IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

    Що бе, аз примерно си пълня, цаката е като всички продават тогава да купуваш. И днес си понакупих доволно а като ръчкат пазара нагоре, тогава е момента за селлкане
    грешка купува се когато всички купуват

    Коментар


    • Първоначално изпратено от coder Разгледай мнение

      Сподели кога е този сезон, че като гледам летаргията и как всеки иска само да продава, а никой да купува...
      Що бе, аз примерно си пълня, цаката е като всички продават тогава да купуваш. И днес си понакупих доволно а като ръчкат пазара нагоре, тогава е момента за селлкане

      Коментар


      • http://www.ccbank.bg/bg/products-and...mortgage-loan/
        Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          Еее, браво.
          Но и тук сезонът предстои и смятам да се възползвам с всичка сила.
          Сподели кога е този сезон, че като гледам летаргията и как всеки иска само да продава, а никой да купува...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

            Колега чакай първо аз да ти помахам от остров Мауи ,Хавай.Далеч съм от вулкана,плажовете тук са уникални,водата топла и чиста и храната вкусна.Препоръчвам местните риби Махи-махи и Снайпер.Превъзходни са.ЦКБ си го дръж колкото искаш.Аз за 5-6к повече 1г след като съм го продал не мисля,че ми представлява интерес.Успех с инвестирамето и не ме мисли.Аз както виждаш се развивам много добре .
            Еее, браво.
            Но и тук сезонът предстои и смятам да се възползвам с всичка сила.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
              Казвах му на индианеца да не продава, но не слушка той.
              Сега дълго ще ме гледа, как му махам от совалката.
              Колега чакай първо аз да ти помахам от остров Мауи ,Хавай.Далеч съм от вулкана,плажовете тук са уникални,водата топла и чиста и храната вкусна.Препоръчвам местните риби Махи-махи и Снайпер.Превъзходни са.ЦКБ си го дръж колкото искаш.Аз за 5-6к повече 1г след като съм го продал не мисля,че ми представлява интерес.Успех с инвестирамето и не ме мисли.Аз както виждаш се развивам много добре .

              Коментар


              • Напълно изключвам варианта за увеличаване на печалбата с намаляване на разходите. Сега е момент за агресивно поведение и поемане на умерен риск

                Коментар


                • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                  Над 2 млрд. стоят в БНБ с нулева или отрицателна лихва?? И как да стане по-голяма доходността ? Врочем защо толкова много от капитала го държат там? Дугите банки има по-малък процент
                  Наредба № 21 за задължителните минимални резерви, които банките поддържат при Българската народна банка е задължителна за всички. Дейността на банката не се повлиява ако има дори свръх резерви в БНБ. Реално банката сама определя тези резерви, но така че да спазват изискванията на наредбата.
                  Изобщо ползването на резервите може да стане във всеки един момент стига банката да има какво да прави парите.
                  ОТГОВОРА Е ПО АГРЕСИВНО поведение.
                  И без друго има консолидация в сектора. И така може да има по - голяма печалба.
                  По - голям проблем ще е ако не могат да осигурят резервите. Това би било даже много сериозен проблем , сещаш се защо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от HiperioN Разгледай мнение

                    Да си призная и аз очаквах малко повече, но ... Миналата година ръста беше голям и затова смятам, че сега нещата са отлични.
                    Над 2 млрд. стоят в БНБ с нулева или отрицателна лихва?? И как да стане по-голяма доходността ? Врочем защо толкова много от капитала го държат там? Дугите банки има по-малък процент

                    Коментар


                    • с ръст от около 5%

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                        Очаквах повече
                        Да си призная и аз очаквах малко повече, но ... Миналата година ръста беше голям и затова смятам, че сега нещата са отлични.

                        Коментар


                        • Очаквах повече

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                            А най-недоволни са тия дето нямат от най-подценената артия. Но това си е техен проблем, разбира се.
                            не тези дето нямат, а тези дето са продали скоро ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                              Викате недоволни има след отчета, а.
                              А най-недоволни са тия дето нямат от най-подценената артия. Но това си е техен проблем, разбира се.
                              Last edited by Три без коз; 01.05.2018, 00:11.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от derwin Разгледай мнение

                                И то към 5 % ръст идва...
                                Супер е отчета, просто пазарът е в коригиращ период. Скоро очаквам да има движение в правилната посока

                                Коментар

                                Working...
                                X