IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Групата показва мускули....
    Добреее....
    все си мисля че близките дни ще видим мускули...сега е просто лека разгрявка по спортно облекло
    Не е Препоръка!!!
    "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

    Коментар


    • Групата показва мускули....
      Добреее....

      Коментар


      • На някой не му издържат нервите май

        Коментар


        • Могат да оправят пазара на акциите си просто като продължат да дават дивидент на всички акции след изтичането на привилегиите.
          Същата сума на която вече са свикнали да я делят на двойно повече акции....тогава и 5-6 лева ще стигне без проблем....
          Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Ако има големи спекулативни пари може и на 20лв.Вероятно ме разбираш.
            +1
            така си е...спекулата може да раздвижи нещата наистина сериозно и в двете посоки...
            "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
              знам че може да прозвучи много оптимистично но тези 2 лева са просто първата съпротива при обръщане на тренда...според мен цена от 2.60-3 лева е напълно възможна и реалистична при наличието на интерес и желание за покупки от страна на пазара...
              Не е Препоръка!!!!
              Ако има големи спекулативни пари може и на 20лв.Вероятно ме разбираш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Ами нормално е след като последната година наблюдавахме 70-80% спад,което не е
                нормално по принцип.Все пак дружеството не е на загуба и би трябвало да върне
                цената поне до 2лв.
                знам че може да прозвучи много оптимистично но тези 2 лева са просто първата съпротива при обръщане на тренда...според мен цена от 2.60-3 лева е напълно възможна и реалистична при наличието на интерес и желание за покупки от страна на пазара...
                Не е Препоръка!!!!
                "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                Коментар


                • Първоначално изпратено от CorruptedMarket Разгледай мнение
                  Трябва да сте много по-критични и взискателни към т. нар флагман! Карате го на оптимизъм само защото има много активи (на които има 1% възрващаемост) и името на ТИМ зеучи респектиращо без да излагате каквито и да е фундаментални причини за растеж.
                  Ами нормално е след като последната година наблюдавахме 70-80% спад,което не е
                  нормално по принцип.Все пак дружеството не е на загуба и би трябвало да върне
                  цената поне до 2лв.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                    и аз това се чудя защо се е загрижил толкова като няма ценни книги тук....иначе добре му го каза
                    много успехи и на теб
                    Трябва да сте много по-критични и взискателни към т. нар флагман! Карате го на оптимизъм само защото има много активи (на които има 1% възрващаемост) и името на ТИМ зеучи респектиращо без да излагате каквито и да е фундаментални причини за растеж.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                      Кога съм казал, че се ориентирам по камиони, имам си боб и кристална топка
                      Изразих мнение, че отчета не показва реалната картина, а защо е така .....причини много.
                      Та, защо толкова те вълнува след като нямаш от групата?

                      ПС:
                      Честита 2016г на всички!
                      Бъдете живи, здрави и успешни във всяко начинание с което се захванете!
                      и аз това се чудя защо се е загрижил толкова като няма ценни книги тук....иначе добре му го каза
                      много успехи и на теб
                      "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от CorruptedMarket Разгледай мнение
                        Щом по камионите на пристанището се ориентираш за отчета - евала, далеч съм от такива способности.
                        Кога съм казал, че се ориентирам по камиони, имам си боб и кристална топка
                        Изразих мнение, че отчета не показва реалната картина, а защо е така .....причини много.
                        Та, защо толкова те вълнува след като нямаш от групата?

                        ПС:
                        Честита 2016г на всички!
                        Бъдете живи, здрави и успешни във всяко начинание с което се захванете!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                          На хартия се справят зле, но дали е така, кой ще ни каже
                          Живея във Варна и тук камионите на "Зърнени Храни" не спират да се редят на пристанището. За мен когато дойде времето всичко ще се покаже по отчетите за да се стигне до една "справедлива" цена.
                          Варианта с дивидент по обикновените също е възможен.....

                          Успех на всички в новата година и в края й да се поздравим с връх по тимовите акции.

                          ПС: нямам от всички, само две са ми
                          Щом по камионите на пристанището се ориентираш за отчета - евала, далеч съм от такива способности.

                          Коментар


                          • тук съм зареди на макс....време е за нов тренд на БФБ!!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
                              При тоз сценарий даже МОНТИ щте си купи 6с4,нищо че ги чака на 1лв.

                              е че как-бързия влак не трябва да се изпуска
                              "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от absd Разгледай мнение
                                абе аз с точни цифри не мога да говоря...знам само че дръпне ли флагмана с 10% след нова година тогава куцо,кьораво и сакато ще тръгне да пазарува тук и за баба марта сме над 2-та лева(при обикновените)
                                Не е Препоръка!!!
                                При тоз сценарий даже МОНТИ щте си купи 6с4,нищо че ги чака на 1лв.

                                Коментар

                                Working...
                                X