IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

    Супер! Надявам се само да не стане както при ЧЕЗ Разпределение. Големи надежди, големи очаквания и до момента абсолютно нищо ...
    Надявам се да е така. И не защото искам да купя акции тук, а защото изобщо не се справят в тези странни времена с работата си...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Закръглих пакета тук в последните дни - голяма игра - голям зор да си продава акциите има някой, ма и отпорът е повече от отличен. Чакаме сделката, ако може
      Супер! Надявам се само да не стане както при ЧЕЗ Разпределение. Големи надежди, големи очаквания и до момента абсолютно нищо ...

      Коментар


      • Закръглих пакета тук в последните дни - голяма игра - голям зор да си продава акциите има някой, ма и отпорът е повече от отличен. Чакаме сделката, ако може
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Прогноза за дивидент: 2лв бруто (1,90лв нето) при запазване на миналогодишното разпределение на печалбата (60-61%). Див. доходност при цена 50лв - 3,82%.
          Last edited by Innocent; 02.04.2020, 10:07.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            просто констатирах, че си оцелил върха на 56,50 ...... дано продадеш на 70 както искаш ....... успех
            Това вече е приказка не съм го уцелил, а го предизвиках. Успехът идва при тези, които умеят да чакат. Е, не докато се пенсионираме де
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Не, просто съм честен, за разлика от много други, дето все продават на върха и купуват на дъното - купувал съм и на 50, и на 52, и на 56,50, и на 49 - средната ми е над сегашната цена, но с оглед на спада на пазара и моментът, в който съм купил тези акции, бих казал, че съм предотвратил по-голям спад и съм доволен. Бъди здрав и не се мъчи да звучиш язвително - не е в твой плюс
              просто констатирах, че си оцелил върха на 56,50 ...... дано продадеш на 70 както искаш ....... успех
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                и тук си се наденал на върха ...... че си успял и да осредниш след това...

                тц тц тц
                Не, просто съм честен, за разлика от много други, дето все продават на върха и купуват на дъното - купувал съм и на 50, и на 52, и на 56,50, и на 49 - средната ми е над сегашната цена, но с оглед на спада на пазара и моментът, в който съм купил тези акции, бих казал, че съм предотвратил по-голям спад и съм доволен. Бъди здрав и не се мъчи да звучиш язвително - не е в твой плюс
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  тук имам покупки и на 56,50, имам и на 49. И аз чакам, няма за къде да бързам
                  и тук си се наденал на върха ...... че си успял и да осредниш след това...

                  тц тц тц
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

                    Доволен?
                    Дръпнах се на 48 Имам 380 на средна 42. не бързам/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение

                      Доволен?
                      А, лиснал ли е вече някой с кофата, че не следя търговията?
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hamorphis Разгледай мнение
                        Аре бе, никой не иска да ми даде 200 бройки на 49 кинта...
                        Доволен?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                          под 50 има над 200бр. не вярвам 1,4% по-скъпо да те събарят
                          И що да плаща повече на този пазар? Много си е прав - седи и чакай, почти винаги, когато съм се напъвал да бързам да купувам, съм грешал, включително тук имам покупки и на 56,50, имам и на 49. И аз чакам, няма за къде да бързам - все на някого няма да му издържат нервите и ще лисне с кофата, въпрос на време е, подчертавам - на този пазар
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • под 50 има над 200бр. не вярвам 1,4% по-скъпо да те събарят

                            Коментар


                            • Аре бе, никой не иска да ми даде 200 бройки на 49 кинта...

                              Коментар


                              • Истината е, че работата им расте. Днес само в нашия офис доставиха 3 пратки Спиди куриери. По пътищата много техни коли срещам всеки ден. Чакаме сделка на 60 и нещо, може и 70 до 2-3 мес. Иска ми се другите артии да не скачат, за да купя евтини акции като продам тук, ама май няма да ми върже.....

                                Коментар

                                Working...
                                X