IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бе не знам как ги изчисляваш тия стинки, ама явно методиките ни драстично се разминават.
    По неконсолидирания fair value ми излиза над 3лв,а по консолидирания 1.50лв. Съответно при само 20% реална печалба (щом казваш) идват ми числата 2.4лв и 1.1лв.
    Дори и при най консервативното оценяване CCB в момента прилича на доста подценена с маржин на сигурност от близо 50%

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Бе така, ама чак пък 22ст...
      Е, 10% дивидент на привилегированите малко ли е ?
      А там имам и немалки надежди за капиталова. Виж графиката и.

      Даже сега ,като сгледам графиката,наново пресметнах някои коефициенти....като намалих печалбата с около 80%(само 20% е реална според мен)....и ми излиза около 19ст....

      А ти получил ли си досега дивидент от ТИМ....според мен е измама....ама ти си знаеш...по-добре ги разкарай тия шитове и купувай ЕЛАРГ....Там поне 2лв може да видим до около 9мес....може и 2.30...ама не съм сигурен ...Вчера говорих с един познат ...ако Еларга ШИТНАТ ЗЕМИТЕ ПО ОКОЛО1000-1200лв на декар....не мърда голям ликвидационен дял.....дори според него и 2.50 може да стане


      А тук ....не купувай....ще изгориш....Аз миналата година изгорях така с едни 72%....не можах да изтрезнея 2 дена...толкова ми беше гадно.


      НЕ Е ПРЕПОРЪКА ЗА ПОКУПКО-ПРОДАЖБА НА ЦЕННИ КНИЖА

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BOBAN1 Разгледай мнение
        Тук аз лично виждам спад до ...около 22ст.Причини....Основно са в Мажоритаря.Не плаща дивиденти,мами акционерите си.В цялата група и тук печалбите са нереални...т.е. виртуални.Дължат се на счетоводителите-виртуози.Печалбите са само на "хартия".Според мен и събраният кеш в брой и по сметка в БНБ(около 900млн)...и той е виртуален,т.е. ...няма го.Сигурно и Данък печалба ,която плаща банката е ....на хартия.Абе Мошеници.

        Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа
        Бе така, ама чак пък 22ст...
        Е, 10% дивидент на привилегированите малко ли е ?
        А там имам и немалки надежди за капиталова. Виж графиката и.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
          Киро - я ги остави ти феновете и кажи тука до къде може да падне според тебе ?
          Като чух че и те намесени с ВЗ, а и като се има предвид кой за тях - разпродадох и оставих символична бройка колкото да следя на монитора.
          Сега имам само Тим привилигеровани - да имат късмет и там да се издънят..

          В онази другата тема, мисля Синергон беше - пак ти ми звучеше най логично в споровете за холдингите. Вследствие на което разпродадох на цяло и Ст.пл. и ХИ и Хиката. Винаги може да влезе пак човек като му дойде времето. А има и по-перспективни неща от тях на пазара. New stars.

          ПС И без туй се бъзикаха с мене,че много съм раздробил.
          Да, ама съм гъвкав. Сега са само 20 акции,хубаво число
          Тук аз лично виждам спад до ...около 22ст.Причини....Основно са в Мажоритаря.Не плаща дивиденти,мами акционерите си.В цялата група и тук печалбите са нереални...т.е. виртуални.Дължат се на счетоводителите-виртуози.Печалбите са само на "хартия".Според мен и събраният кеш в брой и по сметка в БНБ(около 900млн)...и той е виртуален,т.е. ...няма го.Сигурно и Данък печалба ,която плаща банката е ....на хартия.Абе Мошеници.

