IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

    Драма няма! Това е борса и ако си умен ще хванеш хубавите движения, които се случват....
    Драмата тепърва предстои при мнозина.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Тая артийка стабилно си върви към 1 лв.Сегашната цена беше 2016 ако не се лъжа.Да държите артията от 2 лв до сега си е мазохизъм.Как ли ще се чувстват държателите когато иде на 1 лев? Не ми се мисли.Тук специалисти много а истински борсови играчи няколко които продадоха 2017 и сега гледат отстрани драмата .
      Драма няма! Това е борса и ако си умен ще хванеш хубавите движения, които се случват....

      Коментар


      • Тая артийка стабилно си върви към 1 лв.Сегашната цена беше 2016 ако не се лъжа.Да държите артията от 2 лв до сега си е мазохизъм.Как ли ще се чувстват държателите когато иде на 1 лев? Не ми се мисли.Тук специалисти много а истински борсови играчи няколко които продадоха 2017 и сега гледат отстрани драмата .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

          защо излизат така на пожар?
          Който се плаши от пожар...вероятно няма Доверие на баш Пожарникаря
          Времето е мъгливо, облачно и пътя е хлъзгав, ама и трафика е слаб. Шофьорите са нащрек и вероятността от челен удар е по-ниска,сравнено с летния сезон.
          Хубав ден на меци, бици и кибици!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Майната Разгледай мнение

            а кво пречи през ПФБК ) да ви шитка кака ви Даниелка) и тп по всичките Софикс позицийки )
            Там е друга играта...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

              Каролеца беше дребен с няколко т. Чужденецът излезе с всичко, вече на 100% е потвърдено и продаваше през ПФБК!
              а кво пречи през ПФБК ) да ви шитка кака ви Даниелка) и тп по всичките Софикс позицийки )
              Умереният риск винаги печели ! ))))))

              Коментар


              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                Вчера беше Каролец,днес ПФБК утре кой ще е.....някой има ли смислено предположение кои са и защо излизат така на пожар?
                Каролеца беше дребен с няколко т. Чужденецът излезе с всичко, вече на 100% е потвърдено и продаваше през ПФБК!

                Коментар


                • Виждам че тая артия мнохо е харесала цената 1.37 лв .Скоро обаче и 1.25 ще харесва а накрая 1 лв.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение

                    Вчера беше Каролец,днес ПФБК утре кой ще е.....някой има ли смислено предположение кои и защо излизат така на пожар?
                    Всяко пенсионно ползва поне 5 посредника, може да продава една и съща акция от няколко места, от някое друго да има оферти купува за заблуда - и това го правят.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      купил съм от ПФБК днес.
                      Вчера беше Каролец,днес ПФБК утре кой ще е.....някой има ли смислено предположение кои са и защо излизат така на пожар?
                      Last edited by спекуланта; 19.02.2020, 20:31.

                      Коментар


                      • купил съм от ПФБК днес.

                        Коментар


                        • Хареса ми изкупуването накрая, още утре може да отиде на 1.50........

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                            Цената ми харесва. Първите ми покупки бяха миналата седмица. Вчера и днес удвоих. Ако падне още 10 ст.ще удвоя отново!
                            Приготви си повече пари,че до 1 лв много ще има да осредняваш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                              ама ако удвояваш на всеки 10 стинки, след 50-60 стинки ще си вече за "бог да прости"
                              малко алъшката я играеш тази игра. Не се играе така
                              Споко, в момента ЦКБ ми е под 3% от портфейла в акции и под 1% от активите ми....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                                Цената ми харесва. Първите ми покупки бяха миналата седмица. Вчера и днес удвоих. Ако падне още 10 ст.ще удвоя отново!
                                ама ако удвояваш на всеки 10 стинки, след 50-60 стинки ще си вече за "бог да прости"
                                малко алъшката я играеш тази игра. Не се играе така

                                Коментар

                                Working...
                                X