IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
    Опа, какво стана
    Големият обра всичко възможно между 38 и 38,65 за 1,5 млн. лв. (около 10% от фрий-флоут-а)

    и сега аск на 42,1 лв.

    Ще видим като излезе отчета за Q1, дали ще гледате така
    Всъщност не очаквам революционни отчети, тук ще е по-друг начин. Просто няма цикъл, само една посока. Чудя се дали да направя DCF на потоците 2025 г.?

    Не е препоръка, имам акции.
    Аз ти препоръчвам да направиш DCF до 2050 г.! Извинения, но много манипулативно звучи! 2025 е доста далеч, като се има предвид, че Евросъюза направи прогноза за следващите 2 год., нашето МФ прави 3-годишна прогноза, а ти искаш да анализираш следващите 8 години от бизнеса на частна компания? Пак извинения!
    IM d best

    Коментар


    • Опа, какво стана
      Големият обра всичко възможно между 38 и 38,65 за 1,5 млн. лв. (около 10% от фрий-флоут-а)

      и сега аск на 42,1 лв.

      Ще видим като излезе отчета за Q1, дали ще гледате така
      Всъщност не очаквам революционни отчети, тук ще е по-друг начин. Просто няма цикъл, само една посока. Чудя се дали да направя DCF на потоците 2025 г.?

      Не е препоръка, имам акции.

      Коментар


      • Още 2 АПС-а, и двата във Велико Търново

        ВЕЛИКО ТЪРНОВО-СЕНТРАЛ МОЛ (АПС) Адрес: гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО, ул. ОБОРИЩЕ № 18 Работно време: пон-пет: 10:00 - 22:00
        съб: 10:00 - 22:00

        ВЕЛИКО ТЪРНОВО-СКАЙ ЦЕНТЪР (АПС) Адрес: гр. ВЕЛИКО ТЪРНОВО, ул. ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ № 37 Работно време: пон-пет: 10:00 - 22:00
        съб: 10:00 - 22:00

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение

          Както вече разбрахме все по-надценена става тази акция.
          еми нека става

          Коментар


          • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
            game over, ако ме разбирате какво искам да кажа
            Както вече разбрахме все по-надценена става тази акция.
            “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

            Коментар


            • game over, ако ме разбирате какво искам да кажа

              Коментар


              • не знам кой подозирате но според мен е същия дето купи за 1 млн. на 38, после за 200 хил на 38
                сега е вдигнал на 38,3

                стила на покупки е един
                за какви 40 хил. лв. говорите?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                  Ако си прав всички знаем, кой е "основният заподозрян"... Най-добре да си признае сам
                  С по 27-40К има и други

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                    Мисля че някой си направи арбитраж на СфТрейда със Спиди , но не съм сигурен.
                    Ако си прав всички знаем, кой е "основният заподозрян"... Най-добре да си признае сам
                    Vanitas vanitatum...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
                      докато блеете голямата риба изкупи целия фриифлоат, днес до 38,3
                      после щетичате по байря
                      и ще гледате така
                      ииик


                      не е препоръка за покупко продажба на ЦК

                      Мисля че някой си направи арбитраж на СфТрейда със Спиди , но не съм сигурен.

                      Коментар


                      • докато блеете голямата риба изкупи целия фриифлоат, днес до 38,3
                        после щетичате по байря
                        и ще гледате така
                        ииик


                        не е препоръка за покупко продажба на ЦК

                        Коментар


                        • Липсваше ми BullsonBSE

                          Между другото, появили са се 3 нови АПС и вече са 28
                          новите са във Враца - ВРАЦА-СУПЕРМАРКЕТ МЕДКОВЕЦ (АПС) до OMW

                          ПЛОВДИВ-ТЕХНИЧЕСКИ УНИВЕРСИТЕТ (АПС) Адрес: гр. ПЛОВДИВ, ул. ЦАНКО ДЮСТАБАНОВ № 25

                          и
                          СОФИЯ-СОМАТ (АПС)
                          гр. СОФИЯ, кв. ГОРУБЛЯНЕ ул. АБАГАР, СОМАТ, АДМИНИСТРАТИВНА СГРАДА,ЕТАЖ.2

                          На Сомат имат и нормален офис, така че офис и АПС на едно място
                          може би искат да имат един АПС под ръка, за да правят тестове и може би ако там стават опашки..., работното време на СОМАТ-ския АПС не е някакво велико, а именно
                          пон-пет: 09:00 - 17:00
                          съб: 09:00 - 14:00


                          Коментар


                          • Е той човека е социално отговорен. Нека пише каквото мисли.
                            Този който е безпристрастен вижда безпределното , който е пристрастен вижда пределното - дао дъ дзин

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                              За всяка акция е добре да е във водещия индекс.
                              Да бе, и фондовете да се упражняват с нея. Ай стига.
                              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                              Коментар


                              • За всяка акция е добре да е във водещия индекс.
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X