          Не е препоръка за покупко-продажба на ценни книжа

          Коментар


          • Тук според мен приятел колкото и да е зле холдинга е най- добре като акция от групата. Много е ликвидно и това са доста добри цени. Все пак банките са под надзор на БНБ и в ликвидност- вдигна се и капитала. За падането незнам, защото не се знае кои има още да продават, но е свръхразпродадена. На този етап ако търся спеко и риск по- скоро бих купил тук и ХИКА отколкото в Синергон. От ЦКБ съм имал още хартиени акции- стара и позната банка е и колкото и сега да е по контрола на един холдинг винаги добре ми се е отплащала.Винаги ще предпочета банка в сегашния момент пред голям холдинг от масовата. За холдингите наистина смятам , че има време , когато се включат големите инвеститори, пенсиите и фондовете ще обърнем и в тяхУспех- добър портфеил си направил

            Коментар


            • Киро - я ги остави ти феновете и кажи тука до къде може да падне според тебе ?
              Като чух че и те намесени с ВЗ, а и като се има предвид кой за тях - разпродадох и оставих символична бройка колкото да следя на монитора.
              Сега имам само Тим привилигеровани - да имат късмет и там да се издънят..

              В онази другата тема, мисля Синергон беше - пак ти ми звучеше най логично в споровете за холдингите. Вследствие на което разпродадох на цяло и Ст.пл. и ХИ и Хиката. Винаги може да влезе пак човек като му дойде времето. А има и по-перспективни неща от тях на пазара. New stars.

              ПС И без туй се бъзикаха с мене,че много съм раздробил.
              Да, ама съм гъвкав. Сега са само 20 акции,хубаво число
              Last edited by pipbel; 24.03.2012, 13:51.

              Коментар


              • Поне една акция имаш ли на твое име че все пишеш и коментираш- сега да не ми пишеш , че имаш 10 или 50.Да умрем от смях. Много селяния у Пловдив имало

                Коментар


                • Пич ти се издаде- освен селки бек си и селски педер- все това ли ти е в акъла- да те мушкат. Много си мислиш за полови органи та чак ги пишеш- както . Както щракат отбора ти и тебе така нали. Защо скри ника от Бееее група- срам те е нали

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    ААА пич имам и хиляди акции от водещите компании, а ти имаш завист , отбор в Беее група и празен корем. Това съм го писал за такива зависливи селаци като тебе, прикрити пе... мечки
                    кирчо, имаш един гол хуй в гъзъ и толкова

                    кирчо, иначе батя много добре те описа онзи ден и ти е казал какво да правиш .................... вместо да ти каже "духай" интелигентно ти написа "плувай"



                    кирчо духачев

                    Коментар


                    • ААА пич имам и хиляди акции от водещите компании, а ти имаш завист , отбор в Беее група и празен корем. Това съм го писал за такива зависливи селаци като тебе, прикрити пе... мечки

                      Коментар


                      • Мечока си ти Беееееее група, а акъла ти е като отбора от който си фен. И 100 ника да нароиш ще си аутсайдер и лузър. От селото на М. Селския ли си

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Абе ти нямаш никакви длъжности, а все акъл и мнения даваш
                          имам мнение и акъл ........................ давам мнение и акъл

                          ти имаш един виц за мечока-педер@ст и го пействаш през 24 часа

                          а, да не забравя, че и имаш 4000 еднакви поста като долния цитат:

                          Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          ъп, ъп, софикс 4000

                          Коментар


                          • Абе ти нямаш никакви длъжности, а все акъл и мнения даваш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                              нямам никаква длъжност и никога не съм имал такава

                              както не веднъж съм писал тук, аз съм редови български пенсионер

                              какво е това "и т.н."??? ............................ данни от личната ми карта ли искаш, че да можеш да си развиеш и докажеш тезата си



                              Както и да е, не искам нищо. Най-вероятно греша, лека вечер.

                              Успех!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                                ОК, това е лаишко мнение, но все пак ако искаш примери, ми пиши на лични:
                                ти кой си, длъжност и т.н.
                                нямам никаква длъжност и никога не съм имал такава

                                както не веднъж съм писал тук, аз съм редови български пенсионер

                                какво е това "и т.н."??? ............................ данни от личната ми карта ли искаш, че да можеш да си развиеш и докажеш тезата си

                                Първоначално изпратено от първи стъпки Разгледай мнение
                                Проблемът според мен е, че те НЕ ги кредитират, а придобиват. Провери управленските смени след "кредитирането" на тези сделки..
                                НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X