IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

    Аз преценявам кои пратки с кой да изпращам и съм преценил явно грешно че големи пратки не могат да загубят

    А както вече написах малките пратки с които имах повече проблеми отдавна съм ги спрял - Вероятно при следваща загубена пратка ще спра да ги ползвам и за големи пратки

    Не знаех че тази тема е само за цветя и рози - ще го имам в предвид
    Темата не е за цветя и рози, а за печалби, коефициенти и пр.

    Свободна държава сме, всеки може да се изказва където не му е мястото за загубени пратки и "неплатени" застраховки, и софтуер.

    Първото, което дрази е, че са спекулации - започнахме от загубена пратка, минахме през неплатена застраховка, след това предупреждения към форумистите, ама ти самият още не си спрял да ги ползваш. Значи, явно не са толкова зле, колкото казваш. Това за софтуера даже не ми се коментира - не съм виждал нито единия, ама е все едно да спорим Андроид или iPhone.

    Второто, което ми направи впечатление е, че тези постинги се появяват винаги щом Спиди обяви нещо хубаво и полезно. И понеже не вярвам в съвпадения, пак да питам - каква е мотивацията?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

      Дето викаш продал съм и ме е яд

      Та се пита ти да не си купил та се напиняш толкова та даже нямаш време да прочетеш какво е написано какво е намерено и какво не е
      Угоените балони са за това - да се продават, какво им се обясняваш

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bango Разгледай мнение
        Аз пък да използвам отклонението в темата в стил "Искрено и лично" и да изразя учудването си от новата ценова политика на прехваления им конкурент- Еконт, които са въвели заплащане за SMS известяване на получателя, като допълнителна услуга с цена 0.18 лв.
        Чаках документи изпратени до офис близък до дома ми, защото в работния офис, всичко се отваря и преглежда, и уж изпратени и няма известие няколко дни. Звъня на изпращача-бил ги пратил преди 3 дни. Отивам в офиса им и те ми казват, че не е заплатено известяване, а изпращащия твърди, че не е бил уведомен, че се изисква подобно. Връщам обратно подписаните документи и ме тарифират за известяване, без да ме питат в този случай, дали искам.
        Надявам се, че Спиди нямам да припегнат до подобни тънки-бакалски сметки!
        To па твойто, щото не е искрено и лично, за 18 стинки sms, ебаси сметката
        Еконта е с пъти по-добър софтуер от спидърския.заеби...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ADK83 Разгледай мнение


          Значи, предупреждаваш всички инвеститори и спекуланти, за които основен канал за комуникация с клиентите са куриерите? Благородно...

          Иронията настрана, ти губиш клиенти и продължаваш да пращаш със Спиди? Защо?! За да можеш да хейтиш
          Аз преценявам кои пратки с кой да изпращам и съм преценил явно грешно че големи пратки не могат да загубят

          А както вече написах малките пратки с които имах повече проблеми отдавна съм ги спрял - Вероятно при следваща загубена пратка ще спра да ги ползвам и за големи пратки

          Не знаех че тази тема е само за цветя и рози - ще го имам в предвид

          Коментар


          • Аз пък да използвам отклонението в темата в стил "Искрено и лично" и да изразя учудването си от новата ценова политика на прехваления им конкурент- Еконт, които са въвели заплащане за SMS известяване на получателя, като допълнителна услуга с цена 0.18 лв.
            Чаках документи изпратени до офис близък до дома ми, защото в работния офис, всичко се отваря и преглежда, и уж изпратени и няма известие няколко дни. Звъня на изпращача-бил ги пратил преди 3 дни. Отивам в офиса им и те ми казват, че не е заплатено известяване, а изпращащия твърди, че не е бил уведомен, че се изисква подобно. Връщам обратно подписаните документи и ме тарифират за известяване, без да ме питат в този случай, дали искам.
            Надявам се, че Спиди нямам да припегнат до подобни тънки-бакалски сметки!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

              За разлика от теб аз им бях сравнително голям клиент от което се подразбира че КЗП не върши работа

              Въпросният пост го написах във връзка със старият ми пост където написах че Рапидо само пале не са ми губили

              С тази пратка с дължина 2м се доближават до това

              А всички тези неща ги пиша не да се оплаквам, а за да не се чудите след време що ви избягаха клиентите

              Значи, предупреждаваш всички инвеститори и спекуланти, за които основен канал за комуникация с клиентите са куриерите? Благородно...

              Иронията настрана, ти губиш клиенти и продължаваш да пращаш със Спиди? Защо?! За да можеш да хейтиш
              Last edited by ADK83; 26.03.2019, 13:22.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
                ....
                ....


                Спиди не е за суинг трейд, като вашите активни позиции, от които само губите, но си мислите че правете нещо....


                Спиди е голяма позиция. Фри флота на свободните акции е към 30 млн. лв., което е достойно за SOFIX но Спиди не са манипуланти и не надуха акционерите до 750 с кухи сделки, за да го вкарат.

                Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа. Имам акции.
                А то бивало и това да стане!
                Не е ли достатъчно, че така хубаво е надут и хартиеният флоут? Оставаше и броят акционери да надуят ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ADK83 Разгледай мнение


                  Питаш аз защо НЕ бия негрите ли?!?!

                  Нямам акции, малък клиент съм на Спиди (особено след като отвориха офис близо до моя офис), ползвам (все по-рядко) и Еконт. Спиди са ми интересни по съвсем друга причина - нито като борсова компания, нито професионално.

                  Чичо Манчо е прав - ако не си доволен от услугата, има си КЗП, не форума на Ивестора.

