IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

    В България ли ?
    световна

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

      а ако вместо срив ни докарат една хиперинфлациийка... мислил ли си по въпроса?
      В България ли ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

        Аз и сега имам цял комплекс Пенко.Чакам срив на Дауто затова не влизам никъде.
        а ако вместо срив ни докарат една хиперинфлациийка... мислил ли си по въпроса?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

          ако беше се качил на us борсата вместо в апартаменти, сега май ще имаше цял комплекс
          Аз и сега имам цял комплекс Пенко.Чакам срив на Дауто затова не влизам никъде.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

            Не съм.Бизнеса е по-важен.
            ако беше се качил на us борсата вместо в апартаменти, сега май ще имаше цял комплекс

            Коментар


            • Сапата си брои центовете от въртенето с геврека, а за нас са големите кинти

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                ти хубаво изчакваш, но не пропусна ли стотици процента ръст?
                Не съм.Бизнеса е по-важен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                  Има ли банка, за която roa > p/b ?
                  много добре си сложила питанката зад b-то, изглежда тя валидира неравенството хаха
                  щото другото по-ясно се смята хах
                  Last edited by shokova terapia; 16.11.2019, 07:12.
                  Не е препоръка

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа

                    Тактика Пенко.Нямам бърза работа.Трябва да си живял в Щатите за да усетиш как ги дирижират нещата тук и тогава ще разбереш защо изчаквам.
                    ти хубаво изчакваш, но не пропусна ли стотици процента ръст?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

                      изненада ме
                      Тактика Пенко.Нямам бърза работа.Трябва да си живял в Щатите за да усетиш как ги дирижират нещата тук и тогава ще разбереш защо изчаквам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                        никаква носталгия не е това ...... години наред яде бой и еб*н като магарица тук и както призна е свръх злопаметен ..... затова никога няма да му мине...

                        а както се знае "бой и еб*н не се връщат" ...... дори и да спечели някога на бфб-то болката остава...
                        Това дето си го написал май най-много важи за теб.Да се обадим на роднините ти да ги питаме как им загуби парите на борсата

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                          Не
                          изненада ме

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                            E не така с лошо де, само от родолюбие ще да му е хвърлен пъпа тук.
                            Ама и то си има цена, само от курсови разлики с $ е една четвърт назад за тоя бичи маркет, а дори и най консервативното вложение да бе направил там при тях и двойно по малко от спайчо да бе докарал - пак щеще да си удвои парите, след инфлацията.
                            Грижи се за твоите пари а не за чуждите.Не ме мисли мен защото аз съм си уредил живота.Ти му мисли,че скоро от виртуалните ти активи няма да остане много.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                              Аз съм над 85% при вас и под 15% туканка.
                              Затова и на мен ми е доста чудно с какво ви третират там в твоето каунти/стейт та вместо да печелиш добре и почти безметежно като последните години на 1 ръка разстояние - ти си се изцяло фиксирал през 9 планини на бфбту, някаква носталгийка сигур ще да е...
                              Има време за всичко бе младежо.Много бързаш.Нека корегира пазара пък тогава ще ти покажа как се влиза.Радвам се за твоето пакетче американски артии,но бъди внимателен,че скоро може да се удавиш.Ама ти едва ли имаш повече от 30к $ в американски артии.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                                Вожде, държиш ли артии отвъд голямата вода?
                                Не

                                Коментар

                                Working...
                                X