IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
    Удариха по конкурентното предимство на Еконт

    Време беше

    http://www.speedy.bg/begin.php?page=...ID=171&lang=bg
    Нова услуга на Спиди - Отвори преди да платиш

    Скъпи клиенти,
    Бихме искали да Ви информираме, че считано от днес - 19ти май на Ваше разположение предоставяме възможността да проверявате Вашите пратки, преди да заплатите наложен платеж за тях. Услугата е напълно безплатна и от нея могат да се възползват всички получатели, при условие, че подателят е заявил тази опция.


    Освен това според моето броене на SPS офите, вече са 120, спрямо 71 на 5 януари 2014 г., тоест нови почти 50. С техните оригинални около 80-90 офиса вече имат над 200

    Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа.
    Пиша го защото е съществено. Еконт просто вече няма конкурентното предимство "отвори преди да платиш", както и вече няма конкурентното предимство на брой офиси.

    Като чета изявленията на Спиди обаче потенциала е в Pallet One и в разрастването в Румъния. Да видим.
    Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа. Имам акции и кешовица да запиша полагащото ми се увеличение на капитала, както и стояща оферта купува по позицията.
    Това е супер новина за акционерите
    Veni, Vidi, Vici

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха.

      По скоро бих заповядал да провесят "цар" киро ромов надолу с тимберицата и да го дерат откъм петите, та да каже къде си е заровил златото.
      много цар-ромовци се нароиха бе Импе, и на какво ще ги овесваш, като се изпонасекли всичко стърчащо и горящо?

      Коментар


      • Удариха по конкурентното предимство на Еконт

        Време беше

        http://www.speedy.bg/begin.php?page=...ID=171&lang=bg
        Нова услуга на Спиди - Отвори преди да платиш

        Скъпи клиенти,
        Бихме искали да Ви информираме, че считано от днес - 19ти май на Ваше разположение предоставяме възможността да проверявате Вашите пратки, преди да заплатите наложен платеж за тях. Услугата е напълно безплатна и от нея могат да се възползват всички получатели, при условие, че подателят е заявил тази опция.


        Освен това според моето броене на SPS офите, вече са 120, спрямо 71 на 5 януари 2014 г., тоест нови почти 50. С техните оригинални около 80-90 офиса вече имат над 200

        Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа.
        Пиша го защото е съществено. Еконт просто вече няма конкурентното предимство "отвори преди да платиш", както и вече няма конкурентното предимство на брой офиси.

        Като чета изявленията на Спиди обаче потенциала е в Pallet One и в разрастването в Румъния. Да видим.
        Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа. Имам акции и кешовица да запиша полагащото ми се увеличение на капитала, както и стояща оферта купува по позицията.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Garcilаso Разгледай мнение
          15%, това, което чух на ОСА-то беше, че до края на октомври очакват КЗК да се произнесе за придобиването на двете дружества и да се сключи сделката.
          Благодаря ти, това трябва да значи, че увеличението е редно да стартира преди този срок - все пак без него и кредит няма как да стане придобиването....
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха.

            По скоро бих заповядал да провесят "цар" киро ромов надолу с тимберицата и да го дерат откъм петите, та да каже къде си е заровил златото.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

              Сега гледам - платили са ми половината само - не забелязах веднага това, заради лихвите от жабешките облизвации, които вчера се трупнаха в моята сметка.
              Абе, Импе, ти 50 % за нищо ги нямаш, а!

              Лесна е твойта, като ти притрябват пари, викаш ковчежника и му нареждаш да измисли някой нов данък
              Или пък резваш главата на някой непокорен граф и му прибираш имота

              Коментар


              • Първоначално изпратено от voyous Разгледай мнение
                аз още днес получих дивидент по сметката, но не в цял размер. оказа се, че сега изплащат половината дивидент т.е. по 50 ст бруто, второ плащане с още толкова - до месец.
                Voyous, благодаря ти!
                Прегледах подробно получената информация и се оказа, че мога да очаквам абсолютно същото.

                Е, парите не дойдоха, но това не е проблем, нека постоят като уикенд депозит на друго име, пък в понеделник и в нашия двор ще огрее слънце.

                Коментар


                • Ного ясно, че пръво на мене ще го платят, бе: та аз съм Императорът.

                  Вий - ще чакате до другата седмица.


                  Процентов - не можах да пъкна на сборището - нямаше как да ида хем там, хем на Медика, хем на Атера.

                  Сега гледам - платили са ми половината само - не забелязах веднага това, заради лихвите от жабешките облизвации, които вчера се трупнаха в моята сметка.
                  Last edited by Императорът; 14.06.2014, 02:02.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
                    Пуснаха ми мейл, че с вальор 13.06 ще си получа дивидента от Спиди, ама до края на работния ден пАре не додоха ....
                    С човеко е говорено, он казал, че ще види, па ти си чекай!

                    Освен това ми съобщават за някаква сума, която не можах да си обясня, как да я изчислили.
                    Аз очаквах нето 0,95 лв. на акция
                    Кой е в грешка?
                    аз още днес получих дивидент по сметката, но не в цял размер. оказа се, че сега изплащат половината дивидент т.е. по 50 ст бруто, второ плащане с още толкова - до месец.

                    Коментар


                    • И при мен все още го няма. Така или иначе не съм се надявал толкова рано да го изплатят.

                      Целият дивидент ли е преведен, защото четох в документите възможност да го изплащат на части?

                      15%, това, което чух на ОСА-то беше, че до края на октомври очакват КЗК да се произнесе за придобиването на двете дружества и да се сключи сделката.

                      Коментар


                      • Пуснаха ми мейл, че с вальор 13.06 ще си получа дивидента от Спиди, ама до края на работния ден пАре не додоха ....
                        С човеко е говорено, он казал, че ще види, па ти си чекай!

                        Освен това ми съобщават за някаква сума, която не можах да си обясня, как да я изчислили.
                        Аз очаквах нето 0,95 лв. на акция
                        Кой е в грешка?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          Мишешкият дивидент: наличен.

                          Браво, Спиди, браво, Спиди.
                          Я, при мен го няма още. Импе, разбра ли на ОСА-то кога ще е увеличението на капитала тук?
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Мишешкият дивидент: наличен.

                            Браво, Спиди, браво, Спиди.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Ного мишоци вярно щъкаха днес - явно никой не знае кой ги пусна.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Аз съм доволен, че чак сега виждам че съм се напълнил със спийдита
                                Veni, Vidi, Vici

                                Коментар

                                Working...
                                X