IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ТБ Централна кооперативна банка АД (CCB)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Такъв театър не бях гледал скоро, умната колеги

    Коментар


    • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
      да не излизаш тогава лятна ваканция от училище
      Не. Искаше ми се животът да е толкова безгрижен и да беше така.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
        Няма да забравя. Понеже тогава със сигурност няма да съм толкова често във форума ми пиши на лични, ако печелиш! Ще го измислим
        да не излизаш тогава лятна ваканция от училище

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
          Няма да забравя. Понеже тогава със сигурност няма да съм толкова често във форума ми пиши на лични, ако печелиш! Ще го измислим
          ОК. Ехххххх ако те бях предизвикал преди месец сега щях да пия бушмилса ама айде.......

          Коментар


          • Пакетът май свърши. Вдигайте сега да видим мускулите Не е препоръка да вдигате тежко.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
              Да не забравиш ей?????? Ако акцията скочи с над 30 % до тогава и ако си спазиш обещанието ще се почерпим в заведение на х(т)има вав Варна по твой избор. Проблема ще е само дали ще съм тук или някъде навън но може и на друга дата да се почерпим
              Няма да забравя. Понеже тогава със сигурност няма да съм толкова често във форума ми пиши на лични, ако печелиш! Ще го измислим

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                Успех и на теб, а бас не мога да хвана за нещо свързано с групата. Ако акцията скочи над 30% до 01.06.2013 ще ти пратя бутилка "Буш", защото си ме предизвикал. Но без басове.
                Да не забравиш ей?????? Ако акцията скочи с над 30 % до тогава и ако си спазиш обещанието ще се почерпим в заведение на х(т)има вав Варна по твой избор. Проблема ще е само дали ще съм тук или някъде навън но може и на друга дата да се почерпим

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                  Ако спре натиска, още днес минаваме номинал ...

                  Поздрави и успеееееееех!
                  Хайде юнаци, ВИЖДА се заветния връх!!! До ,98 лв. са само 21 280 бройки!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    голям глад за това ССВ ей

                    Коментар


                    • Хайдее изядоха и поседните, голям глад за това ССВ ей

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                        тия 65267 да не са последните?
                        Бум!
                        Custodite sortem vestram

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                          Май и в България ИМА ФОНДОВ ПАЗАР! Щом като глътна 517 хиляди акции и пита за още
                          Лошото е, че оборотът и той шестцифрен, ама как да е, това е едно добро начало!

                          Коментар


                          • тия 65267 да не са последните?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от VINS Разгледай мнение
                              А и Гетов колкото до това че си спечели повече пари от мен(където и да е)ако е истина завиждам ти благородно и ще се стремя в бъдеще да те мина(ако мога де поне ще опитам)
                              Успех
                              Успех и на теб, а бас не мога да хвана за нещо свързано с групата. Ако акцията скочи над 30% до 01.06.2013 ще ти пратя бутилка "Буш", защото си ме предизвикал. Но без басове.

                              Коментар


                              • Май и в България ИМА ФОНДОВ ПАЗАР! Щом като глътна 517 хиляди акции и пита за още

                                Коментар

                                Working...
                                X