IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Novaka_Bull Разгледай мнение

    не съм съгласен, в момента пазара е в неопределеност..........няма сила както за ръст така и за корекция........аз считам че и да слезе няма да е много под текущите нива..........50 дневната е на около 650 пункта и двете се сближават все повече..........аз лично съм започнал да купувам внимателно от тези нива ........не само тук разбира се
    не ми е ясно защо гледаш пазара и "50 дневната е около 650 пункта" вместо да си гледаш акцията, нейното представяне, графиката и актуалния консолидиран отчет

    Консолидираната печалба на Централна Кооперативна Банка възлиза на 14.5 милиона лева за първите шест месеца на годината, сочи консолидирания отчет на банката. За сравнение през сравнимия период на миналата година, банката отчете печалба в размер на 17.49 милиона лева.

    Общият всеобхватен доход на финансовата институция за периода, възлиза на 12.4 милиона лева, спрямо 25.24 милиона лева година по-рано. Понижението се предопределя от спада в общ друг всеобхватен доход, който възлиза на -2.11 милиона лева, спрямо 7.75 милиона лева година по-рано.

    Дохода на акция за акционерите на банката-майка, е в размер на 7 стотинки на акция, с намалена стойност, за първите шест месеца на годината, спрямо 15 стотинки година по-рано.

    Най-съществен спад бележат приходите от лихви на ЦКБ, които се понижават до 70.5 милиона лева за първото полугодие, спрямо 79.74 милиона лева. Негативният ефект, частично се компенсира от намалелите разходи за лихви – с близо 3.6 милиона лева.

    Приходите от такси и комисиони също бележат повишение – до 28.88 милиона лева, спрямо 27.9 милиона лева година по-рано.

    Кредитният портфейл на ЦКБ възлиза на 2.44 милиарда лева към края на първото полугодие, спрямо 2.4 милиарда лева година по-рано. В същото време привлечените депозити са - 5.14 милиарда лева, от 5.11 милиарда лева година по-рано.
    Click image for larger version

Name:	ccb.jpg
Views:	1
Size:	41.3 КБ
ID:	3376803
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

      Време е да приготвиш шейната или найлона и по пързалката надолу.Това се очаква сега а не ралита.
      не съм съгласен, в момента пазара е в неопределеност..........няма сила както за ръст така и за корекция........аз считам че и да слезе няма да е много под текущите нива..........50 дневната е на около 650 пункта и двете се сближават все повече..........аз лично съм започнал да купувам внимателно от тези нива ........не само тук разбира се

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        Аз пък си чакам ралито и щот не бързам си се пека бавно и полека по плажовете.
        Време е да приготвиш шейната или найлона и по пързалката надолу.Това се очаква сега а не ралита.

        Коментар


        • И това е щото няма какво да правят за да се забавляват ????

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Цар Симеон Разгледай мнение
            Jekata,
            След като това за втори ден е най-търгуваната акция, какво мислиш, че се случва?

            Разбира се, може да отговори всеки, който желае.
            За мен това не е "най-търгуваната акция", а размяна на пакети.....

            Коментар


            • Jekata,
              След като това за втори ден е най-търгуваната акция, какво мислиш, че се случва?

              Разбира се, може да отговори всеки, който желае.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                Аз пък си чакам ралито и щот не бързам си се пека бавно и полека по плажовете.
                Сварка

                Коментар


                • Аз пък си чакам ралито и щот не бързам си се пека бавно и полека по плажовете.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                    Ха, тука некъв колега си е купИл и той неска.
                    Браво колега, станАхме двама.
                    Отново се качих на този кораб. Засега сами пълня дупките, за да не потъне

                    Коментар


                    • А другите защо се услушват - да не искат да кажат, че тази бамка е по-лоша от ПИБ?

                      Коментар


                      • Ха, тука некъв колега си е купИл и той неска.
                        Браво колега, станАхме двама.

                        Коментар


                        • аз пък след като си ликводирах пакета на 2.03 реших малко по малко от тези нива да попълвам

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от petyob Разгледай мнение

                            Първо кажи ти какво мислиш! Само питаш. а не споделяш нищо, изкажи някакво мнение ...
                            Имам малко акции и ми се иска, ама на тоя умрел пазар навсякъде може да отиде.... даже и на уевче

                            Коментар


                            • най-вероятно "да", било е 2 и ще вървим напред, а не назад

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                                Ще удари ли 2 до Нова Година, как мислите?
                                Първо кажи ти какво мислиш! Само питаш. а не споделяш нищо, изкажи някакво мнение ...

                                Коментар

                                Working...
                                X