IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

    Вчера наистина съм купил от ПФБК ,но днес са ми продали от Карол.

    А пенсионниите дружества сами са си виновни, ако почнат да им бягат клиентите (пенсионерите) - с огромния ресурс, който им беше поверен за толкова години не успяха да развият БФБ и да направят добра доходност.
    А те си плетат основно схемички и се боричкат по между си за да направят сечено на съседа ,а не да облагодетелствуват хората ,които са им се доверили !
    Аз смятам ,че Пенсионните фондове трябва много по активно да защитават интересите на стотиците хиляди българи, които са им са се доверили и да настояват активно за прозрачно и ефективно управление на дружествата и споделяне на печалбите .

    Малко мажоритари биха се опълчили срещу обществения интерес ,а и институциите биха подкрепили ПФ при по-голяма публичност и прозрачност.

    Но за целта на първо място пенсионните фондове трябва да проумеят .че имат общи цели и да се обединят в постигането им.
    Вале , информиран си , грамотен си но полезрението ти е до собствения интерес.....
    От няколко години пиша че ПФ ще почнат да продават , вие ме взимахте на подиграФка и обиди...

    Е времето дойде и не защото ще плащат пенсии а защото ще се теглят пари за вкарване в НОИ....мойте въпреки че са към 20 К дела като дойде време също ще ги вкарам в НОИ...защото Х години съм вкарал цялата сума в НОИ а след 2004 мисля в ПФ и НОИ и съпоставката ще бъде с наборите след родените след 1986 година , всички под този набор ще имат по малко събрана сума в ПФ и аз също.......
    Мислете какво ще стане в Едни фондове на ХИМ и ЕУБГ ,ами там са галата и химснаб етропал ,формопласт ,от къде пари за НОИ когато дойде момента... вече мажо няма да вдига цените а ще тегли....там единствените акции на маркета са ....... банката и майката
    Основните фондове имат вложения на чуждите маркети ами там има Ренесанс ,защо да продават акции на Тесла и да оставят акции на Планината....?
    Та така Вале в момента ПФ защищават собственото си оцеляване а не мойте интереси....но това трябваше Вие да го предвидите преди тях ....или поне да почнат да действат....
    Смятам че избора за ПФ и НОИ или само НОИ ще остане до началото на пенсия.... а избора ще ясен....
    А за това което пишеш и Вината им е......най малкото което е станало....
    Почва се от правителство и МФ и ръководството на Борсата....държавната. ПФ купуваха всичко което им продаваха но дойде момента ,че те няма на кой да продадат....Как интересите на пенсионерите са еднакви с твойте....А Вале?

    Коментар


    • И на мен Карол.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение

        Вчера наистина съм купил от ПФБК ,но днес са ми продали от Карол.

        А пенсионниите дружества сами са си виновни, ако почнат да им бягат клиентите (пенсионерите) - с огромния ресурс, който им беше поверен за толкова години не успяха да развият БФБ и да направят добра доходност.
        А те си плетат основно схемички и се боричкат по между си за да направят сечено на съседа ,а не да облагодетелствуват хората ,които са им се доверили !
        Аз смятам ,че Пенсионните фондове трябва много по активно да защитават интересите на стотиците хиляди българи, които са им са се доверили и да настояват активно за прозрачно и ефективно управление на дружествата и споделяне на печалбите .

        Малко мажоритари биха се опълчили срещу обществения интерес ,а и институциите биха подкрепили ПФ при по-голяма публичност и прозрачност.

        Но за целта на първо място пенсионните фондове трябва да проумеят .че имат общи цели и да се обединят в постигането им.
        Нали виждаш, че става обратното, прехвърлят партидите към НОЙ и така няма да плащат пенции, колко прехвърлят там им е все тая и на пенсионерите, и на тях, и на държавата, важното е че се генерира някакъв кеш сега да има в НОЙ.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

          Да не е пенсионно само, че почнат ли да продават те нали знаете, това ще е краят.
          Вчера наистина съм купил от ПФБК ,но днес са ми продали от Карол.

          А пенсионниите дружества сами са си виновни, ако почнат да им бягат клиентите (пенсионерите) - с огромния ресурс, който им беше поверен за толкова години не успяха да развият БФБ и да направят добра доходност.
          А те си плетат основно схемички и се боричкат по между си за да направят сечено на съседа ,а не да облагодетелствуват хората ,които са им се доверили !
          Аз смятам ,че Пенсионните фондове трябва много по активно да защитават интересите на стотиците хиляди българи, които са им са се доверили и да настояват активно за прозрачно и ефективно управление на дружествата и споделяне на печалбите .

          Малко мажоритари биха се опълчили срещу обществения интерес ,а и институциите биха подкрепили ПФ при по-голяма публичност и прозрачност.

          Но за целта на първо място пенсионните фондове трябва да проумеят .че имат общи цели и да се обединят в постигането им.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
            Поредния тъп чужденец...браво на всички купили...свърши му пакета
            Мерси,дано да си прав.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
              Поредния тъп чужденец...браво на всички купили...свърши му пакета
              Ха.....откъде знаеш че е свършил?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                Поредния тъп чужденец...браво на всички купили...свърши му пакета
                Да не е пенсионно само, че почнат ли да продават те нали знаете, това ще е краят.

                Коментар


                • Поредния тъп чужденец...браво на всички купили...свърши му пакета

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                    от кой купувате днес тук?
                    Пфбк

                    Коментар


                    • от кой купувате днес тук?
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Наистина ли някой реално мисли, че тази прекрасна подценена акция е скъпа, а тази на ПИБ с всичките й проблеми - евтина?

                        имам акции, въпросът ми не е препоръка

                        Коментар


                        • Пак се начервила тая уж ракета . Към шейна отива повече ми се струва.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                            Ако имаш интерес към пакета мога да ги питам
                            По-голям интерес имам към Хим, но си взимам от пазара на по-ниски цени. Питам информативно. Благодаря
                            Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                              На Доверие колко бройки им остават?
                              Ако имаш интерес към пакета мога да ги питам

                              Коментар


                              • На Доверие колко бройки им остават?
                                Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

                                Коментар

                                Working...
                                X