                  Но започна темата, а сега мълчиш - при положение, че нямаш основание да мислиш, че ще те прекарат със застраховката, защо го пишеш?
                  За разлика от теб аз им бях сравнително голям клиент от което се подразбира че КЗП не върши работа

                  Въпросният пост го написах във връзка със старият ми пост където написах че Рапидо само пале не са ми губили

                  С тази пратка с дължина 2м се доближават до това

                  А всички тези неща ги пиша не да се оплаквам, а за да не се чудите след време що ви избягаха клиентите

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                    Приятелю, много се извинявам, разбирам те, но нима мислиш, че точно тук е мястото за подобни писания. Това бюро жалби и оплаквания на "Спиди" ли е или форум където се обсъжда финансовото състояние на публични компании, новини за тях, перспективи и очаквания. Все едно аз да имам някакъв частен проблем с ЧЕЗ и да се оплаквам тук. Смешно е... Омръзна ми да чета подобни коментари тук. Специално темата на "Спиди" е най-оспамваната (с извинение за израза) в този форум. Остани си със здраве! Надявам се да ти възстановят парите възможно най-бързо!

                    +1

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                      Дето викаш продал съм и ме е яд

                      Та се пита ти да не си купил та се напиняш толкова та даже нямаш време да прочетеш какво е написано какво е намерено и какво не е

                      Питаш аз защо НЕ бия негрите ли?!?!

                      Нямам акции, малък клиент съм на Спиди (особено след като отвориха офис близо до моя офис), ползвам (все по-рядко) и Еконт. Спиди са ми интересни по съвсем друга причина - нито като борсова компания, нито професионално.

                      Чичо Манчо е прав - ако не си доволен от услугата, има си КЗП, не форума на Ивестора.

                      Но започна темата, а сега мълчиш - при положение, че нямаш основание да мислиш, че ще те прекарат със застраховката, защо го пишеш?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ADK83 Разгледай мнение

                        Ти си знаеш защо хейтиш - продал си акциите и те е яд или е нещо друго. Не ти се мешам.

                        Едри пратки по Спиди - не ти ли е скъпичко? Ама и това не е важно, парите са си твой.

                        Продължавам да питам - намерили са ти пратката, върнали са ти я, а сега изведнъж - въй, дали ще ми платят застраховката. Ей на това му викам спекулация - не в борсовия смисъл на думата. Да не би да е нещо от рода: "Да кажем нещо, да ги уязвим тия, че нещо много почнаха да ги хвалят".


                        Хайде, със здраве и успех.
                        Дето викаш продал съм и ме е яд

                        Та се пита ти да не си купил та се напиняш толкова та даже нямаш време да прочетеш какво е написано какво е намерено и какво не е

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                          Как за какво - Шортил съм ги

                          Спиди не за първи път губят пратки - Подобен случай съм описал в тази тема от преди няколко месца но тогава намериха пратката, а преждевременно ни бяха казали да изпратим нова защото не могат да я намерят - След което се опитаха да ни накарат да платим транспорта в двете посоки на първата пратка която бяха загубили и ни я върнаха

                          Спрях да работя със Спиди и Рапидо за малки пратки и с тях изпращам само големи пратки с надеждата че голяма пратка не могат да загубят но и това вече не е сигурно


                          Ти си знаеш защо хейтиш - продал си акциите и те е яд или е нещо друго. Не ти се мешам.

                          Едри пратки по Спиди - не ти ли е скъпичко? Ама и това не е важно, парите са си твой.

                          Продължавам да питам - намерили са ти пратката, върнали са ти я, а сега изведнъж - въй, дали ще ми платят застраховката. Ей на това му викам спекулация - не в борсовия смисъл на думата. Да не би да е нещо от рода: "Да кажем нещо, да ги уязвим тия, че нещо много почнаха да ги хвалят".


                          Хайде, със здраве и успех.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                            Как за какво - Шортил съм ги...
                            Приятелю, много се извинявам, разбирам те, но нима мислиш, че точно тук е мястото за подобни писания. Това бюро жалби и оплаквания на "Спиди" ли е или форум където се обсъжда финансовото състояние на публични компании, новини за тях, перспективи и очаквания. Все едно аз да имам някакъв частен проблем с ЧЕЗ и да се оплаквам тук. Смешно е... Омръзна ми да чета подобни коментари тук. Специално темата на "Спиди" е най-оспамваната (с извинение за израза) в този форум. Остани си със здраве! Надявам се да ти възстановят парите възможно най-бързо!


                            Vanitas vanitatum...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ADK83 Разгледай мнение

                              Значи, както аз го виждам, тук има няколко варианта:

                              1. досега Спиди не са ти губили пратка, и тогава оплакването ти е чиста спекулация

                              2. досега Спиди са ти губили пратка, плащат си редовно и навреме и го знаеш, и тогава пак е спекулация.

                              Въпросът е защо го правиш? Ти си знаеш...
                              Как за какво - Шортил съм ги

                              Спиди не за първи път губят пратки - Подобен случай съм описал в тази тема от преди няколко месца но тогава намериха пратката, а преждевременно ни бяха казали да изпратим нова защото не могат да я намерят - След което се опитаха да ни накарат да платим транспорта в двете посоки на първата пратка която бяха загубили и ни я върнаха

                              Спрях да работя със Спиди и Рапидо за малки пратки и с тях изпращам само големи пратки с надеждата че голяма пратка не могат да загубят но и това вече не е сигурно



                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ledosvetlenie Разгледай мнение

                                Застрахована е но това по никакъв начин не ме успокоява докато не видя да платят
                                Значи, както аз го виждам, тук има няколко варианта:

                                1. досега Спиди не са ти губили пратка, и тогава оплакването ти е чиста спекулация

                                2. досега Спиди са ти губили пратка, плащат си редовно и навреме и го знаеш, и тогава пак е спекулация.

                                Въпросът е защо го правиш? Ти си знаеш...

                                Коментар

                                Working...
                                X