IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
    Зависи кои купувачи визираш?Ония дето купуваха от 2,4 до 1,4 вероятно им идва да се
    гръмнат.
    Немисля така! Хоризонта и мащаба определят поведението на играчите. Спекулантите влизат за един обяд, вечеря или бутилка вино справка по-долу колегата. ПОртфейлните инвеститори( визирам в повечето случай ДФ, ПФ, ИД) влизат с по-дълъг хоризонт и това, че са започнали да купуват на 2,40 и продължават на 1,30 не ги притеснява толкова. Ако някой се мисли за факир и се бие в гърдите, че уцелва върхове и дъна може да се пробва ( щом има нужните знания, умения и квалификация) да управлява портфейли от по 10-15млн. и повече.
    Това, което искам да кажа, и надявам се, че правилно ще ме разбереш колега, е че всеки гледа,мисли и мери от своята призма !
    Спорна !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
      По-важното в случая е дали на нас като купувачи ни пука за нея !
      Зависи кои купувачи визираш?Ония дето купуваха от 2,4 до 1,4 вероятно им идва да се
      гръмнат.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        На мечката май не и пука от вашите кур капани.
        По-важното в случая е дали на нас като купувачи ни пука за нея !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tutun4o Разгледай мнение
          Тук си имаше типичен мечи капан, а за бичия капан всичко зависи от мецаните... ако много искат да слизат по урвата, то бика ше ги чака в долината за да ги набучи на рогата!
          На мечката май не и пука от вашите кур капани.

          Коментар


          • днес много добре....изкарах пари за един ресторант....можеше и по-добре ама и на това съм доволен поздрави на всички колеги и успех в търговията
            "В очите на завистта всеки успех е престъпление.."

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              даже да е продал някой пакета си....то не е продал пакета си в прив.... и почваме да лижеме рани....
              Това и ти си го знаеш....
              Не е препоръка....
              Търпение Монти

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                Много повече завъртяха от тия 140К акции напоследък и с малко покупка можеше да си дърпа цената нагоре и да сипва като се събере на бид-а. Не мисля, че беше това цялата работа, но лично мнение, да не стане някои бичи капанец. че вече сме го виждали и тук и на ЦКБ няколко пъти?
                Тук си имаше типичен мечи капан, а за бичия капан всичко зависи от мецаните... ако много искат да слизат по урвата, то бика ше ги чака в долината за да ги набучи на рогата!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                  Ти си знаеш Монти , не е нужно някой да ти обяснява .
                  даже да е продал някой пакета си....то не е продал пакета си в прив.... и почваме да лижеме рани....
                  Това и ти си го знаеш....
                  Не е препоръка....

                  Коментар


                  • Само толкова ли беше пакета на продавача!Очквах поне полувин-един мил.!
                    Last edited by спекуланта; 18.01.2016, 14:43.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от DD Разгледай мнение
                      Клега някои още не са разбрали, че има попътен вятър :-)))
                      като духне още по-силно и нещата ще се случат

                      Спорна !
                      A дано !
                      Поздрави !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Я да ми обясниш каква хубава работа са свършили на купувача....
                        Ти си знаеш Монти , не е нужно някой да ти обяснява .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                          Мен ми изглежда, като да свалят цената да вземат акциите на големия продавач по-евтинко
                          Какво ви казах аз

                          Коментар


                          • Много повече завъртяха от тия 140К акции напоследък и с малко покупка можеше да си дърпа цената нагоре и да сипва като се събере на бид-а. Не мисля, че беше това цялата работа, но лично мнение, да не стане някои бичи капанец. че вече сме го виждали и тук и на ЦКБ няколко пъти?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                              Някой извади дизеловата пушка за бели мечки. Тази година пазара ни се движи много добре. Чак се чудя защо всички реват по форума.
                              Клега някои още не са разбрали, че има попътен вятър :-)))
                              като духне още по-силно и нещата ще се случат

                              Спорна !

                              Коментар


                              • Някой извади дизеловата пушка за бели мечки. Тази година пазара ни се движи много добре. Чак се чудя защо всички реват по форума.

                                Коментар

                                Working...
                                X