IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

    Времевия период ли не съвпадна? Дали ще задържи половин или една година накрая все ще отиде около левчето.Този удължен период е изгоден само за тия които искат да излязат от позицията.За държачите ба артии е все тая.Те един път отчитат печалба след това загуба и т.н.
    Winter is coming.
    Last edited by RUBLA; 31.12.2019, 08:43. Причина: Спазвайте добрия тон!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

      Мен ми мирише ,че трябва купувам уиски
      Имам бас с Protokol , та след нова година се разберем .
      Весели празници на всички и пълни портфейли
      Времевия период ли не съвпадна? Дали ще задържи половин или една година накрая все ще отиде около левчето.Този удължен период е изгоден само за тия които искат да излязат от позицията.За държачите ба артии е все тая.Те един път отчитат печалба след това загуба и т.н.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

        Тая артия ми е толкова добре позната,че ми мирише на левче
        Мен ми мирише ,че трябва купувам уиски
        Имам бас с Protokol , та след нова година се разберем .
        Весели празници на всички и пълни портфейли

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

          Банката си е в рейндж 1,5-1,6.Като излезе от рейнджа тогава можеш да имитираш бойният вик на дакота и техният
          вожд Ташунко алабалата.
          Тая артия ми е толкова добре позната,че ми мирише на левче

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Ииииии пак на червено.Е може ли тая юникална банка да почервенее с цели -4% за деня.
            Банката си е в рейндж 1,5-1,6.Като излезе от рейнджа тогава можеш да имитираш бойният вик на дакота и техният
            вожд Ташунко алабалата.
            Last edited by Grosss; 27.12.2019, 21:28.

            Коментар


            • Ииииии пак на червено.Е може ли тая юникална банка да почервенее с цели -4% за деня.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Овчарчето Калитко Разгледай мнение

                До сега някой надцакваше пазара и обираше пакетно акциите по 1.50 и затова тази акция не можа да премине в даунтренд.
                Сега, след като Fib премина от даунтренд в ъптренд, няма никаква логика тази добра банка CCB тепърва да премине в даунтренд.
                Много добро изказване. И аз така мисля! Цената е супер, аз лично имам бидове около 1.50

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  Оптимистичен ти е варианта с 1.40 лв за артия,но аз го виждам 1- 1.10 лв
                  До сега някой надцакваше пазара и обираше пакетно акциите по 1.50 и затова тази акция не можа да премине в даунтренд.
                  Сега, след като Fib премина от даунтренд в ъптренд, няма никаква логика тази добра банка CCB тепърва да премине в даунтренд.
                  Това е лично мнение и не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bill-bg Разгледай мнение

                    Ти това 1.10 го виждаш от 2 год., пък то днес на 1.60 отишло. Ама споко - все някога в живота си ще го видиш. ха-ха-ха.
                    Споко !!! Аз няма да загубя парите си,но ти ако още си в артии да.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                      Наркотиците не прощават!
                      Завистта също.
                      Не си пиеш лекарствата наистина.Простено ти е за глупостите които си написал.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Който се е оттървал от артиите днес добре е направил.
                        Наркотиците не прощават!
                        Завистта също.

                        Коментар


                        • Излязох днес между 1.58-1.595 (с печалба) и накупих още ХИМ на 1.55. Очаквам другата седмица ХИМа да отскочи до 1.66-67 поне.... а зашо не и 1.70 да подгони

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                            Оптимистичен ти е варианта с 1.40 лв за артия,но аз го виждам 1- 1.10 лв
                            Ти това 1.10 го виждаш от 2 год., пък то днес на 1.60 отишло. Ама споко - все някога в живота си ще го видиш. ха-ха-ха.

                            Коментар


                            • Който се е оттървал от артиите днес добре е направил.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Пухче$ Разгледай мнение
                                1,40-1,60 но по-скоро за 1,40
                                2,15 беше продажбата
                                шанс за повече не се вижда в близко бъдеще
                                Оптимистичен ти е варианта с 1.40 лв за артия,но аз го виждам 1- 1.10 лв

                                Коментар

                                Working...
                                X