IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение

    Предния път като е имало увеличение на капитала, все пак доста бързо са докарали пазарната цена до там. Не казвам, че и сега ще стане, това никой не може да го каже на 100%, но за мен все пак това служи като ориентир за посоката накъде ще отива цената.
    При всички положения банките ще се включат в играта и ще насочат пари към борсата.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Longin Разгледай мнение

      тия няколко млн. акции (14 млн по точно, а ФФ е 28 млн) ще има да ги купуват 4-5 г минимум при настоящите средно-месечни обеми; но по важното е че така нов капитал в банката не би влезнал, което явно е целта на упражнението (някаква осигуровка за юни/юли)

      а иначе (хипотетично) не пречи да си купят няколко млн акции във втората половина на годината - след тестовете - да си закарат цената дотам че за приключването на годината да са си на някакъв малък +

      така ми изглежда
      На мен ми изглежда "нашите" пенсии да купуват до юни ...През втората половина на годината ще се включат другите пенсии.... На сигурно
      Ама това са само мои предположения, разбира се
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Вече си мисля, че беше по-добре пенсиите да купят тия няколко млн. акции от пазара ....така щеше да се набалончи цената ...
        От друга страна има и други пенсионери ...наши и ваши ...Другари, докога ще се срамувате
        п.с. Имам , разбира се
        тия няколко млн. акции (14 млн по точно, а ФФ е 28 млн) ще има да ги купуват 4-5 г минимум при настоящите средно-месечни обеми; но по важното е че така нов капитал в банката не би влезнал, което вероятно е целта на упражнението (някаква осигуровка за юни/юли?)

        а иначе (хипотетично) не пречи да си купят няколко млн акции във втората половина на годината - след тестовете - да си закарат цената дотам че за приключването на годината да са си на някакъв малък +

        така ми изглежда

        Предния път като е имало увеличение на капитала, все пак доста бързо са докарали пазарната цена до там. Не казвам, че и сега ще стане, това никой не може да го каже на 100%, но за мен все пак това служи като ориентир за посоката накъде ще отива цената.
        всъщност повече от 2 години: и 2011, и 2012 г годината завършва доста под 1 лв, а 2013 точно на 1.00 лв, и едва първите дни на 2014 пазарната цена стига 1.50 лв (от увеличението до 113 млн акции общо ,впиисано декември 2011)

        така че по-горната хипотеза не се е случила тогава - (до края на годината следваща увеличението)
        Last edited by Longin; 25.02.2019, 12:46.
        "the trend is your friend until the end..."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение

          хахаха, айде малко по-сериозно! Това че са увеличили капитала на 3.22, не означава че пазарната ще стигне 3.22, просто си капитализираха банката с пари на пенсионерите! Ако можеха щяха да я капитализират на 5 лв., просто в проспекта беше дадена BV към 2013 и оттам числото 3.22.
          Имам акции и се кефя на движението, просто логиката с 3.22 е доста глупава!
          Предния път като е имало увеличение на капитала, все пак доста бързо са докарали пазарната цена до там. Не казвам, че и сега ще стане, това никой не може да го каже на 100%, но за мен все пак това служи като ориентир за посоката накъде ще отива цената.
          Last edited by TheSkorpion; 25.02.2019, 12:26.
          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

          Коментар


          • " набалончи " цената е мнооооого различно от повиши цената

            Коментар


            • Вече си мисля, че беше по-добре пенсиите да купят тия няколко млн. акции от пазара ....така щеше да се набалончи цената ...
              От друга страна има и други пенсионери ...наши и ваши ...Другари, докога ще се срамувате
              п.с. Имам , разбира се
              Last edited by Protokol; 25.02.2019, 12:08.
              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

              Коментар


              • По-бавно и по-дълго е по-добре ;-)


                Нямам
                Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                  Добре започваме... ударно, дано така и да продължи. С увеличението на капитала дадоха цена на акцията - 3.22.
                  хахаха, айде малко по-сериозно! Това че са увеличили капитала на 3.22, не означава че пазарната ще стигне 3.22, просто си капитализираха банката с пари на пенсионерите! Ако можеха щяха да я капитализират на 5 лв., просто в проспекта беше дадена BV към 2013 и оттам числото 3.22.
                  Имам акции и се кефя на движението, просто логиката с 3.22 е доста глупава!

                  Коментар


                  • Според мен импулса приключи......ако някой голям се върже тогава може да има движение по сериозно.......+7% при 18 к бройки извинявайте ама е малко несериозно......не че не ми се икса де ама......имам акции.....преди 2,2 кинта няма да продавам .....успех на всички

                    Коментар


                    • Манипулаторите добре си свършиха работата! Само че мажо не го интересува цената та въпросът е колко хора се вързаха на тая история

                      Коментар


                      • Сигурно lobos купува мощно, че да може да скъсява после от по-високо ниво...

                        Коментар


                        • Добре започваме... ударно, дано така и да продължи. С увеличението на капитала дадоха цена на акцията - 3.22.
                          Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                          Коментар


                          • Eхееее...пълна програма.Някой май сън не са спали през уикенда.
                            Last edited by Grosss; 25.02.2019, 10:34.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от petergenov Разгледай мнение
                              Ако пипнат парата на пенсиите ще стане мега скандал. Тогава най-малкия проблем ще е имиджа. Не е препоръка.
                              Глупости ...все си мислех , че съм аматьор ама чак такива неща ....
                              Къде предлагаш да ги инвестират ???- злато или биткойни ...
                              Но по-сериозно и без майтап - виждал съм пенсионери да инвестират в акции на стабилни сини чипове от БФБ , както и в селектирани общински облигации ....голем смех... Естествено на пазарни цени
                              Наливането на пари в избушеняци начело с презаписваната Енемона нЕма да коментирам...
                              Ето това са теми за мега скандал
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petergenov Разгледай мнение
                                Ако пипнат парата на пенсиите ще стане мега скандал. Тогава най-малкия проблем ще е имиджа. Не е препоръка.
                                Ако, разбира се, дотогава цената на акция на ЦКБ не стигне до цената на конвертиране на облигациите.
                                Тогава всичко ще си е ОК.

                                Време има достатъчно...

                                Коментар

                                Working...
                                X