IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

    В Щатите положението никак не е добре.Вчера един колега ми каза че останал много изненадан когато платил резервни части с 40 % по-скъпо от предния път.Бизнеси се затварят,работата намалява,цените на скъпите и средно-скъпите жилищата падат,цените на наемите се вдигат, а заплатите са същите.Пръднат ли щатите България ще се насере.
    От поне 2г те слушаме как идва лошото у щатско, а то - наабарот.
    Май се чудиш как да осмучиш пръсти белким обосновеш мечия си напън за ЦКБто.
    Явно си един от тези 13% само американци дето казват че икономиката е зле, за останалите 87% е добра и дори отлична. Ма нормално си е, сърбежния кеш честичко води до различни девиации..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko

      И колко още смяташ, че ще къртят ? Напъните са да се удържи до преизбирането на Тромпета. А после тръгне ли Америка надолу жална ни майка на всички. Нашата борса пропусна годините на растеж по света, а когато се очаква края на възхода на чуждите пазари ние да очакваме растеж тук е утопия.
      В Щатите положението никак не е добре.Вчера един колега ми каза че останал много изненадан когато платил резервни части с 40 % по-скъпо от предния път.Бизнеси се затварят,работата намалява,цените на скъпите и средно-скъпите жилищата падат,цените на наемите се вдигат, а заплатите са същите.Пръднат ли щатите България ще се насере.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dimitar1978 Разгледай мнение

        Ракета, но без гориво ;-)
        Хахаха.Правилно го каза.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

          Ракета, разбира се
          Ракета, но без гориво ;-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Тая артия ракета ли ще е или подводница .
            Ракета, разбира се

            Коментар


            • Тая артия ракета ли ще е или подводница .

              Коментар


              • Примърдване около 1.55 заблуждавайки новобранците и след това надолу докато ги занули.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                  Продължава доброто представяне на банката, отчетът за 3-трим е екстра
                  Утре тест на 1.6 или 1.7?

                  Коментар


                  • Продължава доброто представяне на банката, отчетът за 3-трим е екстра

                    Коментар


                    • Той тренда е ясен.Надолу е

                      Коментар



                      • https://www.capital.bg/politika_i_ik...hakalniata_na/
                        Купувачите да не бързат, още не е сигурно ...нека да направи 20% ръст за да е ясен тренда
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                          На бърз прочит:
                          -Хим и ЦКБ(особенно след преминаването на теста в сравнение с другата БГ банка. В капитал вчера спменават че ЦКБ е и банката с доста голям ръст на ипотеките)
                          -Мбат(Не я бях виждал на цена под 7лв(когато се включиха Доверие и Алианц) през последните 5години, а продажбите и печалбата се възстановиха)
                          -Сфарм(някой вчера бе пуснал че ПФБК имат доста позитивни очаквания за печалбата за Q3)
                          -Hika, Bref, Atera, Dovuhl(със червена лампичка за увеличението), СФТРД, Трейс, БФБ, ...дори при тези резултати и Корадо ми харесва - какво му е?

                          ПИБ не я включвам по хигиенни причини, което не значи че няма да могат да се изкарат едни 50% от нея, ако новия шеф на ЕЦБ скоро каже "минава"
                          Дано да се окажат ръстови и да ти са на късмет. От изброените имам само Хим, Трейс и Dovuhl

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Orange Ray Разгледай мнение

                            Например кои? Не вярвам да са Корадото или МЦХ
                            На бърз прочит:
                            -Хим и ЦКБ(особенно след преминаването на теста в сравнение с другата БГ банка. В капитал вчера спменават че ЦКБ е и банката с доста голям ръст на ипотеките)
                            -Мбат(Не я бях виждал на цена под 7лв(когато се включиха Доверие и Алианц) през последните 5години, а продажбите и печалбата се възстановиха)
                            -Сфарм(някой вчера бе пуснал че ПФБК имат доста позитивни очаквания за печалбата за Q3)
                            -Hika, Bref, Atera, Dovuhl(със червена лампичка за увеличението), СФТРД, Трейс, БФБ, ...дори при тези резултати и Корадо ми харесва - какво му е?

                            ПИБ не я включвам по хигиенни причини, което не значи че няма да могат да се изкарат едни 50% от нея, ако новия шеф на ЕЦБ скоро каже "минава"

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                              Доста неща ми се виждат подценени на тези цени...
                              Например кои? Не вярвам да са Корадото или МЦХ

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                                Започнах да купувам по малко. Мисля, че трайно под 1.50 няма да падне. Но пък 1.60 е мноооогооо близо и лесно може да го мине за нула време. Акцията е супер подценена!!!
                                Доста неща ми се виждат подценени на тези цени...

                                Коментар

                                Working...
                                X