IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ако се доверим на графика публикуван на сайта на Елана , то това трябва да стане някъде в началото на декември (9-ти или 10-ти)...
    Vanitas vanitatum...

    Коментар


    • Знаете ли кога ще се появят акциите от увеличението на капитала в платформата?

      Коментар


      • Без да съм проверявал точно, мисля чепо-високите разходи са свързани с разходи по придобиването и не достатъчно точна настройка на новия модел на работа - прехвърляне към външни услуги.
        Надявам се през 2015г ситуацията да се промени и рентабилността да се възстанови.

        Коментар


        • Спиди със спад на печалбата през третото тримесечие, очаква ръст през четвъртото...

          Печалбата на „Спиди” се свива, въпреки ръста в приходите...

          На 30.10.2014 г. приключи подписката за увеличение на капитал на Спиди АД. От предложени 889 320 акции бяха записани 889 319 акции...
          Last edited by Чичо Манчо; 03.11.2014, 15:11.
          Vanitas vanitatum...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
            Aз ти отговарям директно: и лично и служебно ползвам Спиди. Доволен съм от услугите им. А сега си кажи претенциите?
            Аз също ги ползвах, но само служебно. Не бях доволен от това, че за някои райони като Обеля и Люлин - спешна доставка не стигаше в рамките на деня, а на следващият ден. Смених ги.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marto76 Разгледай мнение
              Какво ще кажете за следното: дали цената на акцията при тях зависи и от качеството на услугата им?
              Aз ти отговарям директно: и лично и служебно ползвам Спиди. Доволен съм от услугите им. А сега си кажи претенциите?
              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

              Коментар


              • Какво ще кажете за следното: дали цената на акцията при тях зависи и от качеството на услугата им?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  много ни подцени с колегата Alee
                  нищо не си сложил около 24 лева
                  верно ли

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                    Продавайте си артиите тогава ... аз съм се заложил около 24 и ви чакам на пусия ... скоро нема да има такава цена ...
                    много ни подцени с колегата Alee
                    нищо не си сложил около 24 лева

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                      Продавайте си артиите тогава ... аз съм се заложил около 24 и ви чакам на пусия ... скоро нема да има такава цена ...
                      добре

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                        +1
                        има за какво да се помисли тук
                        Продавайте си артиите тогава ... аз съм се заложил около 24 и ви чакам на пусия ... скоро нема да има такава цена ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                          Новината е от лятото, но все пак.

                          Гигантът UPS щурмува Европа с нови 1 млрд. долара

                          В ерата на интернет търговията куриерските услуги стават все по-ценни. Това се знае много добре и от световния гигант в отрасъла - американската UPS, който обяви през уикенда в интервю за германското икономически списание WirtschaftsWoche, че възнамерява да разшири присъствието си в Европа.

                          Причината: растежа на местния пазар, подпомогнат до голяма степен от все по-улеснените онлайн покупки в ЕС.

                          „Преди всичко смятаме, че шансовете за растеж са при международните пратки", казва Дейвид Абни, председател на борда на директорите на компанията. „Очаква се международната интернет търговия да нарасне до 2020 седем пъти по-бързо от световния икономически растеж", аргументира се той.

                          Абни дава и още един убедителен аргумент: още днес компанията печели от тази тенденция, като през първата половина на 2014 е пренесла през европейските граници 15 процента повече от предходния период.

                          Ето защо UPS възнамерява да атакува пазара още по-силно - компанията планира да инвестира в Европа 1 млрд. долара, за да увеличи своя капацитет. „Ще включим Италия и Полша в нашата мрежа", казва Абни. Очаква се обаче инвестициите да бъдат направени предимно в Германия.
                          +1
                          има за какво да се помисли тук

                          Коментар


                          • Новината е от лятото, но все пак.

                            Гигантът UPS щурмува Европа с нови 1 млрд. долара

                            В ерата на интернет търговията куриерските услуги стават все по-ценни. Това се знае много добре и от световния гигант в отрасъла - американската UPS, който обяви през уикенда в интервю за германското икономически списание WirtschaftsWoche, че възнамерява да разшири присъствието си в Европа.

                            Причината: растежа на местния пазар, подпомогнат до голяма степен от все по-улеснените онлайн покупки в ЕС.

                            „Преди всичко смятаме, че шансовете за растеж са при международните пратки", казва Дейвид Абни, председател на борда на директорите на компанията. „Очаква се международната интернет търговия да нарасне до 2020 седем пъти по-бързо от световния икономически растеж", аргументира се той.

                            Абни дава и още един убедителен аргумент: още днес компанията печели от тази тенденция, като през първата половина на 2014 е пренесла през европейските граници 15 процента повече от предходния период.

                            Ето защо UPS възнамерява да атакува пазара още по-силно - компанията планира да инвестира в Европа 1 млрд. долара, за да увеличи своя капацитет. „Ще включим Италия и Полша в нашата мрежа", казва Абни. Очаква се обаче инвестициите да бъдат направени предимно в Германия.
                            “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                            Коментар


                            • Заявено е използване на 99,6% от правата за увеличението на капитала на Спиди

                              Коментар


                              • Не очаквам предлагане на тези нива.

                                Коментар

                                Working...
                                X