IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
    Много ми е любопитно, защо си мислиш, че съм купувал на 3.57?

    Дори и още десет пъти да го повториш това не го прави истина, нали знаеш?
    много бързо забравяш, бе, човек???

    нали лично ти ми написа, че имаш 200 000 акции на ЦКБ и средната ти била 3.50 ................. бил си ги замразил тези акции и няма да ги пипаш докато не стигнели 3.50

    или това не си го писал по скайпа до мен???

    както не ми беше писал, че най-хубавите ти години били в кюстендилското ти село, а???

    както и мисирката не ме беше питала къде да гледа ДАКС и ДАУ ДЖОУНС защото и били преинсталирали компютъра и си загубила сайтовете???

    измислям ли си ги тези неща или

    налЕ???

    аре, бегай и не занимавай повече форума с проблемите ти...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
      влизаш на 3.57, налЕ
      Много ми е любопитно, защо си мислиш, че съм купувал на 3.57?

      Дори и още десет пъти да го повториш това не го прави истина, нали знаеш?
      The weak are meat and the strong do eat.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
        Аз купувах на 57 ст. след това на 63 ст. и когато минем левчето ще купувам още.
        На този етап продажби не ме вълнуват.
        Няма лошо ... ти имаш мнение че ще се качи до леФче аз смятам че покупки на акции на банките в момента не са върха на инвестиционното майсторство...
        и влизам в по сигурни акции ,който в момента някой любители на риска продават за да правят печалби в ТИМ и сие заразени от ентусиазма и недоволни че те не растат като КАО ... Аз смятам че по рано да сляза отколкото да ги държа до следващото избухване ...най рано след шест месеца а КАО след няколко месеца по време на следващият спад ще прави търговото ... ...
        различни стратегие ,различни хора...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
          Просто те попитах дали имаш акции на ЦКБ в момента и кога ги купи.
          нали писа, че е продала онзи ден онези дето купи на 1.333 за да ги купи на по-ниско като предсказваше корекция

          сега 3 дни вече седи пред монитора и вцепенена не знае какво да прави за да не се мине

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Доби Разгледай мнение
            Е и? Какъв е изводът? Направиха увеличение на капитала на 1.50лв и си прибраха обратно акциите на 55стинки?
            Този резултат как ще им се отрази след време счетоводно?
            Ако или по-точно когато цената отиде отново на 1.50 ще им се отрази добре а на нас супер
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Купих повече ,продавах по малко при мечия капан когато продаваше ПФБК ....иначе имах 3К от 64 от няколко месеца и повече ...
              продадох ги онзи ден когато направих над 25 % доходност..
              сега си ти наред...
              Аз купувах на 57-58 ст. след това на 60-62 ст. и когато минем левчето ще купувам още.
              На този етап продажби не ме вълнуват.
              Last edited by Три без коз; 11.01.2013, 19:37.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Nikola Разгледай мнение
                Всичко което исках да направя е да ви споделя моята грешка и защо ме е шубе да влизам в момента.
                на теб като те е шубе да влизаш на 0.57 може да не е шубе като влизаш на 3.57, налЕ

                но да даваш определения на хората и да ги наричаш малаумници (дума която често употребяваш между другото) си е доста нагло

                както е нагло да пишеш, че Батя е на ръба на фалита

                както е нагло да пишеш, че аз съм с 200% загуби и съм с кредити, заеми, репа и т.н. при положение, че аз НИКОГА ПРЕЗ ЖИВОТА СИ НЕ СЪМ ВЗИМАЛ ДОРИ ПОТРЕБИТЕЛСКИ КРЕДИТ ИЛИ ПЪК НЯКАККЪВ ДРУГ КРЕДИТ, НИЩО НЕ СЪМ КУПУВАЛ ПРЕЗ ЖИВОТА СИ НА ИЗПЛАЩАНЕ ДОРИ

                само за информация ще ти кажа, че от ЦКБ ми бяха издали златна кредитна карта преди време без да искат да им дам обезпечение по нея и аз отказах да я взема защото нямам нужда от такава карта

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                  Просто те попитах дали имаш акции на ЦКБ в момента и кога ги купи.
                  Купих повече ,продавах по малко при мечия капан когато продаваше ПФБК ....иначе имах 3К от 64 от няколко месеца и повече ...
                  продадох ги онзи ден когато направих над 25 % доходност..
                  сега си ти наред...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Покерче ,
                    Това си е нахалство....
                    Дал съм 10 акции в Оптимизъм преди 2 месеца и на колко съм ги купил...
                    След това съм направил рекапитулация на колко са продадени повечето и колко е печалбата...
                    След това съм заявил че купувам КАО на 3,15...
                    ССВ на средна под 60 и ХИМ привилигировани на 1,48...,Доверие на 80 ст ...
                    Какво да ти кажа повече...
                    Просто те попитах дали имаш акции на ЦКБ в момента и кога ги купи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                      Монти, осветли ме, моля те, имаш ли акции тук в момента или не?
                      Интересно ми е , какви движения си извършил в последно време.

                      За да кажа и аз нещо: аз имам.
                      Покерче ,
                      Това си е нахалство....
                      Дал съм 10 акции в Оптимизъм преди 2 месеца и на колко съм ги купил...
                      След това съм направил рекапитулация на колко са продадени повечето и колко е печалбата...
                      След това съм заявил че купувам КАО на 3,15...
                      ССВ на средна под 60 и ХИМ привилигировани на 1,48...,Доверие на 80 ст ...
                      Какво да ти кажа повече...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Монти, осветли ме, моля те, имаш ли акции тук в момента или не?
                        Интересно ми е , какви движения си извършил в последно време.

                        За да кажа и аз нещо: аз имам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от iezuita Разгледай мнение
                          Ами прав е човека. Може да сте се концентрирали повече малоумници на едно място и ей го резултата А това не може да се прогнозира чрез анализ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                            а, така...

                            няма да се интересуваш от парите ми и какви ордери пускам - не е твоя работа

                            гледай си там анализите и продължавай да правиш оценка на ситуацията, а ще чакаме да ни кажеш момента в който да купуваме защото според теб на 57 стинки е
                            тотално малоумие да се купуват акции на ЦКБ
                            налЕ
                            Ами прав е човека. Може да сте се концентрирали повече малоумници на едно място и ей го резултата А това не може да се прогнозира чрез анализ
                            http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Имам усещането, че ако играеше на покер, щеше постоянно да обираш мизата на "разбирачите"...барабар с гащите им....
                              опазил ме господ,предпочитам да одера някоя меца или бик, в зависимост от случая
                              Last edited by Доби; 11.01.2013, 19:25.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Доби Разгледай мнение
                                ми...рекох малко да си отпочинат очите ми
                                късо-дълго, дълго-късо, в един момент луднах
                                па и старата любов ръжда не хваща,откога дебна звяра да се събуди

                                Имам усещането, че ако играеше на покер, щеше постоянно да обираш мизата на "разбирачите"...барабар с гащите им....

                                Коментар

                                Working...
                                X