IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
    Още ли водите Хима по капитализация
    недей, че въпроса е неподходящ, а защо да не проявим съчувствие!?!? И все пак едно успокоение е че ще капе дивидент )))
    А и хима вече изпреварва...))))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Още ли водите Хима по капитализация
      Bulls on BSE

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Компанията се развива добре, експанзира в околните страни, като цяло ми остана добро впечатление от това, което чух - Мариян да каже повече, той зададе десетки въпроси. Аз честно казано: днес - толкова натоварен, че мозъкът ми поизпуши и заличи детайлите които на сборището чух.

        Форти: да - на върхът продадох - това не е извратено, нали така? Предпочетох Allianz и Ford - заради неизмеримо по-голяма могъщост и по-сгодна дивидентаджийска доходност - и не съжалявам за - и днес бих сторил същото.
        Поне не запомни ли какво предвиждат за Румъния за близките 1-2 години?

        Жалко, че нямаше как да отида, защото това е едно от малкото ОСА, на което идват шефовете и говорят свободно за бизнеса и отговарят на всички въпроси.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Компанията се развива добре, експанзира в околните страни, като цяло ми остана добро впечатление от това, което чух - Мариян да каже повече, той зададе десетки въпроси. Аз честно казано: днес - толкова натоварен, че мозъкът ми поизпуши и заличи детайлите които на сборището чух.

          Форти: да - на върхът продадох - това не е извратено, нали така? Предпочетох Allianz и Ford - заради неизмеримо по-голяма могъщост и по-сгодна дивидентаджийска доходност - и не съжалявам за - и днес бих сторил същото.
          Ходя на много ОСА, основно в София, защото са ми близо
          Но не пиша статии по казаното на тях, а на база на официалните протоколи
          журналистическо правило

          Поздрави
          Last edited by mpy_yordanov; 14.06.2016, 19:34.

          Коментар


          • Компанията се развива добре, експанзира в околните страни, като цяло ми остана добро впечатление от това, което чух - Мариян да каже повече, той зададе десетки въпроси. Аз честно казано: днес - толкова натоварен, че мозъкът ми поизпуши и заличи детайлите които на сборището чух.

            Форти: да - на върхът продадох - това не е извратено, нали така? Предпочетох Allianz и Ford - заради неизмеримо по-голяма могъщост и по-сгодна дивидентаджийска доходност - и не съжалявам за - и днес бих сторил същото.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Импе, какво важно казаха днес?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                а стига де
                пак ли на върха продаде ????
                Само читави компании продава а елмазите ги стиска. Няма сериозна динамика на кеша така))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • също очаквам отзиви

                  Коментар


                  • За съжаление, няма да ме пускат от работата за да отида на ОСА. Така че се надявам, който присъства да сподели отзиви след това

                    Най-интересно е какво се случва в Румъния. Взели са търговския директор на Хайнекен Румъния в ДПД. Имат си доста активна страница във фб, предполагам и някакви рекламни кампании може да направят по-нататък.

                    Освен това говорят за ръст на пратките както на вътрешния, така и международния пазар за 2016. Някъде бях чел, че са вече 3ти по обем на румънския пазар, докато по време на придобиването бяха между 5-7 място. Всичко това едвали ще се отрази веднага в печалбата, тъй като агресивно действат за да увеличат пазарния си дял, но и това трябва да се случи в даден момент.

                    Коментар


                    • Еконт обслужват главно малки пратки до средни.

                      Спиди има Палет Оне - което не знам дали има конкуренция в средните и по-големите пратки.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        И аз продадох около 1/3 от (точно върхът им умерих и в Дойчланд и Щатланд си понакупих) - ама ще пъкна. Мишокът кефи все пак.
                        а стига де
                        пак ли на върха продаде ????

                        Коментар


                        • И аз продадох около 1/3 от (точно върхът им умерих и в Дойчланд и Щатланд си понакупих) - ама ще пъкна. Мишокът кефи все пак.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Как пък не!??)))

                            Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Ще ходите на мишешкото сборище ли?
                            Импи намалих драстично картонажа, към 10 пъти))), а с мижави бройки няма особен смисъл да се ходи
                            Не че нямаш правото и с 1 картон да се "пъкнеш", но кому е нужно.?!)))
                            А нима времето не е по-ценно и от злато!???> Ще го разбереш като се подпреш на бастуня (със или без пенсия) ))))(шегичка бе ипм, да не вземеш да се стреснеш сега като оня киликандзер - киро) ))))
                            Last edited by precakanoto; 11.06.2016, 02:26.
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Ще ходите на мишешкото сборище ли?
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                                Тъй тъй, само дето Еконт не са публично дружество, а за произхода на русенските им капитали, или добро, или нищо.
                                Това, че не е публично дружество не е от значение в случая. Става въпрос къде стои Спиди спрямо основния си конкурент, от който бяха амбицирани да вземат пазарян дял но не им се получава.
                                Колкото до произхода на капиталите, с които Еконт са създали сегашната си империя едва ли ще сгреша ако предположа, че са били руски

                                Коментар

                                Working...
                                X