IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Тренда е ясен
    Вече никои не купува от магазин защото там няма асортимент за дълготрайни стоки и няма право на връщане

    Тази година имам над 50 взимания давания с куриер като ФЛ
    Вчера пратих документ за вписване в Имотен регистър за 4,5 лв. спестявайки 50 лв. За бензин и един изгубен ден

    Само в последната седмица съм поръчал от онлайн магазини в берковица и бургас неща които са по скъпи в софето или ги няма

    И говорим за куриер в 6 млн. България и 20 млн. Румъния

    Това е огромен тренд
    Под нас има офис на Спиди и дори да ми пратят нещо по човек му казвам "остави го в офиса на ..." и си го взимам когато ми трекне

    Куриерството е от малкото трендове в бг и аз го отигравам. Защото в земеделието банки и фармация тренд няма. Има малко в имотите но да видим как ще се отиграе

    Засеа през Софарма имоти защото чакам вдигане на наемите им от около 12 евро на повече и спад на лихвените разходи. Плюс добра див. Доходност. Тук пък има по малка дивидентна но добър гроут

    Поздрави
    Имам акции не е препоръка

    Коментар


    • Фрий флоута е много малък, иначе компанията е атрактивна, но с такива спредове е много трудна за търгуване.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        дааа, а един любим мой познат го казваше по друг начин "чая съм си го изпил в казармата" ))
        Въпреки всичко имаме прекрасни води за пиене
        Вода: бляк.


        Аз мразя вода.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          Ти нали си прецакано, защо ти е толкова мило животчето?
          Така е - както са казали умните хора - не можеш да паднеш от стола. Като те прецакат няколко пъти и си вече наясно ))
          Но какво значи мило - до следващото прераждане ли
          просто не ги харесвам тия отрови )))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
            дааа, а един любим мой познат го казваше по друг начин "чая съм си го изпил в казармата" ))
            Въпреки всичко имаме прекрасни води за пиене
            Ти нали си прецакано, защо ти е толкова мило животчето?
            Пътека се прави камък по камък!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Ми не мога да пия непрестанно бира.
              дааа, а един любим мой познат го казваше по друг начин "чая съм си го изпил в казармата" ))
              Въпреки всичко имаме прекрасни води за пиене
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Акция, зад която стои не само 1.3 кинта дивидент, но и един от най-прочутите брандове и една от най-големите компании, може и да слезе до 13 кинта... ама няма как да остане там.
                Импе нищо не е вечно, нито постоянно - философ си, знаеш "пантарей" - тече и се променя. Чувал си велики фирми като Кодак при фотоапаратите - отидоха на фалит, чувал си че немци са измислили книгопечатането а немски полиграфичен гигант отиде на фалит (беше между другото под шапката на алианц, затова се сетих за примера) и т.н. - технологиите се променят, идват нови, други си отиват ... борса, какво да се прави - ако стигне до това да се крепи на една гола марка - пиши го бегАло ))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                  искаш да кажеш - все още...
                  Ама все пак трябва да си по-отговорен - ако ще те правим дуче поне да си здрав
                  Ми не мога да пия непрестанно бира.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Аз пия от малък: нищо ми няма. Не отровил. Не смряскал.
                    искаш да кажеш - все още...
                    Ама все пак трябва да си по-отговорен - ако ще те правим дуче поне да си здрав
                    Не е препоръка... !!!
                    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      това не беше спад, а беше пръц - разстройството(с извинение) ще дойде по-късно!
                      Акция, зад която стои не само 1.3 кинта дивидент, но и един от най-прочутите брандове и една от най-големите компании, може и да слезе до 13 кинта... ама няма как да остане там.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                        Е сега - ама че го рече, все едно като се наядеш с отровни гъби и не е вкусно ли!??? ))
                        Отровата си е отрова а тия коки-коли - отровители ))
                        Аз пия от малък: нищо ми няма. Не отровил. Не смряскал.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Импето инвестира във видове кристална решетка на водорода, не какво да е ))))
                          За утеха му остава металната решетка на златцето от нахапаните монетки )))))
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Ами цената е горе-долу колкото на Мишокът. Дивидентната доходност е еднаква. И открил не 2016, а 2015 - ама в спадът.
                            това не беше спад, а беше пръц - разстройството(с извинение) ще дойде по-късно!

                            Коментар


                            • Ного добра статия - знам тия неща - затова казвам на всички: НЕ купувайте диаманти. Веднъж едни диамантени търговци се опитаха да ме прикоткат, аз им се присмях - не беше трудно - колкото и да се правех на наивен в началото (имам тоя порок - като Сократ), после показах по-голямо компетентство от служителката на.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Неотрови. Вкусно е.
                                Е сега - ама че го рече, все едно като се наядеш с отровни гъби и не е вкусно ли!??? ))
                                Отровата си е отрова а тия коки-коли - отровители ))
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X