IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение
    Кой намаза
    Продавача е ясен, но по-интересното наистина е кой е купувача.
    Vanitas vanitatum...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
      Това промоцийка на Мажо ли беше
      Те толкова бройки имат май само Мажо или най-много още 2-3 субекта. Като се има предвид, че продавачи бяха Еланци /ИП-то на Мажо/, няма кой друг да е бил.
      Last edited by 15%; 22.05.2014, 12:37.
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Аз клъвнах малко на 23 и малко, пък дали съм намазал времето ще покаже
        Догодина по същото време

        Коментар


        • Това промоцийка на Мажо ли беше

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение
            Кой намаза
            Аз клъвнах малко на 23 и малко, пък дали съм намазал времето ще покаже
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение


              Интересна търговия тук. Еланците продават на 23, но хората държат да си ги взимат над 24 лв.
              Кой намаза

              Коментар




              • Интересна търговия тук. Еланците продават на 23, но хората държат да си ги взимат над 24 лв.
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
                  Кофти случка , но за да подкара хамъра човек на всичко е готов Бързал е човека да разнесе пратките Нали след тази новина няма да си продадете още утре всички акциите ?

                  Коментар


                  • http://dnes.dir.bg/news/okolovrastno...-16720255?nt=4

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от PapilloN* Разгледай мнение
                      И аз останах доста доволен от събранието ..... Всички точки бяха приети ..... Дивидента ще си е 1 лв, както и обещанието да се разпределят 50 % от печалбата ...... Направи ми впечатление фокуса на г-н. Мектупчиян към оперативната част на бизнеса ..... Целта е да се развива бизнеса на първо място .... Доста работа ще има по бизнеса в Румъния, дано се справят ......
                      Аферим, драги: аз бях на другите сборища иначе с удоволствие щях да пъкна.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • И аз останах доста доволен от събранието ..... Всички точки бяха приети ..... Дивидента ще си е 1 лв, както и обещанието да се разпределят 50 % от печалбата ...... Направи ми впечатление фокуса на г-н. Мектупчиян към оперативната част на бизнеса ..... Целта е да се развива бизнеса на първо място .... Доста работа ще има по бизнеса в Румъния, дано се справят ......

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                          Имате ли представа кога ориентировъчно ще започнат да се търгуват правата и да се записват новите акции?
                          Проспектът май още не одобрен от КФН

                          Коментар


                          • Имате ли представа кога ориентировъчно ще започнат да се търгуват правата и да се записват новите акции?
                            Vanitas vanitatum...

                            Коментар


                            • Днес, който е бил на ОСА предполагам е останал доволен. Мениджмънтът отговаряше на въпросите на акционерите, споделиха и своята гледна точна за развитието на компанията, обясниха как ще протече сделката по придобиването на двете дружества и при какви параметри ще се финансира. Като цяло беше полезно, поне от моята гледна точка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Аферим, драги: аз ще разкажа какво-що на сборището на Медика.

                                Щото вярно трябва да съм Спиди Гонзалес, та да посетя и трите сборища, турени в един ден през един час.
                                Вземи хамъра дето го дават бързит емишоци за "Най заслужил служител" на седмицата и с него ще успееш за трите сборища ...само че трябва да станеш куриерче за малко

                                Не е препоръка за ПК на ЦК на мишоците нито за покупка на Хамъри

                                Коментар

                                Working...
                                X