33,от които и аз взех, но ти си се стиснал за 1 ст.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от CorruptedMarket Разгледай мнение
                        За последните 4 години:

                        Намаляващи приходи с 15%
                        Намаляваща печалба с 25%
                        Увеличени разходи за възнаграждения с 15%

                        Честито!
                        мерси...лошото е че нямаше кой да ми продаде още на тази цена....иначе щях да изкажа благодарност още по ИЗРАЗИТЕЛНО
                        "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                          е приключихме годината...както се казва-като цяло съм доволен....днес си взех и 500 бр. Хим на 1.32 от някакъв разбързан карловец....та завърших годината с този пазар.
                          Да си пожелаем много успехи и януарски ръстове.които да дадат фундамент за нов тренд в посока нагоре
                          Не е Препоръка!!!
                          За последните 4 години:

                          Намаляващи приходи с 15%
                          Намаляваща печалба с 25%
                          Увеличени разходи за възнаграждения с 15%

                          Честито!

                          Коментар


                          • Аз пък си купих от "ЮродливаБамка" на 1,50 една ока привилегии
                            Last edited by inta53; 30.12.2015, 20:07.

                            Коментар


                            • е приключихме годината...както се казва-като цяло съм доволен....днес си взех и 500 бр. Хим на 1.32 от някакъв разбързан карловец....та завърших годината с този пазар.
                              Да си пожелаем много успехи и януарски ръстове.които да дадат фундамент за нов тренд в посока нагоре
                              Не е Препоръка!!!
                              "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dici Разгледай мнение
                                А привилегированите акции?
                                сложи и тях, за да няма излишни притеснения
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X