IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
    още един тираджия се е припознал ......... и какво от това?



    1. Темата е за ЦКБ, а не за ХИМ-а

    2. Не ме интересува кой какво прави с излишните си пари, а обсъждаме варианта дали би могла да падне акцията до 1/2 ойро

    3. Съпоставям различни инвестиционни стратегии с акциите на ЦКБ. Ето ти един действителен случай който можеш да проследиш назад във форума:

    Преди 4 години (през месец май 2014 год.) цената при ЦКБ беше 1,50-1,60 лв. Акцията вече беше започнала да пада (като и в момента на десетина % от върха) и повечето се ослушваха какво да правят - да купуват ли, да продават ли... Тогава на хоризонта се появиха двама изтъкнати герои (единия държавен служител известен със страста си да осреднява при падане на цената - "ловец на падащи ножове", а другия е известен мивкаджия на тирове в чикаго - популярен сред общността там като "инвестиционния гуру (донор, де)"). Тогава тези двамата герои започнаха да купуват ЦКБ. Цената пада, но двамата осредняват в стремежа си да продадат като се качи цената. В началото на юни 2014 г. цената вече беше 1,45 , а двамата герои се надпреварват да осредняват. Един ден минава 1 сделка за 1000 акции, а и двамата обявиха, че са купили тези 1 000 акции!?!?!? Осредняваха до 1,20 и след това се отказаха. Година по-късно (юни 2015 г.) на "ловеца" му се наложи да продаде понеже щерка му отиде да учи в Германия и той продаде ЦКБ-то под левче. Нервите му не издържаха и си взе почивка за дълго време като в тази тема не се вясва, но я чете редовно. Другия герой "донора" си продаде акциите година по-късно (лятото на 2016 г.) и инвестира в два апартамента на втора-трета линия от морето. Сега се опитва да ни убеди каква голяма далавера е направил и как руснаците се избиват да дойдат да спат в мухлясалите му катакомби. Донора от скоро се появи пак във форума и пак започна да дава наклон наааааааааааа акцията...

    Това са фактите.

    Прогнозата ми е, че скоро донора пак ще вземе да купува ЦКБ и ще осреднява както обикновенно, а накрая знам какво ще се случи още от сега...

    не е препоръка - всякаква прилика с действителни лица и събития е случайно съвпадение - ако някой се разпознае да не го поема много навътре
    Каръков , можеш да станеш автор на фантастична литература ,но не можеш да станеш спекулант ,защото ти липсва нюх, а за инвеститор ти липсват пари.....
    Не можеш да купуваш 12 години хим и сие и да не се оприличаваш в образите който описваш....донор на ХИМ...
    Що така ?
    А относно Дъщеря ми тя замина 2008 г в Германия след продажбата на акции в БСТР през лятото на 2007 г. през 2015 кавгите с теб за нея бяха пуберска работа , интересното че за теб са били тинейджърско доказване ...което продължаваш и сега...
    да си видял неИн пост даже и мен ме отвратихте от форума .....Тиквите и Балъците са основните донори сега на борсата...докато получат Шамара .
    През зимата 2014 г. коЙ позна най ниската точка на Софикс 430 пункта в края и....защо да купувам високо тогава ,защо да купувам изобщо....
    Сега е същото гледам сеира и правя прогноза до две години Софикс 480....пункта...
    Не разбирам защо ме викаш да Ви развалям Оптимизма без покритие...
    Идва световна финансова криза и тук даже 480 ми идва Високо ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

      Става скучно....вземете го спрете това...не е това идеята!
      Абсолютно съм съгласен.От моя страна няма проблем,но комплексирания винаги се чуди как да се заяжда мислейки,че ще блесне пред аудиторията.Мен лично много ме забавлява,защото ми е ясен колко скъсан е и не ми е на нивото,но пък от друга страна трябва да се поставя на място за да не се самозабравя .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Порки след година-две като отиде артията пак на левче да ти уредя заемче от моите приятели от бързите кредити да инвестираш малко искаш ли ? Много ще спечелиш.Ти си по риска .Хихихи !
        Става скучно....вземете го спрете това...не е това идеята!

        Коментар


        • Порки след година-две като отиде артията пак на левче да ти уредя заемче от моите приятели от бързите кредити да инвестираш малко искаш ли ? Много ще спечелиш.Ти си по риска .Хихихи !

          Коментар


          • Докато едни имаха свободни пари и решиха да си купят няколко апартамента на морето известният инвестор Порки трепереше за репата и продаде с 5-6 ст печалба артиите си на Хима.Страх лозе пази казват българите,защото години по-рано от лакомия се нахендри толкова яко,че още връща заеми.Поуката е,че борсата не е за всеки особено за хора с комарджийски наклонности.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

              Време е тази синергия да приключи, просто фундамента при двете е различен
              ноември 2017 г. цената на една акция ЦКБ беше по-висока от цената на една акция ХИМ

              в момента съотношението е: 1,30 ЦКБ = 1 ХИМ

              за коя синергия пишеш и за кой фундамент става на въпрос, че не те разбирам кое приключва и какво е различното
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • още един тираджия се е припознал ......... и какво от това?

                Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

                Темата е за Хим-а ,а не за това кой какво прави с "излишните" си пари ...Така е решил така е направил ...
                1. Темата е за ЦКБ, а не за ХИМ-а

                2. Не ме интересува кой какво прави с излишните си пари, а обсъждаме варианта дали би могла да падне акцията до 1/2 ойро

                3. Съпоставям различни инвестиционни стратегии с акциите на ЦКБ. Ето ти един действителен случай който можеш да проследиш назад във форума:

                Преди 4 години (през месец май 2014 год.) цената при ЦКБ беше 1,50-1,60 лв. Акцията вече беше започнала да пада (като и в момента на десетина % от върха) и повечето се ослушваха какво да правят - да купуват ли, да продават ли... Тогава на хоризонта се появиха двама изтъкнати герои (единия държавен служител известен със страста си да осреднява при падане на цената - "ловец на падащи ножове", а другия е известен мивкаджия на тирове в чикаго - популярен сред общността там като "инвестиционния гуру (донор, де)"). Тогава тези двамата герои започнаха да купуват ЦКБ. Цената пада, но двамата осредняват в стремежа си да продадат като се качи цената. В началото на юни 2014 г. цената вече беше 1,45 , а двамата герои се надпреварват да осредняват. Един ден минава 1 сделка за 1000 акции, а и двамата обявиха, че са купили тези 1 000 акции!?!?!? Осредняваха до 1,20 и след това се отказаха. Година по-късно (юни 2015 г.) на "ловеца" му се наложи да продаде понеже щерка му отиде да учи в Германия и той продаде ЦКБ-то под левче. Нервите му не издържаха и си взе почивка за дълго време като в тази тема не се вясва, но я чете редовно. Другия герой "донора" си продаде акциите година по-късно (лятото на 2016 г.) и инвестира в два апартамента на втора-трета линия от морето. Сега се опитва да ни убеди каква голяма далавера е направил и как руснаците се избиват да дойдат да спат в мухлясалите му катакомби. Донора от скоро се появи пак във форума и пак започна да дава наклон наааааааааааа акцията...

                Това са фактите.

                Прогнозата ми е, че скоро донора пак ще вземе да купува ЦКБ и ще осреднява както обикновенно, а накрая знам какво ще се случи още от сега...

                не е препоръка - всякаква прилика с действителни лица и събития е случайно съвпадение - ако някой се разпознае да не го поема много навътре
                Last edited by polki; 20.05.2018, 23:25.
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение

                  Темата е за Хим-а ,а не за това кой какво прави с "излишните" си пари ...Така е решил така е направил ...
                  Е той щото Порки няма свободни пари а само заеми и репа затова пише такива глупости.Хихихи !!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                    луди няма, но винаги се намира някой тираджия да си продаде акциите на левче за да си купи 30 м2 тухли с бетон във фекалния залив
                    Темата е заЦКБ,а не за това кой какво прави с "излишните" си пари ...Така е решил така е направил ...
                    Last edited by toto 2; 21.05.2018, 10:27.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Хима кой.......ако се спихне Хима и тук ще стане същата работа.Ако скочи и тук ще скочи.
                      Време е тази синергия да приключи, просто фундамента при двете е различен

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                        Кой ще я свали?!?!?!
                        Мисля, че няма луди да продават на Р/Е 2-3....
                        Хима кой.......ако се спихне Хима и тук ще стане същата работа.Ако скочи и тук ще скочи.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          луди няма, но винаги се намира някой тираджия да си продаде акциите на левче за да си купи 30 м2 тухли с бетон във фекалния залив
                          Порки твоите елементарни изказвания ги знаем.Ти понеже си много умен затова още не можеш да избиеш загубите от 2008 г.Мълчи си поне,че старите съфорумци те знаят как се беше удавил.От страх си продаде Хима с има няма 5-6 ст печалба и сега ръсиш мъдрости в темата за Хима.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                            Кой ще я свали?!?!?!
                            Мисля, че няма луди да продават на Р/Е 2-3....
                            луди няма, но винаги се намира някой тираджия да си продаде акциите на левче за да си купи 30 м2 тухли с бетон във фекалния залив
                            fuск the bеаr - give me the bееr

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                              Кой ще я свали?!?!?!
                              Мисля, че няма луди да продават на Р/Е 2-3....
                              А няма ? Колко пъти преди това се случи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                                Аз си мисля,че ще я свалят до 50-60 евроцента,но има време ще видим какво ще се случи.
                                Кой ще я свали?!?!?!
                                Мисля, че няма луди да продават на Р/Е 2-3....

                                Коментар

                                Working...
                                X