IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
    Батя,това което си написал,са думи на Исус...минал си на библейски теми.Ама то така сме се оплескали на борсата,че освен към Исус,не знам към кого друг да се помолим..
    Еми над него остава само Бойко

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Който не е грешил, пръв да хвърли камък
      Батя,това което си написал,са думи на Исус...минал си на библейски теми.Ама то така сме се оплескали на борсата,че освен към Исус,не знам към кого друг да се помолим..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
        Голяма грешка направих,Батя..ами,като нямам еврейска жилка..сега разбрах колко ребра има кура..
        Който не е грешил, пръв да хвърли камък

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Shemata Разгледай мнение
          Банките нещо ги разпродадоха последно време .
          Ааа, при ПИБ още вътък има за нанадоле.
          Ама и тука не виждам признаци на задъняване. Днеска и последния ми стоп на ЦКБ вече стана в акции. Докарах ги до 0.58, оба4е и лимита ми по позицията свърши. Макс. 5% общо за 2-те бамки, повече и стинка не давам,квото и да става.
          До -15% загуба бих преглътнал, ама хързулне ли се стабилно под 50 - ще разпродаваме май.
          Дано ни са здрави нервите другата седмица.

          Стягайте се и подпирайте на 50 ей

          Коментар


          • Банките нещо ги разпродадоха последно време .
            Мнението ми не е препоръка!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
              Дали ще паднем под 50 ст?
              а дано ............................ от твоята клавиатура в Божиите очи

              Коментар


              • Дали ще паднем под 50 ст?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vola.X
                  Moje*da*si*zabravil,*kakvo*beshe*kazala*Lalka,*zat ova,*generale!!
                  Lalka не се е появявала напоследък,щеше да предотврати някои грешки.А за тези,които не слушаха Lalka,нека знаят,че "този кур тях чака".

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Добре че още не ми е дошъл кеша, че сигурно щях да се порежа вече с тая падаща кама
                    на мен днес кеша ми пристига (може и вече да е пристигнал) в сметката ми и другата седмица ще счупя върха на камата

                    Коментар


                    • Bank of America, JP Morgan Chase, Citigroup и Goldman Sachs, Morgan Stanley, Credit Suisse, HSBC, Royal Bank of Scotland и Lloyds Banking Group, френските BNP Paribas, Credit Agricole и Societe Generale и канадската Royal Bank of Canada`

                      В статията пише само на големи банки

                      Коментар


                      • Не съм чел изявлението на Moody's ама да не би и ЦКБ да е сред банките, на които са свалили кредитния рейтинг, че така пада оценката й?

                        Коментар




                        • Да не вземе да се хързулне още за да разберем колко ребра имат и мъдете

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Бре, голям бой го биете туй ССВ.
                            Уж Гаки щеше да го подпре на 64 ст. пък то сякаш към 44 се запътило
                            И що така, лоши слухове, зорлия за пари ли, що ли?

                            Добре че още не ми е дошъл кеша, че сигурно щях да се порежа вече с тая падаща кама
                            Голяма грешка направих,Батя..ами,като нямам еврейска жилка..сега разбрах колко ребра има кура..

                            Коментар


                            • Бре, голям бой го биете туй ССВ.
                              Уж Гаки щеше да го подпре на 64 ст. пък то сякаш към 44 се запътило
                              И що така, лоши слухове, зорлия за пари ли, що ли?

                              Добре че още не ми е дошъл кеша, че сигурно щях да се порежа вече с тая падаща кама

                              Коментар


                              • Абе я сус малко, няма ли да се поспрете с хлъзгането тука бе.
                                Какво се шашкате толкова ? Не е гръцка банка в края на краищата
                                Типични планктончовци както би казал Импа.
                                То верно в друг пост бях споменал че най песимистично съм разчел тука до 0.52 Ама само 2 стотинки останаха по 1 време днес да ми реализирате и последния стоп.
                                Повече пара не давам, макс.2% от портмонето тука, толкова и за ПИБ.

                                Накъде сте се запътили, към зрънчовците ли ?

                                ПС Вземайте пример от ПИБ, още се държат. Ма и те ще ми паднат на 1.3
                                Нормалното за мене е не повече от 2.5 към 1.

                                Коментар

                                Working...
                                X