IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    мисирки винаги се намират ........ и аз се чудих навремето как може да се намират мисирки които са купували на 10-13 лв., а като се панират си хвърляха акцийките на 50 стинки

    така, че сега купували по 1,70-2,00 лв. като нищо някой ден ще си хвърлят салфетките и за под 50 стинки за парче...

    Верно е това, дума да не става за 50ст, ама дори и сега на рв 0.37 требе да си доста просто и закъсало пернато да продаваш - само за това стават таквизи

    https://www.landolakes.com/recipe/19...oasted-turkey/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

      Кой ще ти продава на 50 ст,повечето се напродаваха?Маджо ако ти пусне аванта ,но мен лично много ме съмнява
      мисирки винаги се намират ........ и аз се чудих навремето как може да се намират мисирки които са купували на 10-13 лв., а като се панират си хвърляха акцийките на 50 стинки

      така, че сега купували по 1,70-2,00 лв. като нищо някой ден ще си хвърлят салфетките и за под 50 стинки за парче...
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        ти виж колко е успяла да възстанови от онзи спад от 90%

        ами то от миналата седмица при 1,74 до днешните 1,60 са десетина % спад без да има криза и при благоприятни резултати от стрес тестовете

        не ми се мисли при една световна криза къде ще отиде акцията ........ смятам, че пак ще купувам ЦКБ на петдесет стинки...
        Кой ще ти продава на 50 ст,повечето се напродаваха?Маджо ако ти пусне аванта ,но мен лично много ме съмнява

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Може ,но не и както 2008 г бе регистриран 90% спад,да спадне колко да спадне....най-много 10 -15 %
          ти виж колко е успяла да възстанови от онзи спад от 90%

          ами то от миналата седмица при 1,74 до днешните 1,60 са десетина % спад без да има криза и при благоприятни резултати от стрес тестовете

          не ми се мисли при една световна криза къде ще отиде акцията ........ смятам, че пак ще купувам ЦКБ на петдесет стинки...
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

            Хахаха!Споко и по-ниски ще видиш нека само се изсипе Дау.
            Може ,но не и както 2008 г бе регистриран 90% спад,да спадне колко да спадне....най-много 10 -15 %

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

              Какъв потоп при тия ниски цени,най много Полки и Индиянеца да си прегракнат от крякане.
              Хахаха!Споко и по-ниски ще видиш нека само се изсипе Дау.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                Да падне Дъртия под 23 К па да видим дали няма продавачи .
                Помниш ли за Сантандер като ти казах ,че и под 3,50 ще го видиш
                Тук е въпроса Кой ще излезе първи за сега стискате а Дъртия пада та да видим къде ще спре
                Интересно става нали ? Ще гледаме представлението с удоволствие когато изхода се окаже тесен.На мнозина артиите много ще им запарят в ръцете,но опита си е опит.Който го има реагира навреме,а останалите му обесняват за заешкото сърце и прочие.Хахахаха! Боже не им се сърди те толкова могат !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  Ето нещо което не е индианско заклинание.....

                  Доходността по 10-годишните американски държавни ценни книжа в сряда спадна под тази по 2-годишните - необичаен феномен, който се приема като индикатор за икономическа рецесия. Това накара инвеститорите, притеснени за състоянието на икономиката, да се насочат към дългосрочни сигурни активи, което тласна доходността по 30-годишните облигации до ново рекордно дъно. Към 17:20 ч. българско време доходността по американските държавни ценни книжа се понижава до съответно 1,596% и 2,05% за 10-годишните и 30-годишните облигации.

                  Най-тежко пострадалият сектор от разпродажбите в сряда засега е банковият. Акциите на Bank of America и J.P. Morgan поевтиняват с 2,9%, а тези на Citigroup с 3,9%.

                  Ако БФБ беше нормален пазар и ССВ нормална банка ,сега борсата щеше да бъде минус 4/5% а банките минус 6/8 % ...
                  Така че благодари се на индианските магии а не на функциониране на нормалните маркети..
                  В момента Щом участниците на БФБ разберат че на Запад идва Торнадо тук ще е потоп заедно с Ураган...в момента се надяват да прескочи първо Запад после БГ...
                  Какъв потоп при тия ниски цени,най много Полки и Индиянеца да си прегракнат от крякане.

