IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
    Някакси е неестествено да гледаме цена под 1.5 тука, мисля че скоро ще избуши..... предлагането изтъня много
    Да, може би затова пенсионните фондове на Съгласие и Армеец купуват акции на 3.22 лв., сигурно и на тях цена от 1.50 лв. не им харесва и затова купиха близо 14 млн. акции за 45 млн. лв.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

      Еее стига де, имаше цени и над 2 по едно време, което й повече прилича на артията, надявам се скоро пак да ги видим...... дано е тая година
      Имаше и до 12 лв....Минало бешело...
      Сега банката е 10 пъти по-добра от времето когато акциите и струваха 12 лв, но това ич не ги интересува инвеститорите...
      Сантимента се загуби..
      От банката на дребните собственици и земеделски кооперации се превърна в портмоне на наши ( мои) хора....

      Имам, ще имам и съвети не давам....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        И аз така мисля от вече 3 годинки.....
        Еее стига де, имаше цени и над 2 по едно време, което й повече прилича на артията, надявам се скоро пак да ги видим...... дано е тая година

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
          Някакси е неестествено да гледаме цена по 1.5 тука, мисля че скоро ще избуши..... предлагането изтъня много
          И аз така мисля от вече 3 годинки.....

          Коментар


          • Някакси е неестествено да гледаме цена под 1.5 тука, мисля че скоро ще избуши..... предлагането изтъня много
            Last edited by mapadona; 13.02.2019, 09:00.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

              Ми то това вече е старо - централния депозитар го обяви в бюлетина си веднага след нова година.
              сега го видях в ТР и отчета! Явно само аз съм го изпуснал!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение
                Никой не коментира отчета за четвъртото.
                Гледам и в ТР са пуснали решението на УС от 28.12.2018 г. за увеличение на капитала с близо 14 млн. акции вследствие на изявено желание от Армеец и УПФ и ППФ Съгласие да конвертират облигации за 45 млн. номинал, конверсионна цена 3.22.
                Ми то това вече е старо - централния депозитар го обяви в бюлетина си веднага след нова година.

                Коментар


                • Никой не коментира отчета за четвъртото.
                  Гледам и в ТР са пуснали решението на УС от 28.12.2018 г. за увеличение на капитала с близо 14 млн. акции вследствие на изявено желание от Армеец и УПФ и ППФ Съгласие да конвертират облигации за 45 млн. номинал, конверсионна цена 3.22.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                    Това не разбирам - за една бутилка уиски да се прави на циркаджия ...Логично е залога да е по-сериозен ..при тия постоянни напъни
                    пак не си в час ......... нямам нищо общо нито с някаква бутилка, нито с някакво уиски .......... няма нищо, де ......... то това ти е нормалното състояние да не знаеш къде си...
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Stormbringer Разгледай мнение

                      Тя статията е от преди 3 месеца, ама показателите в динамика са даже по-добри оттогава
                      как става така, че печалбата за банковия сектор се увеличава с 43% докато при ЦКБ печалбата пада!!!

                      как показателите стават по-добри ......... я покажи да видим кои показатели се подобряват при ЦКБ?

                      Първоначално изпратено от Stormbringer Разгледай мнение

                      А цената преди 3 месеца е била 1,51.
                      Не че има някакво значение де, само за инфо, че доста от нещата, които пишеш, са неверни
                      ами октомври гледам сделки на 1,77 .......... или и това не е вярно

                      щом смяташ, че "доста неща са неверни" .......... дай да видим кое друго не е верно ........ нали са доста нещата
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

                        Това пък е някакво твое "удобно" обяснение. Дали е така ще разберем след резултатите.
                        възможно е и преди това да разберем някои неща
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Stormbringer Разгледай мнение

                          Тя статията е от преди 3 месеца, ама показателите в динамика са даже по-добри оттогава

                          А цената преди 3 месеца е била 1,51.
                          Не че има някакво значение де, само за инфо, че доста от нещата, които пишеш, са неверни
                          Това не разбирам - за една бутилка уиски да се прави на циркаджия ...Логично е залога да е по-сериозен ..при тия постоянни напъни
                          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                            тя статията е от преди 3 месеца когато цените тук бяха 1,70-1,80
                            Тя статията е от преди 3 месеца, ама показателите в динамика са даже по-добри оттогава

                            А цената преди 3 месеца е била 1,51.
                            Не че има някакво значение де, само за инфо, че доста от нещата, които пишеш, са неверни

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              ти не разбра ли, че предните стрес тестове са били "удобно проведени от БНБ" за пред европата, както и за да са спокойни овцете 2 години след историята с КТБ

                              2 години след предните стрес тестове ЕЦБ ти казва, че не приема тестовете от БНБ и прави собствени нови тестове и то за своя сметка за да няма "който плаща той поръчва музиката"
                              Това пък е някакво твое "удобно" обяснение. Дали е така ще разберем след резултатите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                Да припомня на тия които забравиха кой как се представи на тестовете - справка сайта на БНБ
                                ти не разбра ли, че предните стрес тестове са били "удобно проведени от БНБ" за пред европата, както и за да са спокойни овцете 2 години след историята с КТБ

                                2 години след предните стрес тестове ЕЦБ ти казва, че не приема тестовете от БНБ и прави собствени нови тестове и то за своя сметка за да няма "който плаща той поръчва музиката"
                                fuск the bеаr - give me the bееr

                                Коментар

                                Working...
                                X