IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

    А може ли да прогнозираш цена един от лев веднъж месечно...
    3.20. Предизборно най добрият фундамент най добрата банка
    подсказах ви че цкб е номер едно на теста
    подсказах ви за дивидента
    подсказах ви за атера
    подсказах ви и и за чез малко
    подсказах ви за доверие
    пидсказах ви за алтерко

    сега ви подсказвам и за цената на Цкб да не кажете после нещо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

      А може ли да прогнозираш цена един от лев веднъж месечно...
      Не мое, щот го прави ежедневно.

      Що сте се сурнАли 2стинки днес бре, Тръмпето ли ви изплаши...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

        Супер добър е в прогнозите
        Разбира се.Не си губя парите като мнозина .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

          А може ли да прогнозираш цена един от лев веднъж месечно...
          Супер добър е в прогнозите

          Коментар


          • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение

            А може ли да прогнозираш цена един от лев веднъж месечно...
            Зависи от много неща.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Администратора след като ме заплашваш с бан трий написаното и на тия на които отговарям.Нали не си мислиш че ще си мълча и ще търпя на някой писаници които ме обиждат.Подлоги в БГ много съм виждал недейте се превръща и вие в такива.Бъдете обективни а не да се опитвате да толирирате едни за сметка на други.
              А може ли да прогнозираш цена един от лев веднъж месечно...
              М.... . ш..... ..й.о!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                Баскетбол харесвам и аз много купи тези 20к бройки да отпушиш цкб и ще ти пусна да ме биеш на вързано!

                Коментар


                • Администратора след като ме заплашваш с бан трий написаното и на тия на които отговарям.Нали не си мислиш че ще си мълча и ще търпя на някой писаници които ме обиждат.Подлоги в БГ много съм виждал недейте се превръща и вие в такива.Бъдете обективни а не да се опитвате да толирирате едни за сметка на други.

                  Коментар


                  • Скоти, Мапа е симпатяга, ама хич не ми изглежда на баскетболист. Камо ли да получава заплата оттам

                    Коментар


                    • [QUOTE=mapadona;n3491923]

                      Купих още ХИМ днес и вчера - по ми харесва цената. ЦКБ съм с малко бройки вече, но вярвам че има още път нагоре. Виж ХИМа мине ли 1.80 ще отиде много скоро над 2, а и обичам дивидентите, някакси ми вдъхват спокойствие и увереност, че компанията е читава. Повечето акции ми снесоха добри дивиденти тая година и наесен с парите отивам в ЛА да гледам отново Леброн, Дейвис, Кауай и Джордж...... а на баскет няма смисъл да ми

                      пускаш, ще те отнеса на момиче [/QUOTE

                      залагам си старият античен потник че няма да е на момиче
                      ако си от София давай да се видим.
                      Месечният ми дивидент от хим е по голям от твоята баскетболна заплата!!!!
                      пиши на личен ако искаш има за какво да говорим
                      Цкб намери кой да купи тези 20к бройки и продължаваме на 1.80

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                        Баскетбол харесвам и аз много купи тези 20к бройки да отпушиш цкб и ще ти пусна да ме биеш на вързано!
                        Купих още ХИМ днес и вчера - по ми харесва цената. ЦКБ съм с малко бройки вече, но вярвам че има още път нагоре. Виж ХИМа мине ли 1.80 ще отиде много скоро над 2, а и обичам дивидентите, някакси ми вдъхват спокойствие и увереност, че компанията е читава. Повечето акции ми снесоха добри дивиденти тая година и наесен с парите отивам в ЛА да гледам отново Леброн, Дейвис, Кауай и Джордж...... а на баскет няма смисъл да ми пускаш, ще те отнеса на момиче

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                          Ти не искаш да разбереш най-важното, а именно, че целта ми е да си докарвам 20-30% ако може и повече на портфейла ми на БФБ, който е под 10% от активите ми. Още повече, че ми е нещо като хоби и се забавлявам искрено, даже и тук във форума. Чуждите пазари даже и не ги поглеждам, защото нямам време, а и май желание. Иначе портфейла ми е приличен и съм сигурен, че трудно ще го стигнеш даже и да се понапънеш. Още повече, че в Щатите живеете на кредит и съм сигурен, че и ти си се ушил подобаващо в мортгиджи.
                          Баскетбол харесвам и аз много купи тези 20к бройки да отпушиш цкб и ще ти пусна да ме биеш на вързано!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа

                            Ако искаш може да си ги примерим на доходи или банкови сметки? Портфейл на бфб не ми трябва за сега макар,че това което е останало сигурно е повече от твоето портфейлче.Казах ти лафа на Тодор Колев.Има много истина в него и затова си го припомняй всеки дем.
                            Ти не искаш да разбереш най-важното, а именно, че целта ми е да си докарвам 20-30% ако може и повече на портфейла ми на БФБ, който е под 10% от активите ми. Още повече, че ми е нещо като хоби и се забавлявам искрено, даже и тук във форума. Чуждите пазари даже и не ги поглеждам, защото нямам време, а и май желание. Иначе портфейла ми е приличен и съм сигурен, че трудно ще го стигнеш даже и да се понапънеш. Още повече, че в Щатите живеете на кредит и съм сигурен, че и ти си се ушил подобаващо в мортгиджи.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              В тази наша кочина има много чумави прасета и затова никой не ще да припари тук
                              Това е най-големия проблем.2007 г чужденците се подлъгаха заради приемането ни в ЕС.От тогава само излизат от бфб.Кой да се излъже да дойде на борсата ни когато всеки ден се излагаме пред Европа.Парите търсят сигурност.Просто е.Така,че посоката за сега е надолу.Късмет ще е да остане безветрие .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                                Ти ако ги имаше тези трохи нямаше да можем да ти затворим устата.Твоят портфейл на борсата е по-малък от трохите които взимам ежемесечно .Ти си малко гушерче а искаш да си голям крокодил Това последното е от великият Тодор Колев .
                                Голям на приказки, малък на портфейл..... това последното е от не чак толкова великия mapadona

                                Коментар

                                Working...
                                X