                  Коментар


                  • “Доходността по 10-годишните американски държавни ценни книжа в сряда спадна под тази по 2-годишните - необичаен феномен, който се приема като индикатор за икономическа рецесия.”

                    Хихихихи !!! Нещо говорех аз от миналия септември ама кой да ме слуша.Нищо де.Всеки сам си управлява парите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      И що да се сурнат както казваш ???
                      1.имат американски бондове за обезценка
                      2. Някой голям ще излиза
                      3. Ще се панират малките
                      Ако ще има спад аз залагам на вариант 3 и то с ограничен ефект ....
                      Да падне Дъртия под 23 К па да видим дали няма продавачи .
                      Помниш ли за Сантандер като ти казах ,че и под 3,50 ще го видиш
                      Тук е въпроса Кой ще излезе първи за сега стискате а Дъртия пада та да видим къде ще спре

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Ето нещо което не е индианско заклинание.....

                        Доходността по 10-годишните американски държавни ценни книжа в сряда спадна под тази по 2-годишните - необичаен феномен, който се приема като индикатор за икономическа рецесия. Това накара инвеститорите, притеснени за състоянието на икономиката, да се насочат към дългосрочни сигурни активи, което тласна доходността по 30-годишните облигации до ново рекордно дъно. Към 17:20 ч. българско време доходността по американските държавни ценни книжа се понижава до съответно 1,596% и 2,05% за 10-годишните и 30-годишните облигации.

                        Най-тежко пострадалият сектор от разпродажбите в сряда засега е банковият. Акциите на Bank of America и J.P. Morgan поевтиняват с 2,9%, а тези на Citigroup с 3,9%.

                        Ако БФБ беше нормален пазар и ССВ нормална банка ,сега борсата щеше да бъде минус 4/5% а банките минус 6/8 % ...
                        Така че благодари се на индианските магии а не на функциониране на нормалните маркети..
                        В момента Щом участниците на БФБ разберат че на Запад идва Торнадо тук ще е потоп заедно с Ураган...в момента се надяват да прескочи първо Запад после БГ...
                        И що да се сурнат както казваш ???
                        1.имат американски бондове за обезценка
                        2. Някой голям ще излиза
                        3. Ще се панират малките
                        Ако ще има спад аз залагам на вариант 3 и то с ограничен ефект ....
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kosuma
                          Омръзнаха ми индианските заклинания в темата. Надявам се модераторите да сложат най-накрая ред.
                          Ето нещо което не е индианско заклинание.....

                          Доходността по 10-годишните американски държавни ценни книжа в сряда спадна под тази по 2-годишните - необичаен феномен, който се приема като индикатор за икономическа рецесия. Това накара инвеститорите, притеснени за състоянието на икономиката, да се насочат към дългосрочни сигурни активи, което тласна доходността по 30-годишните облигации до ново рекордно дъно. Към 17:20 ч. българско време доходността по американските държавни ценни книжа се понижава до съответно 1,596% и 2,05% за 10-годишните и 30-годишните облигации.

                          Най-тежко пострадалият сектор от разпродажбите в сряда засега е банковият. Акциите на Bank of America и J.P. Morgan поевтиняват с 2,9%, а тези на Citigroup с 3,9%.

                          Ако БФБ беше нормален пазар и ССВ нормална банка ,сега борсата щеше да бъде минус 4/5% а банките минус 6/8 % ...
                          Така че благодари се на индианските магии а не на функциониране на нормалните маркети..
                          В момента Щом участниците на БФБ разберат че на Запад идва Торнадо тук ще е потоп заедно с Ураган...в момента се надяват да прескочи първо Запад после БГ...

                          Коментар


                          • Що така върна на 1.60

                            Коментар


                            • Назад, назад, моме Калино
                              не мой да одиш подир мен,
                              че у назе има гора висока
                              не ке можеш да я преминеш…

                              къде са биците? къде е ралито?
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Отново никакъв оборот.Съсредоточаване преди ски слалома .

                                Коментар

                                Working...
                                X