IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спиди АД (SPDY / 0SP)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Phoenixheart Разгледай мнение

    ако не друго, могат да блокират скуиз-аут, мисля че той беше при 97% в бг
    95% е, написал съм, че с 3,6% са и не им стигат до 5%, но има и други дребно
    НО обикновено ДФ, ПФ и УД лесно дават акциите на търгово
    някак си лесно се убеждват

    Коментар


    • Първоначално изпратено от oslo Разгледай мнение
      Седнах и направих изчисления на база данните на Ен ЕН в сайта им
      от 2017 г. досега за около 3 години и половина са увеличили дела си в Спиди от 1,9% на 3,6% или около двойно в брой акции и тройно в стойност
      доколкото може да се сметне УПФ-то купува постоянно през 2020 г., явно те са обирали при сривовете през март
      взели са около 14 448 акции за около 700 000 лв.
      Е взели са и 300 000 лв. от дивидент

      С дял от 3,6% имат дял от около 36% във фрий флоута, което ги прави малкият голям след Спиди груп и френските пощи

      Като гледам Ен Ен ПОЧТИ държи блокираща квота за отписване, която както знаем е около 5%, трябват им още малко, които вероятно се държат от други дребни, но пишем го, че при добра цена ПФ-тата винаги продават

      Просто публикувам тази информация
      Аз също ще се опитам да я анализирам

      Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа. Имам акции.

      [ATTACH=CONFIG]n3674874[/ATTACH]
      ако не друго, могат да блокират скуиз-аут, мисля че той беше при 97% в бг

      Коментар


      • И аз съм в НН

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
          Мерси, осло - добре че си държа парите в НН. Е, тъпото е, че имат акции и в тъпата евана, ма нейсе Тук обаче притеснително се мотка КЗК за принципно безпроблемно решение, а това не е особено добър сигнал, макар че има време и не бързаме за никъде, а бизнесът си върви идеално.
          И аз съм в НН и партидата ми стигна вече 28500 лв. Броя си я като част от портфейла, въпреки че след 25 години я камилата я камиларя. На 40 съм.

          Коментар


          • Мерси, осло - добре че си държа парите в НН. Е, тъпото е, че имат акции и в тъпата евана, ма нейсе Тук обаче притеснително се мотка КЗК за принципно безпроблемно решение, а това не е особено добър сигнал, макар че има време и не бързаме за никъде, а бизнесът си върви идеално.
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Седнах и направих изчисления на база данните на Ен ЕН в сайта им
              от 2017 г. досега за около 3 години и половина са увеличили дела си в Спиди от 1,9% на 3,6% или около двойно в брой акции и тройно в стойност
              доколкото може да се сметне УПФ-то купува постоянно през 2020 г., явно те са обирали при сривовете през март
              взели са около 14 448 акции за около 700 000 лв.
              Е взели са и 300 000 лв. от дивидент

              С дял от 3,6% имат дял от около 36% във фрий флоута, което ги прави малкият голям след Спиди груп и френските пощи

              Като гледам Ен Ен ПОЧТИ държи блокираща квота за отписване, която както знаем е около 5%, трябват им още малко, които вероятно се държат от други дребни, но пишем го, че при добра цена ПФ-тата винаги продават

              Просто публикувам тази информация
              Аз също ще се опитам да я анализирам

              Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа. Имам акции.

              Click image for larger version

Name:	Untitled.jpg
Views:	6
Size:	76.9 КБ
ID:	3674874


              Attached Files

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                Нов офис на Спиди в гр. София, жк МЛАДОСТ 3

                04.11.2020 Уважаеми клиенти,

                Бихме искали да ви информираме, че от 04.11.2020 г. отвори врати нов офис на Спиди в гр. София. Вече можете да изпратите или получите вашата пратка от жк МЛАДОСТ 3, бл. 325Б.

                https://services.speedy.bg/speedy_of...id=175&src=sws

                Работното време на новия офис 175 СОФИЯ - МЛАДОСТ 3 (ЖК), БЛ.325Б е от понеделник до петък от 09:00 до 18:00 часа и в събота от 10:00 до 13:00 часа.

                https://www.speedy.bg/bg/post/new-sp...3-bl-325%d0%91
                Какъв е смисълът на подобни спам постове?

                Коментар


                • Нов офис на Спиди в гр. София, жк МЛАДОСТ 3

                  04.11.2020 Уважаеми клиенти,

                  Бихме искали да ви информираме, че от 04.11.2020 г. отвори врати нов офис на Спиди в гр. София. Вече можете да изпратите или получите вашата пратка от жк МЛАДОСТ 3, бл. 325Б.

                  https://services.speedy.bg/speedy_of...id=175&src=sws

                  Работното време на новия офис 175 СОФИЯ - МЛАДОСТ 3 (ЖК), БЛ.325Б е от понеделник до петък от 09:00 до 18:00 часа и в събота от 10:00 до 13:00 часа.

                  https://www.speedy.bg/bg/post/new-sp...3-bl-325%d0%91

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Разбрано, след няколко седмици ще разберем Що си сменил ника - предишният беше по-готин, а и ако не ми беше казал, нямаше да позная, че си ти. Успех и все нагоре!
                    не си помня паролата и ме мързи да я сменям. това е стария ми профил дето е вързан към фейса, иначе и за него не помня паролата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Phoenixheart Разгледай мнение

                      да, под 18.4
                      Разбрано, след няколко седмици ще разберем Що си сменил ника - предишният беше по-готин, а и ако не ми беше казал, нямаше да позная, че си ти. Успех и все нагоре!
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Не разбрах, иначе нямам проблем и басът да е символичен - нетната печалба на неконсолидирана основа за деветмесчието е 18,1 милки - ти колко предполагаш, че ще - под 18,4? Съвсем скоро ще излезе и консолидирания, така че няма да е дълъг бас Иначе приемам и само да кажеш, че съм бил прав, нямам проблем, въпросът е принципен, а ти не си от дразнещите ме форумци
                        да, под 18.4

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Phoenixheart Разгледай мнение

                          за пари не се хващам на басове, какво ще кажеш ако консолидирания не качи нетната с повече от 200к за тримесечието и 300к за деветмесечието да завършваш всеки пост с "бай панда ги разбира нещата"?

                          ако аз греша, може да завършвам всеки мой пост с нещо по твой избор
                          Не разбрах, иначе нямам проблем и басът да е символичен - нетната печалба на неконсолидирана основа за деветмесчието е 18,1 милки - ти колко предполагаш, че ще - под 18,4? Съвсем скоро ще излезе и консолидирания, така че няма да е дълъг бас Иначе приемам и само да кажеш, че съм бил прав, нямам проблем, въпросът е принципен, а ти не си от дразнещите ме форумци
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Идеал, готов си - на хубаво пълнолетно виски за около 100 кинта. ОК?
                            за пари не се хващам на басове, какво ще кажеш ако консолидирания не качи нетната с повече от 200к за тримесечието и 300к за деветмесечието да завършваш всеки пост с "бай панда ги разбира нещата"?

                            ако аз греша, може да завършвам всеки мой пост с нещо по твой избор

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Идеал, готов си - на хубаво пълнолетно виски за около 100 кинта. ОК?
                              Грух Грух, а ти какво казваш в баса, че не става ясно за публиката, колко ще се промени печалбата в консолидирания?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Phoenixheart Разгледай мнение

                                200к към нетната, басче на какво?
                                Идеал, готов си - на хубаво пълнолетно виски за около 100 кинта. ОК?
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X