IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
    OSP - OSвиPепяхте днес бе хора, що е тук станАло ?
    - Подплашихте на импето мишоците
    той импето се е мазохизирал вече в чужбина, кой го знае какви мишоци има в портфейла или в главата ))
    Хайде да го качват вече на 40 че да развържем по някоя картонка
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • OSP - OSвиPепяхте днес бе хора, що е тук станАло ?
      - Подплашихте на импето мишоците

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        А коя е другата друга добра компания на?


        А, щом цитираш Форти - сигурно е Трейдингът.


        Ама Жабокът и Имотаджийското - нима са лоши?

        Ама Ревлю на акция е извратено - 58 лв например в близките 3-4 години би било добре.
        И трейдинга е понадут, но това е върхът като че ли с тези коеф. от по п/е 17 и п/б 4,7 т.н.. По-надуто ми изглежда само при еврохолда, но е възможно да пропускам и някой друг, на когото да не съм дори обърнал внимание
        Не е препоръка, разбира се

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          A твоето определение за добра компания е.... ?.
          А коя е другата друга добра компания на?


          А, щом цитираш Форти - сигурно е Трейдингът.


          Ама Жабокът и Имотаджийското - нима са лоши?

          Ама Ревлю на акция е извратено - 58 лв например в близките 3-4 години би било добре.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Тук малко според мен се изхвърляте с тия 100 лева за акция. Може и да ги стигне, но в близките 5 години поне не ми се вярва. Трябва да се върне онзи луд оптимизъм на БФБ, когато и л***но да предложиш щяха да се избият кой да го купи прескъпо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
              мек-туп-чиян пипа здраво, така че не ме интересува колко
              мисля, че ще остана доволен

              Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа, имам
              Това "пипа здраво", не ти ли звучи малко мъгляво, като за пред борсови играчи със стаж от година То че имаш - ясно, и аз имам. Но мисля да шитя по малко. Видяхме, че дори и Дау Джонс не расте вечно, иначе вярно казват, че над него е само небето, а мераклиите са повече от китайците
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                на 100 кинта ли мислиш да ги дадеш лето двайсе-двасе ?
                мек-туп-чиян пипа здраво, така че не ме интересува колко
                мисля, че ще остана доволен

                Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа, имам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  според мен 60лв
                  което на мен би ми било добре
                  над 300 милиона капитализация ...незнам, ...ще трябва да покажат и печалбата на монбат за да я достигнат подобна оценка, засега поне не ми изглежда вероятно, разбира се, на борсата стават чудеса, някой може да реши да се вкара вътре преди да е стигнало 40 за да не изтърве "келепира" и да набалончат цената за 1 ден над 40 - никой няма да се учуди, защото знаем че на борсата се търгуват очаквания, и поради това върви комплект със съответната вола - ноо.. когато се случи очакванията да не съответстват на реалността - махалото удря назад Иначе и 60 е хубаво и 100 дори още по-хубаво. Батя чакаше и гагрин на 100 а сега е 40, Знаем фазер на 550 и оргахим на 850 ... и кцм на 120, но знаем и че сега фазера е на 50, а кцм е агрегатно състояние "анихилат" ... ))))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    на 100 кинта ли мислиш да ги дадеш лето двайсе-двасе ?
                    според мен 60лв
                    което на мен би ми било добре

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
                      еми тука мажо е миноритар, защото според устава с 25% французите ги държат за шлифера

                      освен това според устава 50%от печалбата ще отива за дивидент

                      и си има история, още преди публичността си е давало дивиденти
                      и спарки груп е на 3 физически лица (не само на мек туп чиян) и мажо тука определено .... като да няма

                      ке си говорим пак у лето господне две иляди и дваесето

                      имам артии и чи си ги дръжим до кройо
                      вие праите ккаквото сакате
                      на 100 кинта ли мислиш да ги дадеш лето двайсе-двасе ?
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение
                        ... и добър мажоритар!
                        а добрия мажоритар е този на който не му стига дяла за да прави шашми еднолично - демек е просто голям миноритар, примерно 40%
                        еми тука мажо е миноритар, защото според устава с 25% французите ги държат за шлифера

                        освен това според устава 50%от печалбата ще отива за дивидент

                        и си има история, още преди публичността си е давало дивиденти
                        и спарки груп е на 3 физически лица (не само на мек туп чиян) и мажо тука определено .... като да няма

                        ке си говорим пак у лето господне две иляди и дваесето

                        имам артии и чи си ги дръжим до кройо
                        вие праите ккаквото сакате
                        Last edited by oslo; 31.08.2015, 18:12.

                        Коментар


                        • ... и добър мажоритар!
                          а добрия мажоритар е този на който не му стига дяла за да прави шашми еднолично - демек е просто голям миноритар, примерно 40%
                          "the trend is your friend until the end..."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                            A твоето определение за добра компания е.... ?.
                            да има перспектива - добра
                            добро управление и добър отрасъл

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Нещо, което е скъпо предполагам. Щом е скъпо, може би струва много


                              Не, нямах предвид това.
                              Без да говорим за скъпо/евтино (то си е субективно усещане макар и да има обективни числа )...просто няма изпълнено може би най важното условие преди да гледаме всичко друго - няма история !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                                A твоето определение за добра компания е.... ?.
                                Нещо, което е скъпо предполагам. Щом е скъпо, може би струва много
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X